Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze z misją w szkole

  • 15.01.2021, 21:21
  • dost.
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze z misją w szkole dost.
Dziś 15 stycznia 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie prezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego Jan Wójcik oraz wiceprezes GSR Łukasz Kamiński podpisali umowę partnerską z dyrektor SP nr 2 w Chojnie Edytą Kalarus. Na mocy porozumienia w placówce powstanie Szkolna Grupa Ratownicza GSR Chojna.

Będzie to już trzecia taka grupa na terenie powiatu gryfińskiego. Jedna jest w Gryfinie, a druga w Cedyni. Teraz Szkolna Grupa Ratownicza będzie działać w Chojnie.

-Dzięki takiej grupie uczniowie w ramach zajęć dodatkowych będą mogli rozwijać w sobie pasję do udzielania pierwszej pomocy, propagowania szeroko rozumianego bezpieczeństwa a także podnieść poziom bezpieczeństwa całej społeczności lokalnej - wyjaśnia wiceprezes GSR Łukasz Kamiński.

W spotkaniu i podpisaniu umowy udział wzięli:
-Edyta Kalarus, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie,
-Jacek Prętki, opiekun Szkolnej Grupy Ratowniczej GSR Chojna,
-Klaudia Hernik, przewodnicząca samorządu uczniowskiego,
-Jan Wójcik, prezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego,
-Łukasz Kamiński, wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego,
-Przemysław Kaweński, naczelnik GR GSR Chojna.

-Podpisane dziś porozumienie w pewien sposób dopełnia dotychczasową współpracę ze Szkołą Podstawową nr 2 w Chojnie. Wielokrotnie uczniowie tej szkoły indywidualnie osiągali bardzo wysokie wyniki podczas Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt uczestnictwa w tym przedsięwzięciu pana Jacka Prętkiego w roli opiekuna SGR. Członkom grupy życzymy samych sukcesów -  mówi Łukasz Kamiński.
dost.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kok
kok 19.01.2021, 20:39
Tajemniczy" Czytelnik" (czasami zwany" mieszkańcem") jest od lat ten sam, ale za podanie jego nazwiska dostaje się dożywotniego bana, jak Trump. Domyślcie się sami.
ban
ban 19.01.2021, 21:41
Tobie bana trzeba byłoby, żebyś zaczął myśleć zanim coś napiszesz - i gdzie...
batuta
batuta 19.01.2021, 00:08
Brawo i wielki szacun dla Was Panowie.
Muniek
Muniek 18.01.2021, 10:40
Wyraźnie niektórych zazdrość zżera.
Bartek
Bartek 16.01.2021, 18:36
Brawo Panie Kamiński!!
Jesteście grupą młodych ludzi ze świetnymi pomysłami i pełni werwy, nie poddawajcie się i nie słuchajcie takich marudnych ameb (nie ujmując amebom).
Obserwator
Obserwator 16.01.2021, 17:11
Inicjatywa super! Wszyscy uczestnicy powyższego spotkania proszeni są o zgłoszenie się po mandaty za nieprzestrzeganie dystansu. Podobno w Polsce nie ma "świętych krów"
mandat 30 tysi
mandat 30 tysi 16.01.2021, 17:45
Tak jest! Za zdjecie nr 3!
Rafał
Rafał 16.01.2021, 16:17
Termin niefortunny - szkoła pusta ...
M.
M. 16.01.2021, 09:23
Brawo Luki :)
były radny
były radny 16.01.2021, 08:08
Łukasz Kamiński? Za tym gostkiem idzie smród byłego radnego, nic nie zrobi bezinteresownie i tyle
do 8.08
do 8.08 16.01.2021, 13:45
To prawda gościu dał się poznać z tej najgorszej strony tzw PRALINKA dla A`tomka
Marek C.
Marek C. 16.01.2021, 18:25
Troliku wiesz, jak łatwo się weryfikuje kto kryje się pod tajemniczymi nikami ?
Miej cywilną odwagę i podpisz się imieniem i nazwiskiem pod hejtem a nie tak tajemniczo :)
do marka c
do marka c 16.01.2021, 18:58
zapomniał wół jak cielakiem był, takie teksty to pisz na portalu konkurencji
Bartek
Bartek 16.01.2021, 18:47
Bardzo słuszna uwaga!
Aż żal mi takich troli...
Beata
Beata 16.01.2021, 13:30
Nie przesadzaj, akurat On to był bardzo aktywnym radnym, od spotkań z mieszkańcami aż po młodzieżową radę miejską.
 Do 13.30    no przecież
Do 13.30 no przecież 16.01.2021, 15:40
Heeehee to taki żart...
koleżanka
koleżanka 15.01.2021, 23:05
Brawo Łukasz!
Irena
Irena 15.01.2021, 23:00
W szkoła średnich to rozumiem. Ale wśród dzieciaków z podstawówki? Czego ich można nauczyć jak to takie maluchy?
Głos z lotniska
Głos z lotniska 16.01.2021, 09:23
Ojj nie takie same maluchy, można ich nauczyć solidnych podstaw, a później odpowiednio rozwijać.
po prostu
po prostu 15.01.2021, 21:50
Dodatkowe kółko zainteresowań.

Pozostałe