Cała Polska czerwoną strefą?

  • 21.10.2020, 19:52
  • Aleksandra Rebelińska
Cała Polska czerwoną strefą?
Będę rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną - powiedział w środę 21 października 2020 r. wieczorem premier Mateusz Morawiecki.
Szef rządu poinformował na antenie Polsat News, że będzie rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od przyszłego tygodnia nauczanie w wyższych klasach szkół podstawowych odbywało się zdalnie lub w sposób hybrydowy. Jak mówił, decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona w czwartek.
 
"Mamy też taką liczbę powiatów czerwonych - około 317 - i 88 proc. populacji (mieszka w strefie czerwonej - PAP), że również będę rekomendował, abyśmy podjęli taką decyzję, żeby cała Polska od soboty była strefą czerwoną" - oświadczył szef rządu.(PAP)
Aleksandra Rebelińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tv
tv 23.10.2020, 11:13
Jednak . Właśnie potwierdził
ajwaj aleluja i na saturna  wiedza  nie wiara  ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna wiedza nie wiara ha ha ah 23.10.2020, 09:43
wojsko na ulicach bedzie strzelać do tych z koronawirusem ah ah aha 13 *52=676 13*4 =52 ha ha ah 1048 załozenie zakonu maltańskiego patrz szumowski ha ha ah 1048+676=1724 dodać 300 lat tzw czasu widmowego który zataił watykan i mamy 2024 reset cykliczny planety ah ah aha a własciwie 296 lat bedzie 7 lat zmian od 2020-2027 kto to przeżyje bedzie mógł mówić o cudzie ha ha ah 1348 +676 =2024 tzw dzuma mroków średnioweiecza ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
mistral
mistral 22.10.2020, 20:13
Panie premierze! I co z tą strefą?
SW EWANGELISTA    HA AH AH
SW EWANGELISTA HA AH AH 22.10.2020, 19:06
https://youtu.be/VP4jqjOPc_Q?l… HA HA AH HOTEL W SEJMIE HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 22.10.2020, 19:01
JA JUZ WIDZĘ WSZYSTKO NA CZERWONO AH AH AH ŚW MIKOŁAJ EWANGELISTA MATEUSZ HA AH AH https://youtu.be/q-fU8M7eUKU
smutna obserwacja
smutna obserwacja 22.10.2020, 11:12
Jak obserwuje, to wygląda na to, że sami mają drogie, szybkie testy po jednym objawie, pokoje jednoosobowe w szpitalach, dostęp do opieki medycznej itd. itd. A naród ma .... głosować.
***
*** 22.10.2020, 11:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do trolli
do trolli 22.10.2020, 10:48
chińskie trolle usiłują skłócać Polaków ze sobą i Polaków z innymi obywatelami Europy.
Bo im bardziej osłabiona gospodarka zachodnia będzie, tym taniej się przejmie firmy i zdobędzie panowanie, prawda trolle?

A ten sauron to nawet nie wie co wkleja - bo w jednym czasie "wali" w rząd i obok w opozycję - nawet nie umie przeczytać, żeby się nie ośmieszać...

No ale wkleja, co mu przygotowano....
ubawiony
ubawiony 22.10.2020, 11:06
Ja się z ich śmieje bo są tak głupi i naiwni że tylko pusty śmiech bierze.
sauron
sauron 22.10.2020, 09:36
Cała ta opozycja chodzi pod dyktando kłamców, oszustów, pospolitych złodziej, którzy sprzedali Polskę zachodowi a głównie największemu naszemu "przyjacielowi" od wieków czyli Niemco m ! Nie wierzysz ? to przeczytaj pracę " Niebezpieczne związki Donal da Tus ka " redaktora W. Sumlińskiego , to ci się już po kilkunastu stronach oczy szeroko otworzą ze zdumienia, można znaleźć też w necie wypowiedzi w tym temacie Wojciecha Sumlińskiego ,,, polecam ...
bo pęknę ze śmiechu
bo pęknę ze śmiechu 22.10.2020, 11:03
Chiński troll SAURON podszywa się pod pisowca.
sauron
sauron 22.10.2020, 07:45
Od II WŚ jesteśmy czerwoną strefą:) Jakoś po tej transformacji, kiedy to komuna upadła (na cztery łapy), nadal jesteśmy w czerwonej strefie. Tylko strefa zmieniła nazwę z ZSRR na UE.
do skośnookiego trolla
do skośnookiego trolla 22.10.2020, 11:04
sauron śmieszna ta wasza chińska perpektywa widzenia Europy przez pryzmat ideologii służb.
mlody
mlody 22.10.2020, 10:40
ZSRE

Niemcy dziwili się w 2003
Knagulec
Knagulec 22.10.2020, 09:46
Siema kolbasauron
o matko....
o matko.... 22.10.2020, 09:16
Nie ma jak chińśki troll szkaluje unię pod hasłem wolności od czerwonej zarazy...
sauron
sauron 22.10.2020, 09:32
Marksiści i komuchy z zasady zawsze chcą ograniczenia wolności jednostki.
sauron
sauron 22.10.2020, 09:29
Jak widać nie doceniasz chłopie swoich kolesiów z czerwonej mafii SLD. Oni zrobią wszystko na opak , niż się tobie wydaje. Bo oni są z tzw. totalnej opozycji , czyli największych i najgłupszych baranów w Polsce.
Super!!!!!!
Super!!!!!! 22.10.2020, 00:33
Dziś nijaki JAN MARIA TOMASZEWSKI brat cioteczny JAROSŁAWA Kaczyńskiego stwierdził że jest on geniuszem politycznym i zamierza rządzić do swoich 120 (stu dwudziestu urodzin czyli 500 plus niezagrożone przez około 50 lat tak trzymać
sauron
sauron 22.10.2020, 07:47
Wyłapywać lewactwo bez maseczek !!! Im zalezy na bu.rdelu i zakażeniach
do chińskiego trolla
do chińskiego trolla 22.10.2020, 09:12
Twój ból jest większy niż mój... Lewactwem nazywasz tych uczestników składania kwiatków - gdy niektórym było można "więcej"?
sauron
sauron 22.10.2020, 09:57
mnie nic nie boli głabie Komucszku czerwony
Okoń
Okoń 22.10.2020, 11:02
Boli cie zad,bo jada ci w rajty
Sauronki
Sauronki 22.10.2020, 11:54
Zjedz *** ***
Knagulec
Knagulec 22.10.2020, 09:46
Jechać z tobą knago sauronku
sauron
sauron 22.10.2020, 10:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 22.10.2020, 11:03
Twoja mi pierwsza po królewsku z j.....
sauron
sauron 22.10.2020, 09:30
O kolejny stary komuch sie wylonil z szamba ukrytego, znowu szambo wybilo do wierzchu!
nos
nos 22.10.2020, 11:10
sauron z 9.30 odkąd u was w WUHAN wybiło szambo to faktycznie śmierdzi!
sauron
sauron 22.10.2020, 07:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Podpis
Podpis 22.10.2020, 09:24
Zgłaszam mowę nienawiści do administratora.
adolf
adolf 22.10.2020, 00:21
morawietzky to *** do ***
***
*** 21.10.2020, 23:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Powoli oliwa na wierzch wypływa
Powoli oliwa na wierzch wypływa 21.10.2020, 23:11
Dziś Senator PiS Maria Jackowski w wywiadzie dla jednej ze stacji internetowej telewizji na pytanie dziennikarki dlaczego w lipcu Premier mówił że pandemia mija z rozbrajającą szczerością odpowiedział że trzeba było tak mówić bo zbliżały się wybory i jak to określił było to działanie pro wyborcze by ludzie szli głosować jak na dłońmi widać że jak ktoś raz skłamał to staje się potem niewiarygodny to jest namacalny dowód na to że jesteśmy okłamywani w bezczelny sposób
dociot
dociot 21.10.2020, 23:07
Hieny poczuly kryzys to ida tym tropem po wladze i mowia. ..Covida nie ma...Kaczynski testy falszuje...filmy z oddzialow sciema.Sciema to byla jak was ojciec plodził ale mu wyszlo i dzis mamy co mamy.Polmozgi dla ktorych fb i yt jest wyrocznia.A w nim Jozek po podstawowce ktory weszy spisek i mowi ze Covida nie widzial.Bawcie siedalej tylko jak zobaczymy to samo vo w Hiszpani i Wloszech to ciekawe kto wtedy przyzna ze bladzil.Ko federacja co powie? Ja wiem.Umierali bo sluzba zdrowia slaba.30 lat jest zla a jakos nigdy wczesniej tulu na oddzialach nie bylo.Wszyscy lekarze go PiSiory na islugach Kaczora.Ci co choruja to jego wyznawcy i sciemniaja za 500plus.Przecpane ryje jak jestescie takie kozaki to dawac do Szczecina na oddzialy.Nie lrzyjdziecie bo wasze jaja dawno zamienily sie w wydmuszki.Klawiatira wam zostala i tyle.Cioty jestescie a nie bohaterowie bo gdybym ja cos negowal to bylbym na tyle kozak ze probowal bym to idowodnic.A wy vo? Kopiuj wklej i lajki.Tak to jest z ciotami
sauron
sauron 22.10.2020, 07:46
Zboczeńcu wypad na onet
Knagulec
Knagulec 22.10.2020, 09:47
Zwyrolu wypad z głupimi komentarzami dzbanie z wiochy
Knagulec
Knagulec 21.10.2020, 23:05
Może w końcu mojego nadwornego dzbana gumowca dojdzie w końcu to go solidnie przegumuje jak za dawnych czasów gumowałem nadgrzbietowo kazdego
Zrozpaczona
Zrozpaczona 21.10.2020, 23:52
Łeb sobie przegumój... Te Twoje teksty nie są śmieszne i są na poziome 0 klasy. Dzieci też jak podłapią jakiś tekst to go przez cały rok uskuteczniają, sory... Ty przez 3 lata...
Knagulec
Knagulec 22.10.2020, 04:51
I tak ma być kazdy musi poznać smak gumy
Gość
Gość 21.10.2020, 23:02
Urzedy pozamykane, do lekarza nie da sie wejsc, wszyscy choruja mimo maseczek, dezynfekcji, scianek plexi... mimo, ze ograniczono do minimum ilosc petentow... a czy ktos slyszal o chociaz jednej biedronce, lidlu czy innym netto zamknietym przez koronawirusa? dziennie przez taki sklep przewala sie kilka razy wiecej ludzi niz przez urzad i przychodnie... i nic. To smieszne jak podczas tej" pandemii" wychodzi z ludzi ich prawdziwa natura. W budzetowce same lenie szukajacy byle pretekstu do nie przyjmowania nikogo, lekarze cfaniacy co prywatnie lecza ale za panstwowe to juz nie koniecznie. A zwykly szary kowalski jak zapierd... przed tym cyrkiem tak zapierd... musi dalej.
do idioty, co nie widział zamkniętego sklepu...
do idioty, co nie widział zamkniętego sklepu... 22.10.2020, 09:15
debilu - w Gryfinie po prostu przywieźli całą nową ekipę pracowników - i sklep dalej działa. Ale sieć może sobie pozwolić - a mały sklepik bez pracowników padnie...
I taka jest różnica...
petent
petent 22.10.2020, 07:42
Starostwo działa normalnie, rejestrowałem auto i zrobilem to bez problemu, nawet kolejek nie było. Pełna obsada, wszystkie okienka otwarte.
Patriota 2020
Patriota 2020 21.10.2020, 23:00
Widzicie kogos bez maseczki, szybko zglaszać na Policje bez mrugniecia okiem, egoisci maja w *** ze pozabijaja nam statsze osoby w mieście a naprawde sie zaczelo u nas gruboo, nie można sie cackać ZGŁASZAĆ !!
Okoń
Okoń 22.10.2020, 04:51
Konfident
zdziwiony
zdziwiony 21.10.2020, 22:55
Żaden kraj nie ma tylu specjalistów od wirusa! To niesamowite, że przy takim poziomie wiedzy medycznej tu piszących nie mamy jeszcze Nobla w medycynie?! Jak to wytłumaczyć? Znowu nas nie doceniają i prześladują! Amy przecież tacy mądrzy i pełni wiedzy.
Wizjoner
Wizjoner 21.10.2020, 22:53
Tą całą niby epidemia jest zaaranżowana po to by PiS miał na wiele lat naprzód by już w Polsce nie przeprowadzać żadnych wyborów ta niby pandemia będzie przedłużana w nieskończoność aż wszyscy co obecnie żyją powymierają jak będą zbliżać się wybory będzie wybuch niej i będzie pretekst by głosić że nie można głosować potrwa to jeszcze z 20 lat lub więcej by wnuki tych z PiSu mogły odziedziczyć tron i chronić swoich dziadków z PiSu przed rozliczeniem tak więc ci co mają obecnie 40 lat i więcej na pewno nie doczekają końca tej pandemii bo na pewno śię nie skończy w pierwszej połowie tego wieku najwcześniej będzie to rok 2050 a więc możemy się spodziewać jeszcze okóło 30 lat pandemii i rządów pisu
paszoł won 22.53
paszoł won 22.53 21.10.2020, 22:56
Ruski Wizjoner job twoja mać
...
... 22.10.2020, 14:11
zasrany kretyn który obraża innych od (ruskich trolli) tylko dlatego, zę ktoś ma inne zdanie niż ty, polaczku, zasrana *** faszystowska.
do podłego trolla zagranicznego
do podłego trolla zagranicznego 22.10.2020, 15:42
Tylko rusochiński troll pełen nienawiści i pogardy może pisać "polaczku" - w dodatku z małej litery....

Taką pogardą wobec Polaków żywicie?

Pozostałe