Zmarł dźgnięty nożem. Aresztowano podejrzanego o zabójstwo

  • 28.10.2020, 22:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł dźgnięty nożem. Aresztowano podejrzanego o zabójstwo
Tragedia rozegrała się pod sklepem. Z kłótni zrodziła się bójka. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i ugodził nim niedawnego współtowarzysza. Jak się okazało cios był śmiertelny.

Na miejscu próbowano jeszcze reanimować rannego. Przyjechała karetka i go zabrała. Niestety nie dojechał nawet do szpitala.

Całe zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring. On dał podstawę dla prokuratury aby poszukiwać zabójcę. Policja szybko odnalazła podejrzanego. Został on aresztowany.

Do morderstwa doszło wczoraj przed jednym ze sklepów w Moryniu. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 02.11.2020, 14:54
morderca ponoć krzyczał Allahu Akbar
szok normalnie
szok normalnie 29.10.2020, 22:09
Bandyterka i tyle.
Konfitura
Konfitura 29.10.2020, 13:36
Wacek sprzedaje i to efekty
obserwator
obserwator 29.10.2020, 11:30
ten dźgający to ponoć dopiero co od Zwierzaka z górki dragi kupił! Kto wie? Może dopalacze mu sprzedał ze az taki efekt!?!?!
TEGO TYPU PRZYPADKÓW TERAZ  BEDZIE  NA PECZKI HA AH AH
TEGO TYPU PRZYPADKÓW TERAZ BEDZIE NA PECZKI HA AH AH 29.10.2020, 11:26
A NIE MÓWIŁEM ZE 5 G ROBI SWOJE HA HA AH
Podejrzliwy
Podejrzliwy 29.10.2020, 10:47
Zabójstwo za zabójstwem w naszym powiecie. Podejrzewam, że to mogą być spuszczeni przez kaczora agenci Abwehry i inne służby siłowe.
świeczka
świeczka 29.10.2020, 09:48
Będą tam teraz palić znicze?
Zbynio
Zbynio 29.10.2020, 09:45
O babę się kłócili.
Jesus Tenczowy
Jesus Tenczowy 29.10.2020, 10:49
Bo to pewnie byli kiecmani. Jedni o chlopa inni o babę.
Lewy
Lewy 29.10.2020, 08:10
Patoli morynskiej ciąg dalszy
Moryń
Moryń 29.10.2020, 06:13
1. Zmarl w drodze do szpitala. Nawet tam nie dojechał.
2. Tak sie kończy klotnia o kobietę. A ona wcale nie lepsza, alkoholiczką. Z tego wszystkiego tylko dobry facet zginął...
3. Nim obejrzeli monitoring to już wiedzieli kim był zabójca.
Ja nie wiem skad wy macie takie złe informacje...
Mrs
Mrs 30.10.2020, 17:56
Skoro oskarzasz juz ta kobiete,to moze podpisz sie z imienia i nazwiska. Tak incognito to każdy struga . A ten dobry czlowiek to nie nadużywał alkoholu ? Nie bronie zadnej strony ale jak juz sje wypowiadac to chociaz sprawiedliwie.
do kretyna z Morynia
do kretyna z Morynia 29.10.2020, 22:14
1.Kretynie z Mornia koronerem jesteś, zę określasz kiedy obumarł mózg? Kiedy ustaliłeś cwaniaku godzinę śmierci.
2.Uczestniczyłeś w tej kłótni i dajesz swoją rękę uciać, że o kobietę? Dlaczego ją oczerniasz i mieszasz do tej śmierci?
3.Rozumeim, że jesteś policjantemi sędzią w jednej osobie. Kto jest winien, kto jest zabójcą orzeka sąd. Po wyroku zarozumialcu wiejski.
Taki bufon jak ty powinien to pisać bo wszytkie wie a wd... był.
dopytowuję
dopytowuję 29.10.2020, 00:59
Ale który zaatakował ten na zdjęciu w czapce czy te z puszką piwa?
Knagulec
Knagulec 29.10.2020, 00:45
Pie... . zwyrol dla takich to powinna byc czapa
SAURON
SAURON 29.10.2020, 00:04
MOZE TO UCZESTNICY MARSZU W GRYFINIE WRACALI AUTOKAREM OBWOZNYM
Davidek Covidek
Davidek Covidek 28.10.2020, 23:57
Założę się że stwierdzili znafcy że zmarł wskutek chorób współistniejących.
racja
racja 29.10.2020, 00:21
no, pewnie ministerstwo tłumaczyłoby, że "jakby był zdrowszy przed dźgnięciem nożem, to MOŻE by przeżył"... Takie i tłumaczenie z tymi "chorobami współistniejącymi"...
Tu umarł od ugodzenia nożem - tam od wirusa.
adrenalina
adrenalina 28.10.2020, 23:52
Alkohol i porachunki do niczego dobrego nigdy nie prowadzą.

Pozostałe