Oni też zdalnie

  • 18.01.2021, 11:44
  • dost.
Oni też zdalnie
W ramach szkolenia podoficerskiego naukę w tej właśnie formie rozpoczęło 38 funkcjonariuszy, w tym cztery panie. Cele jest jeden, zdobycie szlifów podoficerskich.

Czas pandemii wprowadził wiele ograniczeń i utrudnień. Nie mogły jednak one spowodować obniżenia standardów pełnienia służby. Nowa sytuacja wymusiła od nas wszystkich wdrożenie kreatywności, elastyczności i nieszablonowych rozwiązań. Wielką pomocą okazały się najnowsze zdobycze technologii, w które wyposażona została Służba Więzienna. Umożliwiły one przeniesienie szkolenia do „cyberprzsetrzeni”, bez uszczerbku na jego jakości, co pozwala w odpowiedni sposób przygotować funkcjonariuszy do wykonywania zadań służbowych.

Zajęcia realizowane są za pośrednictwem wideokonferencji. Szkoleni funkcjonariusze przebywają w jednostkach penitencjarnych, w których pełnią na co dzień służbę. Dzięki zaawansowanej technologii, którą mamy do dyspozycji, otrzymują wysokiej jakości przekaz informacji płynących od wykładowców. W trakcie zajęć mają możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi od prowadzących. Kolejny etap szkolenia przybierze formę stacjonarną co pozwoli skutecznie utrwalić wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim przełożyć ją na realizację zadań praktycznych. powiedział mjr Sebastian Matuszczak, rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie.

W praktyce różnica pomiędzy takimi zajęciami, a tradycyjnie realizowanymi wykładami nie jest zbyt duża. Funkcjonariusz mają do przyswojenia obszerny materiał dydaktyczny. Udział w zajęciach nie zwalnia z innych obowiązków służbowych, a poziom przyswojenia wiedzy sprawdzą nie tylko wykładowcy, ale również bezpośredni przełożeni.

 

dost.

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Okoń
Okoń 19.01.2021, 12:30
Super beda dojeżdżać zwyrodnialca z Pomorskiej
Ignacy
Ignacy 18.01.2021, 16:10
Najbardziej śmieszy mnie to że policja chwali się tym że złapała jakiegoś gówniarza na ulicy z 0,5 grama marychy a nie łapie tych którzy tym handlują.Wszyscy w Gryfinie wiedzą kto handluje,gdzie handluje tylko gryfińska policja nie wie.
sauron
sauron 18.01.2021, 12:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cóż
cóż 18.01.2021, 12:15
Jak są zdolni to mogą zdalnie.

Pozostałe