Takich pasów jeszcze nie było

  • 20.11.2020, 15:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Takich pasów jeszcze nie było
W Gryfinie na ul. Sprzymierzonych na nową nawierzchnię nanoszono nowe pasy. Na polbruk nie nanosi się farby tak jak na asfalt. Jak się to dzieje ? - zapraszamy do fotogalerii.

Nowa nawierzchnia z białych kostek na ulicy Sprzymierzonych powstaje w ramach budowy Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

były.
były. Wczoraj, 21:02
tylko u nas - mistrzostwo świata i okolic zwłaszcza okolic......
taki myk
taki myk 21.11.2020, 10:29
Nie malują bo wstawiają nowe.
Mieszkanka
Mieszkanka 21.11.2020, 08:26
Ciekawe ile ta droga wytrzyma skoro przes oddaniem juz poprawiaja dziury. Pewnie zeobione byle jak byle szybko pienoadze wziąć.
najtańszy z najtańszych
najtańszy z najtańszych 20.11.2020, 22:31
ciekawostka, że jak na kostce ludzie stawiali samochód to "fachowcy" ładowali dwie tony płytek, żeby zablokować, "bo świeża kostka się wykrzywi"...
A TY CHOLERA NA ŚRODKU DROGI KŁADĄ ŚWIEŻĄ KOSTKĘ - JUTRO POJADĄ SAMOCHODY - I WSZYSTKO W PORZĄDKU?
hy hy hyy hy
hy hy hyy hy 20.11.2020, 21:56
Wyciągają kostkę i wkładają pomalowaną no to głupie jest chyba ?
100 tyś
100 tyś 20.11.2020, 21:44
ciołki, zawsze coś na odwrót robią.
Pewnie ten sławny projektant dopiero dorobił pasy.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2020, 21:25
A co to za technologia jak pod wejsciem do urzedu dali na parkingu malowana kostke biala farba??!! Dramat. Przeciez to zejdzie za jakis czas!!
widzę po zdjęciach
widzę po zdjęciach 20.11.2020, 20:12
Taka dobra robota brukarzy, że po kilku miesiącach kostkę trzeba było wyciągać i zamieniać?
kręcenie głową
kręcenie głową 20.11.2020, 20:01
Przecież tego nie malują tylko wycinają i wkładają białą kostkę. I po co taki artykuł, który wprowadza w błąd?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2020, 21:27
Wlasnie nie wszędzie jest prawidlowa biala kostka, mozna doszukac sie podrubek
trudnosci z czytaniem
trudnosci z czytaniem 20.11.2020, 20:10
Kręcenie a gdzie ty to wyczytałeś że malują? Co? Układać kostkę nauczyczyli, ale już czytać ze zrozumieniem to nie.
kręcenie głową
kręcenie głową 2 dni temu, 14:09
W pierwszych dwóch zdaniach - "W Gryfinie na ul. Sprzymierzonych na nową nawierzchnię nanoszono nowe pasy. Na polbruk nie nanosi się farby tak jak na asfalt."
Student Gazownik
Student Gazownik 20.11.2020, 19:40
W końcu na coś trzeba wydać pieniądze z podwyżki za wywóz śmieci.
Użytkownik
Użytkownik 20.11.2020, 19:29
Ale tego łączenia kostki z asfaltem już nie wyrównali!! Nawet na zdjęciu widać jaki jest uskok. I już tak zostanie do usranej śmierci. Jak zawsze u nas!! będą się chwalić że zrobili, że jest pięknie ale na detale to już nie zwracają uwagi. Masakra!!!!
Olaf
Olaf 20.11.2020, 17:05
Super to wygląda 👍👍👍
deszcz
deszcz 20.11.2020, 17:59
A jaki poslizg na mokrym!
zebra
zebra 20.11.2020, 16:46
Nie takie pasy na mnie wchodziły!
platan
platan 20.11.2020, 16:43
Zablokowali wjazd!

Pozostałe