Pojechał do Szczecina autem, mimo że miał sądowy zakaz

  • 28.11.2020, 18:56
  • KWP Szczecin
Pojechał do Szczecina autem, mimo że miał sądowy zakaz
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie nie ustają w ściganiu przestępców drogowych. Policyjny brak tolerancji dla kierowców, którzy za nic mają przepisy i zakazy sądowe przełożył się na kolejne zatrzymanie, do jakiego doszło w mijającym tygodniu.

Patrol szczecińskiej drogówki zatrzymał na terenie miasta do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Peugeot. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że wobec 44-letniego mężczyzny Sąd już trzykrotnie orzekał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna, jak widać, zignorował zakazy sądowe i teraz ponownie stanie przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 29.11.2020, 14:21
Pojechał do Szczecina ? sprawdziłem, zatrzymany kierowca to mieszkaniec Szczecina. he,he,he
zameldowanie nie świadczy
zameldowanie nie świadczy 29.11.2020, 15:16
Myślisz jak prawdziwy policjant. Tak jak ci o tym co skoczył w wieżowca w Gryfinie, A był z Pyrzyc! Jak to możliwe?
Dyl
Dyl 30.11.2020, 15:40
nie czaję związku. Kierowca był ze Szczecina i go tam złapali, skoczek był z Pyrzyc, a lot wykonał w Gryfinie. Poza tym, tylko iGryfino przekazało tą informację tak, jakby to był kierowca z naszego powiatu. Nie pojechał do Szczecina, ale jeździł autem po Szczecinie w miejscu swojego zamieszkania.
do naiwniaka
do naiwniaka 30.11.2020, 19:19
Dyl, ty naprawdę nie czaisz?! Sam doszedłeś do wniosku "jakby iGryfino przekazało ta informację". Ale skoro nie przekazało to może to nie ma znaczenia. Naprawdę myślisz, że jest ważne kto gdzie jest zameldowany?
jejku
jejku 28.11.2020, 22:57
Stary i głupi!
Ewa
Ewa 28.11.2020, 22:47
Taki też chce żyć. Każdy zasługuje na szanse
Ula
Ula 28.11.2020, 22:59
Ewa, tylko jak on jeździ po pijaku to ktoś moz.e życie stracić. Weźmiesz to na siebie?
On22
On22 28.11.2020, 21:50
Zbiczowac pajaca publicznie. Wiecej za fajere nie wsiadzie...
Knagulec
Knagulec 28.11.2020, 21:02
Knagulec oświadcza ,że nie wie kim jest faja gumowiec
Ooo
Ooo 29.11.2020, 07:50
Pukasz go ?
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 16:19
Non stop
.
. 28.11.2020, 19:11
znów odezwał się ten ***k co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
Grzesiek
Grzesiek 28.11.2020, 19:04
Widocznie za niskie kary!
galerianka
galerianka 28.11.2020, 18:59
Przecież galerie otworzyli dzisiaj więc musiał pognać.

Pozostałe