Skoczył z ostatniego piętra wieżowca

  • 23.11.2020, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skoczył z ostatniego piętra wieżowca
W Gryfinie doszło dziś wieczorem do tragedii. Z wieżowca skoczył młody mężczyzna.

-Otrzymaliśmy informację, że w oknie na 11. piętrze wieżowca siedzi jakaś osoba. Zadysponowaliśmy zatem strażaków. Niestety, zanim dotarli na miejsce, mężczyzna skoczył... - informuje redakcję igryfino dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (165)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

różnie bywa
różnie bywa 28.11.2020, 22:54
A kto to wie dlaczego? Ludzie świrują. Bieda, brak perspektyw. Niektórzy brak ambicji, zryty czerep.
dont
dont 26.11.2020, 19:38
Wszyscy chcieliby wiedzieć kto to.. Główkujcie i komentujcie wylewając przy tym swoje poty. Ale się tam pięknie otwierają niektórzy wymieniający jakieś nic nie znaczące ksywki i imiona.. Coś gdzieś słyszałeś jeden z drugim i tu błyskasz a może sam korzystasz z usług któregoś z wymienionych? To jak juz tak dobrze poinformowany jesteś to się podpisz z imienia i nazwiska żeby jeszcze szacuneczek do Twojej osoby był panie informator ;)
ktoś bliski
ktoś bliski 26.11.2020, 18:52
Czy ktoś może wyjrzał z okna w momencie upadku? Czy ktoś był bezpośrednim świadkiem? Bardzo zależy mi na informacji, ale poufnie. Podam maila..
cywil
cywil 26.11.2020, 19:39
Zgłosił się jeden świadek ale ogarnęły go służby.
szczecin zachód
szczecin zachód 26.11.2020, 15:16
sauron,knakulec, ajwaj gumowce i inne łachudry powinno sie takich ja wy zamykac w psychaitryku lub jednego z was ,ktory ma problem i pisze sam ze soba . oby cie dopadlo!
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 17:23
Nawet nie potrafisz łajzo normalnie napisać,wydarzyła się tragedia a ty tu jęczysz knago
szczecin zachod
szczecin zachod 27.11.2020, 17:24
Ty jestes łajzą w dodatku patologią bez ograniczen
nowy glina w miesice
nowy glina w miesice 26.11.2020, 15:10
Gryfinska patologia ,ktora wiekszosc ludzi tutaj to z pegerów badzi nie ze swoich miast!! *** was za to ukruce wam teraz te wasze chamstwo !!Zobaczymy kto bedzie sie smial
!!
!! 26.11.2020, 01:45
Znaliście go ze w tak ochydny sposób piszecie gadaliście z nim choć raz w życiu ? Nie wiec jakim prawem oceniacie człowieka ? Widziano go z jakaś osoba czemu ta osoba temu nie zapobiegła ? Człowiek który popełnia samobójstwo ściga koszulkę ? I robi to w obcym mieście nie znając nawet go ? Nie sadze jestem tego pewna ze brały w tym udział osoby trzecie znałam go bardzo dobrze i wiem ze nie był by do tego zdolny dużo rzeczy się nie zgadza i osobiście byłam tam i na chłopka na metr 90 nie był by w stanie usiąść w oknie i wylecieć . Wiec możecie sobie pisać te beznadziejne komentarze ale każdemu z tych osób życzę żeby kiedyś tez tak zostali zwyzywani i nie poście ze był cpunem bo ćpuny patrzą tylko aby się nacpac a on chodził do pracy i był oszukiwany przez kolegów i naciągany wiec proszę zamknąć mordki bo każdy komentarz jest brany pod uwagę
krótko
krótko 26.11.2020, 09:17
Poznaliśmy go jak walnął samobója i to wystarcza aby ocenić jego tchórzowski czyn.
smutne
smutne 25.11.2020, 23:14
A mówią, że miłość uskrzydla...
Anonim
Anonim 25.11.2020, 14:58
Ludzie co wy tu piszecie za komentarze pomyślcie troche co czuje rodzina zostawcie te teksty dla siebie! Znałam tego chlopaka i wiem ze sam by tego nie zrobił i duzo się nie zgadza braly udział w tym osoby trzecie! Wiec moze warto lepiej troche pomyśleć i osoby ktore cos widzialy moglby pomoc w śledztwie.
Gryfinianka
Gryfinianka 25.11.2020, 19:29
Dowody wskazują co innego,szkoda chłopaka.
aa
aa 25.11.2020, 19:45
czyli co wskazuja?
szok
szok 25.11.2020, 15:57
Anonim, czyli to było morderstwo?! A to zupełnie inna sprawa!
Aż oczy krwawią
Aż oczy krwawią 25.11.2020, 09:30
Jestem w wielkim szoku, widząc te komentarze pseudo moralniaków, pełnych zawiści, apatii "ekspertów" życiorysu tego ś.w mężczyzny. Najłatwiej powiedzieć, że to przez alkohol, proszki lub patologie, nazwać go tchórzem, a nawet nie widzieliście go na oczy. Nie znałem tego Pana i wyrazy współczucia dla jego krewnych i przyjaciół, mam nadzieje, że przetrwacie strate oraz ploty tych wrednych świń. Te świnie same wracają z pracy jak trupiaki, multum zobowiazań, jechanie na wódzie, mózgi mialy epizody na Mącznej ale przed sąsiadami świrowanie jakie to nie high life, kasa wyrzucana na pokazówy, a polityka Was od lat dusi, tak bardzo siebie nienawidzicie, że bierze Was zazdrość jak ktoś jest szczęśliwy, a jak ktoś ma problem to wbijacie szpile, plotami i gorszacymi opisami. Tacy jesteście, zakała tego świata, sami po psychiatrach na zamkniętnych szurali a ludziom wmawialiście, że wyjazd za granice, a jak ktoś szuka pomocy tam gdzie wy pierdzieliście to robicie z tych ludzi psycholi i bandytów, by wszyscy tylko nie patrzyli na Wasze życie, pocieszacie się, że ktoś wpada do gnoju i ma gorzej od Was. Dodatkowo ta pandemia, ludzie tracą prace, zwiazki się rozpadają, a terapeuci nie przyjmują by leczyć. Apropo tchórzostwa, zapierdziałe marcinki przed kompami co im mamusia pod nosek zupki przynosi, próby samobójstwa nie biorą się od tak, to nie plan jak z wyjsciem do sklepu, tylko bardziej objawy nie leczonego raka, przy czym o wiele ciężej jest pójść szukać pomocy, zwłaszcza jak świnie marginalizują takie osoby, to nie jest tak, że "dzisiaj coś sobie zrobie" to impuls. Nie jest to problem 21 wieku, za komuny też latali po oddziałach zamkniętych w wielkiej tajemnicy przed rodziną i sąsiadami, wódy lały się litrami, a dzisiaj udają, chrzanią ze teraz dzieciaki rozpieszczone, za duzo w ***ch, a w psychiatrykach to same ćpuny są, księdza w konfesjonale oszukasz ale to Pan Bog decyduje, gdzie trafisz tam u góry. Nie życzę nikomu źle, dlatego mam nadzieje chamskie twarze, że zmadrzejecie.
roial
roial 25.11.2020, 06:31
uwazam ze portal powinien zablokowac mozliwosc komentowania artykulow czytajac wiekszosc to wylewanie swojej frustracji swoich nie powodzen odwracanie uwagi od swoich problemow przez to ze dowale tekstem rodzinie bliski straszne
???
??? 24.11.2020, 23:41
??? depresja, prochy, rzeczywistość???
szk
szk 24.11.2020, 23:40
A porządni ludzie umierają bo ich karetka nie chce zabrać do szpitala...
GÓWA DO GÓRY
GÓWA DO GÓRY 24.11.2020, 23:17
jak czytam te brednie ha ha ah jak ktos sie zabija to nie che zeby o nim zapomniano to jet fakt niewiem jak to ujac ale on PRZEPRASZA MAME SWOJĄ ON NIE CHCIAŁ ALE SIĘ POSLIZGNĄŁ I PRZEPRASZA
normalny
normalny 26.11.2020, 15:12
ajwaj ty stary buraku idz do domu i zakknij sie w nim na wieki wieków amen!!!
Gryfinianka
Gryfinianka 25.11.2020, 19:32
On się mocno odbił żeby tak daleko polecieć, szkoda przechodnia który trafił do psychiatry
John
John 25.11.2020, 21:49
Dobrze ze nie trafił prosto w przechodnia tylko go obryzgało.
Xxx
Xxx 24.11.2020, 22:48
Spoczywaja w pokoju
....., może po drugiej stronie będzie Ci lepiej, Będę pamiętał
stara prawda
stara prawda 24.11.2020, 22:20
Michalino, samobójstwo zawsze jest tchórzostwem i ucieczką przed życiem i jego konsekwencjami.
Gryfinianin
Gryfinianin 24.11.2020, 21:04
Dobrze,ze sie z tego miasta wyprowadzilem bo jak czytam te wpisy to nie chcial bym sie znalezc wsrod niektorych ludzi co pisza takie bzdury... zginął czlowiek... nie wazne w jaki sposob... pewnie jak by mial wypadek samochodowy to tez byscie glupoty pisali.
Pokoj jego duszy***
trochę empatii  to dla mnie tudne bo jestem  cynikiem ha ha ah ah
trochę empatii to dla mnie tudne bo jestem cynikiem ha ha ah ah 24.11.2020, 20:56
nie zastanawiacie sie co mogło skłonić go do tego czynu BO JA TAK to wasza bierność jako sąsiadów robiłem meble z kumplem u was połowa z was nawet nie zna sąsiadów WSTYD rucha was ta sama spółdzielnia a wy nawet nie wiecie kto was dymma ah aha ha WSTYD w tych po***ch czasach zerknij czasem wkoło własnej *** ha ah ah a stanie się swiatłość ha ha ah
noim
noim 26.11.2020, 15:13
ty stary durniu!!!
Gryfinianka
Gryfinianka 25.11.2020, 19:34
Przyczyną - dziewczyna
Dawid
Dawid 25.11.2020, 14:05
Brawo. Brawo
Gumowiec
Gumowiec 24.11.2020, 18:53
Kangulec zyje ostatnio jego zdjecie z metalowym ryjem dali
Zniesmaczony
Zniesmaczony 24.11.2020, 18:38
Nie domyslenia jest to: jak wy sie ludzie zachowujecie, wstyd.. Z zadnym z was nie chcial bym miec doczynienia, cale szczęście, jestescie obrzydliwi,bezszczelni. Prawie Cale nasze miasto (Gryfino i jej spolecznosc)( prawie bo jeszcze sie znajda osoby z czystym sumieniam ale bardzo malo ich.) czemu nikt nie moze pomoc bez wbijania noza w plecy.. Tu sie usmiechacie do sobie, mowicie ze pomozecie kazdy a tak naprawde jestescie falszywi na swoj sposob. Zamiast sobie pomagac ,zgrac sie. Ten chlopak tez pewnie bardzo chcial z kims porozmawiac , kto bez slow pomoze, wyslucha. Znajdzie rozwiazanie. Co nie ktorym juz dawno powinni zablokowac dostep do komentowania..
Jednym slowem: cale szczescie ze nie ma w waszej spolecznosci i falszywosci. A doswiadczylem to i odczulem kiedy wyjechalem z tego kur**wiiiiiii dolka. Ruszysz gowno i zaczyna smierdziec. A na koniec nie bede zyczyl wam zle ale pamietajcie karma wraca.
Gość
Gość 24.11.2020, 17:26
Przykre to i smutne. Taki młody człowiek...Żyjemy w ciężkich czasach odizolowując się od innych. Powinnismy mieć otwarte serca na pomoc innym. Czasami drobny gest, krótka rozmowa daje wsparcie. https://wiadomosci.onet.pl/sla…

Pozostałe