Cmentarze zamknięte 31 października oraz 1 i 2 listopada. Jest decyzja rządu

  • 30.10.2020, 15:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cmentarze zamknięte 31 października oraz 1 i 2 listopada. Jest decyzja rządu
-Podjęliśmy decyzję, że zarówno dzień przed Wszystkich Świętych, dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny - cmentarze będą zamknięte powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji

Cmentarze zamknięte będą na podstawie rozporządzenia. Dziś jest ostatnim dniem kiedy możemy być na cmentarzu. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lucjan
Lucjan 31.10.2020, 21:35
Piontek w Moryniu z kacz(yńskim) marem na kludki zatrzasnęli moryński smentarz!!!!
Abc
Abc 31.10.2020, 14:02
Prezydent Przemysla pozostawil cmentarze otwarte przez te trzy dni a straz miejska ma zakaz wystawiania mandatow tylko ma pomagac obywatelom-mozna inaczej MOZNA brawo
patia
patia 31.10.2020, 14:07
A jak wiecznie nieobecny Sawaryn to ogarnia?
88
88 31.10.2020, 12:35
To katolicy, katolikom zgotowali ten los.Chodzicie odwiedzać groby tylko 1 i 2 Listopada ?
a 3 listopada epidemia się skończy?
a 3 listopada epidemia się skończy? 31.10.2020, 15:02
nie zrozumiesz - to jakby ktoś ci zabronił na Dzień Matki odwiedzić matkę - czy żyjącą czy jej grób...
nie rozumiem
nie rozumiem 31.10.2020, 10:23
Skoro w niedzielę na cmentarzu można się zakazić - dlaczego kościoły są otwarte?
Zwyrol
Zwyrol 31.10.2020, 10:22
Nie rozumiem co tak się wszyscy sra.... z tym ze cmentarze zamknięte większość byla u zmarłych a reszta pojdzie pozniej zmarli nie uciekną mniej zakażeń wirusem bedzie co za katolicka chołota
Euro
Euro 31.10.2020, 09:42
Pozamykać targowiska...tam jest dużo chorych
rubel?
rubel? 31.10.2020, 10:24
najlepiej zamknąć Morawieckiego razem z jego wice premierem naczelnikiem!
1 września było 500 chorych i 20 zgonów - co zrobili od tego czasu???
mit
mit 31.10.2020, 09:50
Jakie targowiska? Kto chory?
sauron
sauron 31.10.2020, 09:41
lewacy anty koscielni nie moga isc na cmentarz i pluja jadem
?
? 31.10.2020, 10:24
kola spod kościoła?
skośnooki
skośnooki 31.10.2020, 09:50
Kończ trollu, wstydu oszczędź.
Goni
Goni 31.10.2020, 09:39
Kaczynski bedzie na grobie bfata wawel to nie cmentarz
muzeum
muzeum 31.10.2020, 09:51
Jasne, zwiedzać będzie.
Jurek
Jurek 31.10.2020, 08:54
Jakie zamknięte cmentarze powinny być klodki bo od rana ludzie i tak krążą bynajmniej na wsiach pytam się co za sens? skoro furtki bramy otwarte po co to
Kic
Kic 31.10.2020, 08:46
To jest tylko zalecenie a kaczor pojedzie na grob brata wawel to nie cmentarz
Lisis
Lisis 31.10.2020, 06:18
Glosujcie dalej na pis
Kler przemyci kaczora na groby. Głosować bylo mozna.brawo koscioly zamknac tam wiekowy smrod i zarazy. Ale moher zaraz poleci do kosciolka i tak sie zaraza
Gryfinianka
Gryfinianka 31.10.2020, 00:11
Jego zakazy nie obejmuja
jak już to już!
jak już to już! 30.10.2020, 23:42
NATYCHMIAST ZAMKNĄĆ KOŚCIOŁY - CAŁKOWICIE!
Skoro na cmentarzu grozi zarażenie - to w kościele chyba jeszcze bardziej?
ZERO wiernych, zero tacy!!!
Knagulec
Knagulec 31.10.2020, 12:57
Dobrze gadasz pozamykac i gumą
Knagulec
Knagulec 31.10.2020, 01:21
Przede wszystkim opodatkować tace
jego ból jest większy niż mój
jego ból jest większy niż mój 30.10.2020, 23:13
Ale pewno Kaczor na grób brata i rodziców pójdzie :)
Luiza
Luiza 31.10.2020, 08:47
Wawel to nie cmentarz
Gryfinianka
Gryfinianka 31.10.2020, 00:15
Jego zakazy nie obowiązują
hodowca kaczek
hodowca kaczek 30.10.2020, 22:28
Po podwórku chodzą kaczki,
wszystkie bose nieboraczki,
a w dodatku nieodziane,
to są rzeczy niesłychane.
Szewc zażądał pięć tysięcy,
a krawcowa jeszcze więcej."
Bez pieniędzy, drogie panie,
dzisiaj nic się nie dostanie.
Zapytajcie zresztą dam,
one to potwierdzą wam."
Kaczki kwaczą i tłumaczą:
" Pieniądz nie jest rzeczą kaczą,
żadna z nas się nie bogaci,
nam za jajka nikt nie płaci."
:))))))
gumowiec
gumowiec 30.10.2020, 22:18
Brawo rząd rak trzymać
brawo premier
brawo premier 30.10.2020, 22:16
Umarłemu nic nie pomoże, a żywemu. ...jak posłucha to jeszcze pożyje i przynajmniej będzie zdrowy, szanuję decyzje rządu. Dbałość o nasze zdrowie.
do pisowskiej ścierki
do pisowskiej ścierki 30.10.2020, 23:27
Sk..rw..lu - ale KTÓRĄ DECYZJĘ "SZANUJESZ"? O wysłaniu dzieci do szkół? 1 września 500 chorych dziennie i 20 zgonów. To jest ta twoja "dbałość rządu o zdrowie"...
Knaga
Knaga 30.10.2020, 23:22
Dobrze gadasz
wyjście
wyjście 30.10.2020, 22:14
To jest skandal, ze by zamknąć cmentarze na ostatnią chwilę. Ludzie cały rok przygotowywali kwiaty na ten dzień a teraz wszystko na nic. Tyle pracy na marne. PiS już dawno przekroczył wszelkie granice." Od kilku lat na cmentarz idę dwa dni wcześniej. Nie cierpię tłumów i obawiam się zwykłej grypy, która co rok po tym święcie zbiera wielkie żniwo. Tym bardziej teraz w czasie pandemii, nie planowałem cmentarza na 1-go listopada. Juz wczoraj byłem na grobach położyłem kwiaty i zapaliłem znicze. Wcześniej byłem na cmentarzu w innym mieście. Tłum na cmentarzu w czasie pandemii jest równie głupi i nieodpowiedzialny jak te demonstracje. Ci demonstrujący poniosą za to kare, zarażą siebie i swoje rodziny. Zapełnią szpitale, zablokują dostęp do lekarza ludziom śmiertelnie chorym i ich zabiją. Widzę tylko jedno rozwiązanie, STAN WYJĄTKOWY i zmianę zapisów w Konstytucji
Gryfinianka
Gryfinianka 31.10.2020, 09:45
Z którego jesteś wieku? Naczytałem się nie tych bajek. Jak można było o godz. 17 ogłosić zamknięcie cmentarzy?! Jest to barbarzyństwo ze strony naszego Rządu, to jest ten plan wyjścia z grypy?, Nie to te noszenie maseczek , szmat ułatwia wam zachorowanie. !
"strategia przynosi efekty" mówił 3 tygodnie temu Morawiecki...
"strategia przynosi efekty" mówił 3 tygodnie temu Morawiecki... 30.10.2020, 23:30
Był wywiad z kwiaciarzem - emerytem, co dorabia sobie pod Powązkami - na jutro miał zamówione kilkanaście wiązanek i stroików.
Kto mu odbierze? Kto zapłaci?
Co z tymi kwiatami ma zrobić?
DLA BANKSTERA MILIONERA TO "TYLKO" TYSIĄC ZŁOTYCH...
Ewa
Ewa 30.10.2020, 22:49
Możesz iść po Wszystkich Świętych, u mnie w rodzinie nikt się nie szykował na 01.11
zmarłym jest obojętne kiedy przyjdziesz, ważne żeby być. Ja mam groby daleko , mieliśmy jechać jednak zostajemy w domu.
???
??? 31.10.2020, 01:48
ty, a Morawiecki 3 listopada odwołał koronawirusa? Dymisję mu Duda wręczy, czy jak?
...
... 30.10.2020, 23:32
"zmarłym jest obojętne" - ale mnie nie. No chyba że faktycznie - pisowcom wszystko jedno - byle 10 kwietnia wjechać limuzyną....
Zwyrol
Zwyrol 30.10.2020, 22:19
A moze chcesz koronke albo kolbe do japulca dzbanie
KAZIK
KAZIK 30.10.2020, 22:12
ICH BÓL JEST LEPSZY NIŻ NASZ?? [email protected]@[email protected] [email protected]@E
Zwyrol
Zwyrol 30.10.2020, 22:19
Nastepny jełopa je....
el
el 30.10.2020, 22:15
Też mi się to nie podoba, ale z drugiej strony co miał rząd zrobić ? Jakby powiedział 2 dni wcześniej to wszyscy by byli na cmentarzach 2 dni wcześniej i efekt epidemiczny byłby taki sam. Jakby się tak zastanowić pomijając wszystkie uprzedzenia to nie mieli innego wyjścia.
wściekły
wściekły 02.11.2020, 20:55
Trzeba było zobaczyć co się działo na cmentarzach po godz. 16 w piątek. Ludzie biegali między grobami z kwiatami i zniczami do ciemna. Każdy chciał zdążyć postawić na grobie to co miał spokojnie zanieść w sobotę i niedzielę. W naszym rządzie debilizm nie zna granic.
zwykłe sk..syństwo rządu!!!!
zwykłe sk..syństwo rządu!!!! 30.10.2020, 23:34
20 tysięcy - rząd na to pracował od 1 września!
Wtedy było PIĘĆSET chorych i 20 zgonów!!! I co zrobił do dzisiaj?
Dlaczego nie reagował wcześniej?
Nie wiedział, że w kalendarzu jest 1 listopada?
wiem
wiem 30.10.2020, 22:10
Moim zdaniem trzeba było to ogłosić najpóźniej w środę, ewentualnie czwartek rano - wtedy łatwiej byłoby się przygotować. Może straty zwłaszcza na kwiatach byłyby mniejsze, bo znicze można przechować do przyszłego roku, można sprzedać później. Wtedy ludzie mogliby się chociaż przygotować.
...
... 30.10.2020, 23:35
Komu później sprzedasz? Gdzie przechowasz? Z czego do przyszłego roku przeżyjesz?
Bankster milioner przeżyje - zwykły człowiek, co zainwestował w zakupy, w uprawę kwiatów co zrobi?
Deisy
Deisy 31.10.2020, 09:34
Ja na zakup kwiatów nastawiałam się na sobotę....ale ze względu na tę sytuację zrobię to we wtorek..przecież nie zrezygnuję z pójścia na cmentarz i przystrojenia grobów....na to mam cały miesiąc...uważam że tak zrobi wiele ludzi ,a z wpisów wygląda że te kwiaty są już do wyrzucenia i nie można ich kupić.

Pozostałe