Premier o funkcjonowaniu szkół

  • 10.10.2020, 13:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Premier o funkcjonowaniu szkół
Na dzisiejszej (10 października 2020 r.) konferencji premiera Mateusza Morawieckiego nie dowiedzieliśmy się dużo, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, o szkołach. Będą jedynie drobne zmiany. Dotyczą one głównie maseczek.
Zapytany przez dziennikarzy premier Mateusz Morawiecki powiedział, że "maseczki będą obowiązkowe podczas przerwy i w przestrzeni wspólnej". Jednak tak już jest w wielu szkołach np. w Cedyni. Natomiast przykładowo w placówce oświatowej w Moryniu zasłanie ust i nosa nie było obowiązkowe. Wszystko zależało od regulaminu.
Teraz jednak uczniowie będą musieli zasłaniać usta i nos podczas przerw i w przestrzeniach wspólnych np. na korytarzach. No i nadal należy pamiętać o dezynfekcji oraz utrzymywaniu dystansu społecznego.
Innych nowych obostrzeń na razie nie przewidziano.
-Ta strategia przyjęta w sierpniu zdaje egzamin w trakcie nauki. Nie widzimy konieczności wprowadzenia nauczania w trybie zdalnym - powiedział Mateusz Morawiecki.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie nie doczekała się wprowadzenia możliwości zmian nauczania w momencie, gdy wystąpiła sytuacja kryzysowa. Wielu dyrektorów skarży się, że do sanepidu po prostu nie może się... dodzwonić.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no tak
no tak 12.10.2020, 12:43
Ludzie pogodni i z uśmiechem na twarzy, nie muszą zasłaniać twarzy.
Bobek
Bobek 12.10.2020, 09:50
Aj waju mowisz o tych co sprzedaja nieruchomosci czy tej patologi z wojska
KOSZERNE LACHOCIAGI  Z BARTKOWA HA AH AH
KOSZERNE LACHOCIAGI Z BARTKOWA HA AH AH 12.10.2020, 10:37
TA OD NIERUCHOMOSCI TO BALETNICA ZE SPALONEGO TEATRU Z TOMASZKIEM HA AH AH A CO CHCIAŁBYS *** *** *** *** KOSZER WORA JAK 3/4 BARTKOWA HA AH AH
mezo
mezo 12.10.2020, 12:42
Więcej kultury!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 12.10.2020, 13:20
kultura sie skończyła rezem z zaginieciem 1,5 miliona złotych z mojego rachunku ah ah ah satanisci od wiczorka ukradli ah ah ah
DO BOBKA
DO BOBKA 12.10.2020, 10:18
NIERUCHOMOŚCI GRYFINO APTEKI SŁÓŻBY SADY NAWET KSIADZ HA AH AH SZEF SLD ZACHODNIOPOMORSKI HA AH AH ITD HA AH AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 12.10.2020, 09:45
pandemia dotarła do szkoły w piasku ah ah ah likwidują placówkę
cytat
cytat 12.10.2020, 01:46
strategia doktora Mengele? 2 dni temu, 16:28 Matołszek - "strategia zdaje egzamin"...
Czy chodzi o liczbę zgonów, zachorowań czy zajętych respiratorów?

Która konkretnie "strategia"???
Ay vay
Ay vay 12.10.2020, 00:29
Ajwaju twój stary to ten co *** *** leszek ? Pracy nie ma ujj
rebe owadia dzozef ha ah ah
rebe owadia dzozef ha ah ah 12.10.2020, 08:28
aszke nazzi nie pracuja cyba że dla przyjemnosci haha ah ty jesteś zwierzeciem pociagowym do roboty ah ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.10.2020, 08:24
mojego starego wykończyli wieczorki za kasę od jego ojca a mojego dziadka starego wieczorka tego z UB w gryfinie tego potem z polmozbytu szczecion ha ha ah leszek nie jesteś w temacie ha ha ah
Mama
Mama 11.10.2020, 16:16
A na zawody sportowe dalej dzieci będą zabierane ?
brak odpowiedzialności
brak odpowiedzialności 11.10.2020, 19:02
W gminie Gryfino raczej nadal bo do tej pory robili.
x
x 11.10.2020, 20:14
ktoś za to powinien odpowiedzieć ...
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 11.10.2020, 22:34
W GRYFINIE TYLKO ODPOWIADA ECHO HA AH AH
hahahah
hahahah 11.10.2020, 22:42
Bo walą w pusty bęben Mietka hahahah
no jak to
no jak to 11.10.2020, 20:18
x: Burmistrz za to odpowiada.
X
X 11.10.2020, 06:45
Na przerwie w maseczce a na lekcji już nie :)
***
*** 11.10.2020, 01:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bnb
Bnb 10.10.2020, 21:26
Nie ma problemu bo sanepid nie odbiera wiec nie mozna zamknac szkol, a jak szkody otwate to wszystko ok
issy
issy 10.10.2020, 20:55
Większość rządzących ma tak ohydny wyraz twarzy, że maseczki to dla nich szansa na miłość... Ale zmuszać do tego ludzi, którzy z twarzy wyglądają jak człowiek??
przedsiębiorca
przedsiębiorca 10.10.2020, 17:27
Kolejnym celem jest utrzymanie gospodarki na normalnych obrotach, przy wprowadzaniu obostrzeń. Najbardziej wrażliwe branże nadal będą miały nałożone ograniczenia, ale strategia zakłada, by nie doprowadzić do zamknięcia gospodarki, jak miało to miejsce w marcu - to powiedział jeszcze premier
war
war 10.10.2020, 17:26
Chyba główka przegrzana od telewizorka
lont
lont 10.10.2020, 17:23
Pogłupiliście przez te masoneczki pełne bakteri, grzybów i dwutlenku wegla.
San Escobar
San Escobar 10.10.2020, 17:19
Pinokio tak kłamał że musiał ciągle poprawiać maseczkę zsuwaną przez rosnącego kinola
strategia doktora Mengele?
strategia doktora Mengele? 10.10.2020, 16:28
Matołszek - "strategia zdaje egzamin"...
Czy chodzi o liczbę zgonów, zachorowań czy zajętych respiratorów?

Która konkretnie "strategia"???
sauronek
sauronek 10.10.2020, 15:37
Nic dziwnego, bo "warsiawka" to największe zbiorowisko nadętych, zarozumiałych i butnych idiotów. Świadczy o tym fakt, że wybrali sobie na prezy(nadęta) tego żałosnego, zarozumiałego buca trzask-prask-owskiego, któremu nawet pasienia kozy nie POwinni POwierzać i przeciw któremu nawet g*wno się buntuje!
@dol
@dol 10.10.2020, 15:03
Jedyna bron walki z covidem to godziny dla seniora moze jeszcze msze dla seniora busy dla seniora pelna izolacja SENIORA
sauron
sauron 10.10.2020, 15:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sauron
sauron 10.10.2020, 14:57
I bardzo dobrze! Nie będzie kawuś ploteczek, zdalnego nauczanka, pieniążków za darmo! Przede wszystkim należy jednak rozgonić czerwoną kastę nauczycielek - broniarzy! Zatrudnić młodzież i emerytów! Płacić tylko za wyniki! Komu się nie podoba won! Do łopaty!
Mama
Mama 11.10.2020, 06:44
Widać ze dziecka nie masz a jak masz i masz również takie podejście do zdrowia współczuje ...
do rusochińskiego trolla saurona - WON!!!
do rusochińskiego trolla saurona - WON!!! 10.10.2020, 16:31
sauron ty rusochiński trollu - WON DO WUHANU NIETOPERZE ŻREĆ!

A pogarda wobec tych, co pracują łopatą - charakterystyczna dla komunistycznej nomenklatury....
Poprawność
Poprawność 10.10.2020, 15:51
To sam się zatrudnij w szkole, skoro w niej tak dobrze. Nikt młody nie przyjdzie do pracy za pensję minimalną. Ale może taki dziarski staruszek. - tak.
do chińskiego trolla saurona
do chińskiego trolla saurona 10.10.2020, 15:30
A kogo obchodzą wasze komunistyczne metody nauczania?
sauron
sauron 10.10.2020, 14:56
Każdy kto miał dziecko ten wie, jak dzieci roznoszą choroby jesienią i na wiosnę. Koronawirus ma idealne warunki, dzieci nie mają objawów, więc sobie wszędzie dojdzie gdzie chce za ich pośrednictwem. Dalej co? Służba zdrowia pęknie, szkolnictwo upadnie, bo nauczyciele wymrą, zostaną tylko młodzi nauczyciele dla których liczy się tylko kasa i lgbt. O to Wam chodzi?
do rusochińskiego trolla saurona - WON!!!
do rusochińskiego trolla saurona - WON!!! 10.10.2020, 16:33
SAURON TY RUSOCHIŃSKI TROLLU - WON!!! Jątrzysz i skłocasz Polaków - tylko wkleiłeś sprzeczne posty pod jednym artykułem!
Minutę później już jesteś za rządem a tutaj jesteś przeciw?

O 14.56 "zamknąć szkoły, bo system pęknie" o 14.57 "nie zamykać" niech wymrą?
do chińskiego trolla saurona
do chińskiego trolla saurona 10.10.2020, 15:31
Buhahaha ! To jakaś chińska przepowiednia z ciasteczka?
saurron
saurron 10.10.2020, 14:53
Nie będę przeszkadzał, będę nosił maskę . Ale jestem antycovidowcem . Mózg nie pozwala mi przyjąć do wiadomości że maska na świeżym powietrzu ma pomóc . Tyle. Medialny przekręt . Nikt nie zauważył że od stuleci żyliśmy z grypa, byle epidemie . Miliony Polaków chorowało . Umierali z powikłań . Nikt nie notował że umarł na grype mając raka . To jest ten przekręt medialny . Dziennikarze wyłączyli mózgi i tumanią tytułami . Straszą . Milion testow 100 tys ma wirusa . 10 mln testów 1mln ma wirusa . Czyli około 4 mln Polaków ma wirusa . Proste jak drut
do chińskiego trolla saurona
do chińskiego trolla saurona 10.10.2020, 15:33
Przecież wiadomo, że celem chińskich trolli jest atak na kraje UE i osłabienie europejskiej gospodarki. Więc dla niepoznaki... ubierzesz nawet maseczkę. O ty komunistyczna hipokryzjo!

Pozostałe