Gryfino tonie w śmieciach

  • 20.02.2021, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfino tonie w śmieciach
-Całe Gryfino zaśmiecone, a wprowadzili dodatkowe opłaty dla mieszkańców i firm. Gdzie ta kasa? Chyba w kieszeni u naszej władzy? Chwalą się premiami, a nic nie robią w Gryfinie! - komentuje sytuację z polityką odpadami w gminie Gryfino jeden z mieszkańców. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda sytuacja 20 lutego 2021 r. w Gryfinie

Dziś centrum Gryfina tonie w śmieciach! Począwszy od dworca PKP niemal w każdą stronę pełno śmieci i widocznych zaniedbań. Fotorelacja w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (102)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

spacerowicz
spacerowicz 22.02.2021, 09:37
Na Górnym Tarasie jeszcze gorzej!
lustro
lustro 21.02.2021, 20:17
Sawaryn dostał jakiejś politycznej amnezji i już nie pamięta za co odpowiada w tym mieście.
Olgierd
Olgierd 21.02.2021, 16:20
Brawo brawo 👋👋👋ilu was tu pisze dwóch, trzech ? Na pewno nie więcej. I cały czas piszecie to samo tylko Nicki zmieniacie. Jesteście dla mnie nie wiarygodni .i nie będę się zniżał do waszego poziomu. Piszcie dalej może ktoś was inny usłyszy. Idę na spacer piękna pogoda 😁😜
Do Olgierda wiarygodnego
Do Olgierda wiarygodnego 22.02.2021, 17:50
Ty, Olgierd... Przedstaw się z imienia i nazwiska.Wtedy będziesz wiarygodny,
🤔
🤔 21.02.2021, 20:56
Hijih🤣
Olgierd ,każdy tchórz czuje potrzebę zwalenia winy na kogoś innego, a ocenia ludzi na podstawie własnego zachowania. 🤪🤥
tercecizm - postawa zwolennika tercetu:):):)
tercecizm - postawa zwolennika tercetu:):):) 21.02.2021, 20:21
Che che - zarozumialcu - ty do dna nie możesz doskoczyć, żeby zapukać od spodu... Grunt że ty zawsze pod jednym nickiem, che che. Tylko pycha zarozumialstwo i pogarda - DO ROZPOZNANIA...
paranoja
paranoja 21.02.2021, 20:16
Jeden i ten sam. Nawet twoje Olgierd komentarze są przez niego zapisane.
t...:)
t...:) 21.02.2021, 20:22
To nie paranoja - to schizofrenia :)
mieszkaniec
mieszkaniec 21.02.2021, 13:18
Leniwy tercet odpowiada za ten bałagan i bezczelnie bierze od nas za to pieniądze nie radząc sobie z problemem.
Śmieszny jesteś
Śmieszny jesteś 21.02.2021, 17:24
Uwagi trzeba kierowac do spoldzielni mieszkaniowej. Na jednym ze zdjęć widać nawet do ktorej 😊.
No i przede wszystkim zacząć przestrzegać regulaminu utrzymania czystości. Te mebelki porzucone przy koszach. Są terminy kiedy wywozi się gabaryty. Wystarczy ich przestrzegać i nie bedzie bałaganu.
tercecizm :)
tercecizm :) 21.02.2021, 20:23
No zobacz, jakiś ty ślepy (i olgerda zapomniałeś jako nicku;)) - a TBSu nie ruszać? Bo SAWARYNOWY?
Śmieszny jesteś
Śmieszny jesteś 21.02.2021, 21:40
tercecizm, ty może jasnowidzem powinieneś się nazwać :))))
Ja widzę tabliczkę z nazwą spółdzielni na śmietniku, gorzej z tobą :))))
obłuda terceciarza...
obłuda terceciarza... 21.02.2021, 22:03
18 zdjęć - na dwóch śmietniki spółdzielni, reszta tbs i gminne tereny (sprzątane przez gminne spółki) - i to jest właśnie tercecizm...
Śmieszny jesteś
Śmieszny jesteś 21.02.2021, 22:15
Obłuda faktycznie, ale twoja. Prawie wszystkie zdjęcia w różnych konfiguracjach z kilku śmietników między ulicami Bolesława Chrobrego i Niepodległości :)))
Wiadomo jaka Spółdzielnia :)))
do 22.15
do 22.15 22.02.2021, 08:07
A okolice dworca czy Grunwaldzka ? To też spółdzielnia mieszkaniowa?
:)))
:))) 22.02.2021, 15:03
No tak jest jeszcze teren budowy :)))
To tez wina Tuska, o sorry, Sawaryna :)))
to żeś Sawarynowi dowalił, śmieszny :):):)
to żeś Sawarynowi dowalił, śmieszny :):):) 21.02.2021, 23:33
Niepodległości - to tbsy, ty obłudniku. Firma gminna. Sawaryniarska. Podobnie jak firma od śmieci - gminna. I od sprzątania...
Olgierd
Olgierd 21.02.2021, 12:41
Śnieg stopniał i pokazały się kwiatki. Takie cuda znajdziemy wszędzie nie tylko w Gryfinie. Tylko u nas to już widzę taka tradycja🤔 Kto jest temu winien ? Burmistrz bo to on pewnie wystawił te gabaryty nie zgodnie z rozpiską wywozów, to on odpowiada za wywóz śmieci że wspólnot mieszkaniowych. Dlaczego nikt nie napisze jaki jest
bajzel na terenach podlegających starostwu, przy drogach powiatowych i wojewódzkich. Porządki zacznijmy od siebie samych bo jak my mieszkańcy o to nie
zadbamy to dziesięciu burmistrzów tego nie ogarnie. Ludzie jeszcze żyją w epoce komuny i zanim to się wypleni musi jeszcze minąć dużo
lat. Jedźcie do Niemiec i zobaczcie jak wyglądają
śmietniki i inne tereny. Ale Niemcy to naród zdyscyplinowany a u nas wolna amerykanka. I jak ktoś zrobi zdjęcia to wszyscy krzyczą na burmistrza
ale siebie nie bierze jeden z drugim pod uwagę.
Pozdrawiam
"ludzi nie obchodzi czyja to kompetencja, to burmistrz..." CZYŻBY…
"ludzi nie obchodzi czyja to kompetencja, to burmistrz..." CZYŻBY TO BYŁO KŁAMSTWO??? 21.02.2021, 13:44
burmistrz nie moja kompetencja - ale wspólnoty mieszkaniowe (w tym gminny tbs) NIE MOGĄ WYWOZIĆ SAME ODPADÓW (i sobie ustalać własne ceny) to KOMPETENCJA GMINY!!!
Klasyczna tercetowa taktyka - zwrócą im uwagę - to atakuja wszystkich - zamiast przeprosić i poprawić się...
wkurzona
wkurzona 21.02.2021, 13:03
Hehehe ciekawe
Kiedyś był jeden burmistrz i jeden zastępca i ogarniał i miasto NIGDY nie było tak zaniedbane.
Jak się robi porządki zaczynając od siebie?
Obecny burmistrz już nam pokazał przywożąc śwoje śmieci do miasta.!
Pamiętam jak obecny burmistrz ( był radnym) krzyczał , że mieszkańców nie obchodzi kto !
OBOWIĄZKIEM burmistrza jest dbać o miasto.
A jak nie daje rady ( za ogromne pieniądze) to fora ze dwora ! Też Cię pozdrawiam
prosta sprawa Olgierd
prosta sprawa Olgierd 21.02.2021, 12:57
Za politykę śmieciową w gminie odpowiada Sawaryn i on za to bierze ze swoimi zastępcami potężne pieniądze z kasy gminy. Dlatego trzeba go rozliczać z tego jak jest.
Olek
Olek 21.02.2021, 20:32
Ale też i SM regalica i inne podmioty. To osoby sprzątające, oraz ich nadzorującego. A SM regalica podpisała umowę z firmą sprzątającą, gdzie nie zobaczysz koło bloku sprzątaczki juz od trzech tygodni. A co robi Warda? NIC. Podniósł znowu jak co roku eksploatacyjne, bo pensje trzeba sobie podnieść. Winnych jest dwoch podmiotow: burmistrz i warda
t jak tercecizm...
t jak tercecizm... 21.02.2021, 20:39
Czysty tercecizm - tu o braku wywożenia śmieci - a ty tylko o przejęciu stołka...
Ale za sprzątanie miasta odpowiada GOSPODARZ (taki żarcik)...
Olgierd
Olgierd 21.02.2021, 13:03
Widzisz, nie zrozumiałeś mojego komentarza. Smutne to ile jeszcze lat musi minąć żebyś do tego dojrzał?
Do Olgierda
Do Olgierda 21.02.2021, 13:59
Człowieku już mi zbrzydło czytanie Twoich głupawych tłumaczeń, a do ciebie nadal nic nie dociera. Taki tłuk jesteś ?
"ludzi nie obchodzi...."
"ludzi nie obchodzi...." 21.02.2021, 13:46
ale ty jesteś przemądrzały "olgierdzie" - zamiast pouczać innych - po prostu zabierz się do roboty! Śmieci - to kwestia gminy!!!
Nie szukaj usprawiedliwienia dla Sawaryna i reszty tercetu!
Biorą podatki, MAJĄ GMINNĄ SPÓŁKĘ do wywożenia śmieci. I co?
I WIDAĆ NA ZDJĘCIU....
lobo
lobo 21.02.2021, 15:05
Olgierdowcy terceciarze nie wyróżniają się inteligencją, a wręcz przeciwnie.
gmina bez...
gmina bez... 21.02.2021, 11:03
Sawaryn podwyższył podatek, jaki gmina bierze za śmieci. I co mieszkańcy mają z tego?
gmina z...
gmina z... 21.02.2021, 12:57
Mieszkańcy mają z tego wysokie podatki i opłaty śmieciowe aby wyżywić leni.
Członek spółdzielni
Członek spółdzielni 21.02.2021, 10:58
Za co biorą pieniądze panowie prezesi spółdzielni?
Najwyższa pora na zmiany a szczególnie tego jednego starego betona.
betonoza - nie ten adres:)
betonoza - nie ten adres:) 21.02.2021, 11:56
"stary beton" - chyba największy beton to ten z umigu - nawet tabliczki na klepsydry nie potrafi zlecić dokręcenia...
a prezes TBS to już nie? :):):)
a prezes TBS to już nie? :):):) 21.02.2021, 11:10
Oj, aż niektóre przebierają żeby dorwać się do władzy - tylko jak sawaryniarze podwyższali podatki śmieciowe - ci wielcy "obrońcy lokatorów" jakoś cichutko siedzieli - zebrań w gminie nie organizowali, nie protestowali...
bo
bo 21.02.2021, 11:11
On z nadania strutututu i srututelków.
mściwe ludki...
mściwe ludki... 21.02.2021, 11:18
A to nietykalny... Pamiętam, jak chodziły pogłoski, że jeden z gminy szykował sie na prezesa spółdzielni...
PW.
PW. 21.02.2021, 10:43
Fajnie wszyscy piszą tylko zapominają o jednym że na gruntach miejskich są tereny powiatu,wspólnot mieszkaniowych, i innych. Także zanim będziecie
pisali pomyślcie czyj to teren ? Bo zwalanie wszystkiego na gminę to coś nie tak...
albo kłamał, albo nie ma gospodarza... Jest inna alternatywa?
albo kłamał, albo nie ma gospodarza... Jest inna alternatywa? 21.02.2021, 11:02
Pitu pitu - taki jeden KŁAMAŁ dziamgając "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest GOSPODARZEM miasta"?
jasne jak słońce
jasne jak słońce 21.02.2021, 11:00
Ale za porzadek śmieciowy odpowiada gmina, czyli bierze za to gruba kasę Sawaryn i jego srututelki.
P.
P. 21.02.2021, 01:42
Jest tak brudno że tylko czekać aż jakaś nowa zaraza się wda.
już
już 21.02.2021, 11:00
Szczury latają.
Gumowiec
Gumowiec 21.02.2021, 08:53
Zaaza się już wdala to Knagulec
Knagulec
Knagulec 21.02.2021, 18:49
twoje zerowisko szwagier
Miernoty...
Miernoty... 20.02.2021, 22:40
Takiego syfu w Gryfinie jeszcze nie było. Śmieci, brud, bylejakość.
meta
meta 20.02.2021, 23:59
Prawda , doprowadzają do ruiny!
o losie
o losie 20.02.2021, 22:19
chłopie-ależ ty masz zryty beret!
przykre ale prawdziwe
przykre ale prawdziwe 21.02.2021, 00:01
Tercet nie ma głowy na karku to i beret nie ma się na czym trzymać.
wniosek jeden podstawowy
wniosek jeden podstawowy 20.02.2021, 21:34
System stworzony przez tercet jest niewydolny. Potrafią tylko wielką kasę z gminy brać.
"prawdziwe pieniądze zarabia się na słomianych..." Ochódzki...
"prawdziwe pieniądze zarabia się na słomianych..." Ochódzki... 20.02.2021, 21:41
A ktoś wie, ilu prezesów PUK było za tercetu? I ilu członków zarządu, rady nadzorczej i innych "dyrechtorów"?
Ta z biura...
Ta z biura... 20.02.2021, 22:41
Gdyby ktoś z zewnątrz posłuchał bredni tych ***
Mieszkaniec bloki
Mieszkaniec bloki 20.02.2021, 20:29
Gabaryty wywozone są wg podanego harmonogtamu. Po co wiec jeden z drugim wystawiają je nie patrząc na terminy?
?
? 20.02.2021, 21:43
Jaki to harmonogram? Kiedy wywożą? Gdzie podano? Tak trudno wywiesić na klatkach albo chociaż na tych wiatach śmietnikowych?
Mieszkaniec bloki
Mieszkaniec bloki 20.02.2021, 21:44
https://pukgryfino.pl/strona/h…
zła
zła 21.02.2021, 08:29
To kpina, czy żart ? 31.12. 2020 r a mamy luty 2021 r
śmieszne...
śmieszne... 20.02.2021, 21:51
już wszyscy lecą - szczególnie staruszkowie. Dobrze że nie powiedzieli, że w gablocie na korytarzu urzędu wisi...
Olka
Olka 20.02.2021, 20:22
Cały górny taras tonie w śmieciach. I to wina nie tylko odbioru śmieci, ale sprzątania wokół bloków przez firmę zatrudnioną przez zarząd SM Regalica. Czas ten nieudaczny zarząd SM Regalica ZM zmienić. Kiedy wreszcie zrobicie walne zgromadzenie członków nieudacznicy. Dość syfu
a ten "syf" ci nie przeszkadzał?
a ten "syf" ci nie przeszkadzał? 21.02.2021, 11:13
Szkoda że jak Sawaryn forsował podwyżkę śmieci skrajnie niekorzystną dla mieszkańcow bloków wobec domów jednorodzinnych - MILCZELI ci "zatroskani", co swego czasu robili zebrania u Sawaryna...
aleś ty głupi...
aleś ty głupi... 20.02.2021, 21:44
Już ty terceciarzu nie widzisz, że śmieci to kwestia SAWARYNA I RESZTY TERCETU? Już Sawaryn robił zebrania w gminie, pamiętasz, chłopcze o nicku "olka"?
To ty jesteś głupi.......
To ty jesteś głupi....... 21.02.2021, 10:56
Jaki ty mądry jesteś 😂😂no tak Sawaryn jeszcze pewnie ma twoje sprzątać. Weź przestań agiciarzu głupoty wypisywać bo czytać tego już nie można.
a za co bierze kasę?
a za co bierze kasę? 21.02.2021, 11:14
Sawaryn jak parł do władzy tak by pouczał urzędującego burmistrza...
jasne jak słońce
jasne jak słońce 21.02.2021, 11:08
do 10.26: Sawaryn powinien mieć obciętą pensje za nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków dotyczących czystości miasta.
gmina bez...
gmina bez... 21.02.2021, 11:05
Głupku - Sawarynowi śmieci "nie swoich" lepiej nie przypominaj. Komu płacisz za śmieci? GMINIE! Kto jest "gospodarzem miasta"? A TU NIE WIEM, CO WPISAĆ...
Srutututut
Srutututut 20.02.2021, 19:56
W mojej gminie syf to norma.
I CIOCIA  JAROSŁAWA AH AH AH
I CIOCIA JAROSŁAWA AH AH AH 20.02.2021, 19:54
A CIOTUCHNY Z TURCJI OD SABATAJA CWI HA HA AH https://youtu.be/v4RAlLpeDAk HA HA HA
JAREK ZAWSZE DZIEWICA   I CHANUKA    CO ROKU
JAREK ZAWSZE DZIEWICA I CHANUKA CO ROKU 20.02.2021, 19:46
ZOBACZ DUALIZM LIPIŃSKIEJ HA AH AH https://youtu.be/gfzV3NwDFXw HA AH AH I TO https://youtu.be/J_7xR2RhTQk HA HA AH https://www.agoravox.it/local/… TAK OJCIEC SYN I DUCH SWIETY HA AH AH
kabaret   olgi lipińskiej
kabaret olgi lipińskiej 20.02.2021, 19:35
nie lubisz kabaretu wszak zycie to kabaret ha ha ah a nas przy tym nigdy nie było dziewicze wianki na naszej skroni https://youtu.be/vnpAmAPoGIU kadyceusz mieszał w tym zawziecie ha ha ah
Zibi
Zibi 20.02.2021, 19:16
Gdzie informacja o tysiącach zdechłych ryb na przystani za Laguną?
JAKIE  ICH  IMIE   KUTE ASY  HJ AH AH
JAKIE ICH IMIE KUTE ASY HJ AH AH 20.02.2021, 18:00
*** TO ONI HA HA AH WIANKI DZIEWICZE NA ICH SKRONI HA AH AH I W FALICZNYM KULCIE WZNOSILI SZTANDARY HA AH AH

Pozostałe