A ryba dzisiaj bierze

  • 16.01.2021, 14:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
A ryba dzisiaj bierze
Gryfińskie nabrzeże cieszy się dziś powodzeniem wśród wędkarzy. Jedno z ulubionych miejsc to na południe od mostu. Tu ryba podobno bierze najszybciej...
To zawsze przygoda na świeżym powietrzu. Ruszać się nie ma co za bardzo, bo ryba podobno nawet z wody widzi...
Na zdjęciach wędkarze łowiący w sobotę 16 stycznia 2021 r.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Straszny strasznik
Straszny strasznik 17.01.2021, 02:24
Grubas mówił, że będą mandaty za wędkowanie na nabrzeżu.
ajwaj aleluja   i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.01.2021, 21:30
admin co kasujesz linki bronie elektromagnetyczne to śliski temat ha ha ah co ha ha ah oraz eksperymenty na ludziach bez ich wiedzy ha ha ah szczególnie w zachodniopomorskim nawet macierewicz o tym mówił ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.01.2021, 20:32
admin zobacz jaki sprzet ma ABW ***  i to nie bajka *** karabinki i pistolety tzw działko gaussa istnieją
facke news
facke news 16.01.2021, 21:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

hala
hala 16.01.2021, 19:21
Biorą jak w urzędzie
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.01.2021, 18:53
admin narobiłeś mi ochoty na wędkowanie ha ha ha ale snują sie wszędzie za mną lachociagi wieczorka jestem pod nieustąjacą obserwacją nawet telefon cioty z ABW namierzają je bany musiał ha ha ah muszę leciec na ryby na saturna ha ha ha wbijam kod 13*52 = 676 i 2024 ha ha ah
Burdel ppappa
Burdel ppappa 16.01.2021, 20:28
To nr do burdel mamy ?
zadzwoń i  pytaj  o burdel  tatę
zadzwoń i pytaj o burdel tatę 16.01.2021, 21:04
tak na małopolska 16 szczecin ha ah ah
haczyk
haczyk 16.01.2021, 18:38
Tajemnica jest prosta do rozwiązania. Zasada jest taka, że gdy poziom wody rośnie, ryba idzie pod prąd, gdy spada, ryba schodzi w dół, z wodą. Raz się łowi z lewej, a raz z prawej strony mostu.
i do paki
i do paki 16.01.2021, 18:01
Gonic szarpaki!
moczykij
moczykij 16.01.2021, 17:40
Można złapać 3-4-kilogramowe leszcze, czy prawie kilogramowe płocie. Warto!
Knagulec
Knagulec 16.01.2021, 17:21
Gumowiec bierze ostro
Wacek
Wacek 16.01.2021, 16:40
2 osoby a tu piszą że pełno ich ale wstyd o czym wy piszecie fotograf w*** i aparat do wody
do upierdliwego Wacka
do upierdliwego Wacka 16.01.2021, 18:00
A ja w okularach widzę 4. Nie wiadomo ilu po drugiej stronie mostu. Dwuch, trzech, czterech? A moze zero? I jakie ma to znaczenie? Ważne jest, że są i łowią.
Diler i narkoman
Diler i narkoman 16.01.2021, 16:34
O czym wy piszecie jakies ***y o narkomani i dilerstwie piszcie
o losie
o losie 16.01.2021, 19:11
Ty to debil do ntej potęgi jesteś.
wopr
wopr 16.01.2021, 16:21
A dlaczego wędkarze są na tym pływajaym pomoście (przedostanie foto)? Tam nei wolno schodzić!
wolne stoki
wolne stoki 16.01.2021, 16:28
Nie czepiaj się jak rząd przedsiębiorców!
UMIG
UMIG 16.01.2021, 16:16
W Gryfinie dobrze biorą.
Rafał
Rafał 16.01.2021, 16:15
Wędkarze sztuk 1 Haha
🤭
🤭 16.01.2021, 16:48
Te odważny znaFca , to stan z wędką obok tego wędkarza....
do 16.15
do 16.15 16.01.2021, 16:34
na trzej fotce widzę kilku, ty nie widzisz ?
kamosa
kamosa 16.01.2021, 16:21
Przecież w jednym miejscu nie może być 100.

Pozostałe