Śmieci ich przerosły

  • 26.01.2021, 18:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmieci ich przerosły
!Kolejny raz mamy skargi z dwóch miejscowości na północ od Gryfina. Problem dotyczy przepełnionych pojemników na odpady przy drodze krajowej nr 31.

Jeden śmietnik znajduje się niedaleko remizy straży pożarnej w Radziszewie, a drugi koło sklepu w Daleszewie. Sytuację tego typu odnotowujemy już drugi raz  tym miesiącu.

-Płacimy za śmieci dużo więcej, a oni nie potrafią wywieźć ich na czas. Śmieci ich przerosły! - komentują sytuację nasi czytelnicy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ob,piszczyk
ob,piszczyk 27.01.2021, 20:42
sawaryn wywoz smieci.
Emanuela
Emanuela 27.01.2021, 19:26
W razie problemów z dodzwonieniem się do puku w sprawie odbioru odpadów proszę dzwonić pod numery wewnętrzne 170 lub 141.
ryba
ryba 27.01.2021, 15:23
tak sobie myśle, że może w tej sprawie jednak powiadomić odpowiednie organy państwa m.in sanepid i prokuraturę, aby ktoś przyjrzał się tym umowom o wywóz śmieci , a najbardziej kto jest odpowiedzialny za bałagan pod naszymi śmietnikami w Gryfinie, powiecie oraz np na cmentarzu! Bo coś mi się wydaje, że być może jakiś burmistrz albo inny urzędnik robi z nas mieszkańców tzw wała!
czas na zmiany
czas na zmiany 27.01.2021, 11:52
W puku nikt nie odbiera telefonów. Dyrektora nie mogę znaleść kolejny dzień. To są kpiny!!! To się nadaje do telewizji. Cała gmina jest zasypana śmieciami. Ludzie podrzucają sobie na zzmianę worki
ryba
ryba 27.01.2021, 15:25
a co tu się dziwić , jeśli np puk ma jeden samochód , który wozi śmieci i jednocześnie jest piaskarką itd to kto ma to wozić i czym
Knagulec
Knagulec 27.01.2021, 09:47
Tu także wychodzi na żer nasz dzik gumowiec
007
007 27.01.2021, 08:42
wygląda na to, ze to problem całej gminy - po wszystkich wioskach sterty plastiku i szkła - nie wywożone już 2gi miesiąc! Nieładnie....
Świecka tradycja
Świecka tradycja 26.01.2021, 21:32
To pewnie jakiś leń ze Szczawna podrzuca swoje śmieci
Daleszewiak
Daleszewiak 26.01.2021, 21:08
Daleszewo i Radziszewo ma radnego Trzepaka, który głosował za podwyżkami za śmieci. Podarujcie mu te śmieci....
Memory
Memory 26.01.2021, 22:44
Dobry pomysł. Kiedyś powiedział że dla Sawaryna nakrętki może zbierać. Właściwie co za różnica-zakrętki czy śmieci?
Daleszewianka
Daleszewianka 26.01.2021, 20:41
Takie wizytówki zdarzają się ,pewnego razu udając się na przystanek autobusowy zauważyłam jak jeden wyrzuca z samochodu i to mieszkaniec naszej miejscowości , brudasów nie nauczymy porządku miały być kamery i co nic a gdzie straż miejska a w Radziszewie radny tej miejscowości nie widzi co dziennie przejeżdża udaje że nie widzi bo nie chce widzieć wstyd panie radny.
ryba
ryba 27.01.2021, 15:29
a jakim cudem pani widziała u was straż miejską, jak w Gryfinie nie widać wcale? Może do Media Markt zasuwali? I nie zauważyli kupy śmieci? Przecież to należy do ich podstawowych zadań! dziwne
Sprzątacz
Sprzątacz 26.01.2021, 20:03
A powiat znowu nic nie robi, powinni posprzątać
PIS
PIS 26.01.2021, 19:38
A NAS PODWYŻKI PRZEROSŁY .
Czystość według Sawaryna
Czystość według Sawaryna 27.01.2021, 05:45
PiSoGIS nam to zrobił na wniosek Sawaryna.
mądry inaczej
mądry inaczej 26.01.2021, 19:24
Oto mądrość tercetu gryfińskiego!
Saba
Saba 26.01.2021, 19:08
Aż wstyd, ludzie jadą do Szczecina a tu taka wizytówka gminy!

Pozostałe