Zmarł zakażony koronawirusem proboszcz

  • 28.10.2020, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł zakażony koronawirusem proboszcz
W szczecińskim szpitalu zmarł ksiądz proboszcz kanonik Marek Piotrowski z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Trzcińsku-Zdroju. Kilka dni temu informowaliśmy, że stwierdzono u niego zakażenie koronawiursem.

Ksiądz Marek Piotrowski już w niedzielę 18 października 2020 r. podczas mszy informował wiernych, że źle się czuje. Na oddział intensywnej terapii został przewieziony karetką covidową w sobotę 24 października 2020 r.  

Data pogrzebu nie jest jeszcze wyznaczona.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

++++
++++ 01.11.2020, 11:54
To czwarty z naszego powiatu... I co ? Maseczki by wam bardziej pomogły niż modły, woda święcona i konsekrowane ręce arcybiskupa. Może je wkładał w nie to miejsce.
€£$
€£$ 29.10.2020, 23:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 29.10.2020, 20:48
Idąc do kościoła na mszę można fiknąć
kod
kod 29.10.2020, 19:27
Msza w trzcińsku juz jutro o 19.00 a pogrzeb w sobotę
Ot, to jest przykład
Ot, to jest przykład 28.10.2020, 18:23
Kościoły to centrum zakażeń.
niestety
niestety 28.10.2020, 16:46
Koronka ułatwia ludziom zejście z tego swiata.
Wniosek
Wniosek 28.10.2020, 15:32
Który to już? I co na to arcybiskup Dzięga ktory grzmiał, że w kościele wirus nie zaraża....To wciskanie ciemnoty jednak nie przeszło.
rozmodlony
rozmodlony 28.10.2020, 15:30
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Tadeusz
Tadeusz 28.10.2020, 14:40
To smutne, ale jest też pozytywny skutek. Wielu się nawracają i zaczynają "wierzyć": w koronawirusa. Już nie pada idiotyczne pytanie: czy znasz kogoś kto byłby chory?
..
.. 29.10.2020, 10:51
Ten czlowiek chorowal na raka, oprócz tego poważnie na nerki i cukrzycę. I jeszcze otyłość. Mieszanka wybuchowa. No ale umarl z powodu covida, jasne...
Czysta woda
Czysta woda 28.10.2020, 14:23
PROPONUJĘ DOZOWNIKI DO ŚWIĘCONEJ WODY W KAŹDYM KOŚCIELE.
Dobra rada
Dobra rada 28.10.2020, 15:33
Dozowniki rozumu w każdym kościele dla parafian.
:(
:( 28.10.2020, 13:54
[***]
czyściec
czyściec 28.10.2020, 12:51
Wierzył w Chrystusa a nie w wirusa no i masz.Pan go wezwał lekko mieć nie będzie
88
88 28.10.2020, 12:39
Czytajac newsy w iGryfino, można wywnioskować, że w powiecie gryfińskim na Covid 19, tylko księża umierają, i to w randze przynajmniej proboszcza. Skoro parafianie nie chorują , to od kogo ci kiecmani łapią tego wirusa ? Rosjanie mają nowiczoki, a watykańczyki koronowiruski ?
https://www.youtube.com/watch?…
Piotrowski
Piotrowski 28.10.2020, 18:28
Od ciumkania między sobą.
Bbb
Bbb 28.10.2020, 13:49
Czerwone bolszewickie komando też jest w zasiegu Covida, więc gieroju uważaj. Tym bardziej, że w Krakowie jest tego więcej.
88
88 28.10.2020, 12:23
Zawierzył swojemu arcybiskupowi i mamy tego skutki. Który to już z kolei zmarły proboszcz który uczestniczył w w Gryfinie w koronacji obrazu ?
https://www.youtube.com/watch?…
organista onanista
organista onanista 28.10.2020, 12:03
Zmarł proboszcz ale został wikary
Knagulec
Knagulec 28.10.2020, 13:40
Zobaczymy jak dlugo wytrzyma
onanista
onanista 28.10.2020, 18:11
bez baby?Ile mozna marszczyć freda?
chrońmy sie przed plagą
chrońmy sie przed plagą 28.10.2020, 11:37
Ludzie dbajcie o siebie! Zgłaszajcie objawy lekarzom bo w ostatniej chwili mogą was nie odratować!

Od wojny tak śmierć nie zaglądała łatwo ludziom w oczy.
ws58
ws58 28.10.2020, 19:36
Tak do lekarza. Podaj numer telefonu do jakiegoś który go odbierze.
88
88 28.10.2020, 12:27
jesteś słabej wiary, tylko modlitwa może uleczyć.
Ewa
Ewa 28.10.2020, 13:45
Z tego co piszesz można wywnioskować że zmarły nie modlił się .
Bóg karze pychę
Bóg karze pychę 28.10.2020, 18:35
Bóg zesłał koronawirusa, a pycha proboszcza spowodowała, że myślał, że to na ludzi a nie kler. Kler to przecież dotyk Boga. A tu masz ..... Pycha kroczy przed upadkiem a wtym przypadku przed śmiercią. Memento mori klecho...
***** ***
***** *** 28.10.2020, 11:25
Przyszedł wreszcie i czas na sukienkowych.
Zwyrol
Zwyrol 28.10.2020, 12:08
Szkoda kiecmana
z parafii
z parafii 28.10.2020, 11:42
***** *** niewyobrażalnie podły jesteś.
straszne
straszne 28.10.2020, 11:24
Czyli człowiek sobie żyje dowiaduje się o koronawirusy i za półtora tygodnia nie ma go na tym świecie...
ano tak
ano tak 28.10.2020, 11:46
Tak jest od początku - gdyby ludzie słuchali mądrych ludzi a nie bubków od "nie ma się czego bać" - byłoby lepiej. "Uwierzyłeś, bo znałeś"?
Fakt
Fakt 28.10.2020, 15:36
Słuchali księży..i biskupów.
czytelnik
czytelnik 28.10.2020, 11:16
Wyrazy współczucia.
katolik
katolik 28.10.2020, 11:14
Świeć Panie nad Jego duszą!

Pozostałe