Kra płynie, szumi i zgrzyta. Woda przekroczyła stan ostrzegawczy

  • 22.02.2021, 19:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kra płynie, szumi i zgrzyta. Woda przekroczyła stan ostrzegawczy
Z niepokojem patrzę na tę płynącą krę i wysoki poziom Odry. Gryfino od strony Żabnicy nie jest zabezpieczone na taką wysoką wodę - mówi nam mieszkaniec patrzący na płynącą krę w Gryfinie.

W Widuchowej kry już nie ma.

W Widuchowej i Gryfinie Odra tak się podniosła, że przekroczyła stan ostrzegawczy! 

Dziś rano odnotowano: 

- w Gryfinie 570 cm

- w Widuchowej 639 cm

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przyńde do pracy niedługo..
Przyńde do pracy niedługo.. 23.02.2021, 17:53
Srutututu mówi, że powódź to nie moja kompetencja a za Piłata to sam burmistrz Heniu układał worki z piaskiem. Pamiętam. Układałem worki w Żabnicy. Czasy się zmieniają i standardy też. Teraz tryumfuje cwaniactwo M. dealerów działek i gnuśność Seweryna. Tercet uważa , że gmina to nie ich kompetencja. Zlikwidowali nawet salę ślubów w USC a potem USC. To jakaś komórka. Matka była komunistką na etacie a on ubliża komunistom, że Gryfino zbudowali i je likwiduje.
Odra nie nadaje się do łyżwingubo ją połamali.
Odra nie nadaje się do łyżwingubo ją połamali. 23.02.2021, 12:12
Czyli powódź. A co z wałami z Mniszek do Targowej ? Podobno przesiąkają.
gryfon
gryfon 23.02.2021, 07:51
https://nawodzie.uzs.gov.pl/ka…
gryfon
gryfon 23.02.2021, 07:48
odra bez lodu! mozna sprawdzic na kamerach portalu nawodzie
Tragedia dla dołu Pomorskiej
Tragedia dla dołu Pomorskiej 23.02.2021, 17:40
Jak na zdjęciach ? Idź palancie nad Odrę. Groza.
do grygona
do grygona 23.02.2021, 13:23
To są FOTKI z GTYFINA . Czytaj tekst, bo obrazki to za mało
Intel
Intel 23.02.2021, 01:49
Kruk nie pływa tylko lata jak już, nie zgrzyta, a nie szumi tylko kracze! Wtedy takie kra kra robi czy coś takiego! lol jakie to logiczne!
kon
kon 23.02.2021, 00:39
Ale oczywiście w komunikatach UMiG i antykryzysówki ani słowa o zagrożeniu.
zgroza
zgroza 22.02.2021, 23:36
Wały od Gryfina do Żabnicy są rozkopane!
Zobaczymy rano
Zobaczymy rano 22.02.2021, 23:24
Wygląda to bardzo źle. resztki wałów przesiąkają. Co będzie z Pomorską , co będzie z Brico i nowym osiedlem. W mieszkaniach na Pomorskiej woda w garażach, magazynach i kuchniach. Co robi sztab kryzysowy ?Sypać wały.
wody polskie
wody polskie 22.02.2021, 23:20
Mieszkaniec Gryfina, doskonale źródło informacji. Brawo wy! Akcja zakończona i stan wody się obniża, ale mieszkaniec wie lepiej. Szkoda że nie powiedział jeszcze powodzi, która będzie przecież lada moment.
Potop idzie
Potop idzie 23.02.2021, 17:43
Rusz dupę ze Szczecina. W Gryfinie wygląda tragicznie nawet na Odrze Zachodniej. Macie tam biura.
Spacerowicz
Spacerowicz 23.02.2021, 12:15
Koń jaki jest każdy widzi. Nie oglądaj portali. Oglądaj konia (Odrę).
do wody...
do wody... 22.02.2021, 23:22
Każdy rozgarniety internetowo sprawdzi sibie poziom Odry, tylko nie ty baranie z łbem od wódy.
wody polskie
wody polskie 22.02.2021, 23:28
Won trepie
Olka
Olka 22.02.2021, 21:29
A co ma do tego burmistrz. To gestia starostwa powiatowego. Za Wałęsy podzielili się obowiązkami, aby więcej stołków mieli dla siebie. Teraz nikt nie dba zganiając na innych. A głupie ludki to kupują.
Knagulec
Knagulec 22.02.2021, 21:21
Gumowiec *** *** ***
pobłażliwy
pobłażliwy 22.02.2021, 23:59
Znowu piszesz sam do siebie raz jako Knagulec a drugi jako Gumowiec. Nie nudzi się to?
Knaguś
Knaguś 23.02.2021, 07:15
To dwie różne osoby dzbanie
śMietek
śMietek 22.02.2021, 21:04
Co tam rozwalone wały, grunt że hala jest i mam gdzie pograć
hmm
hmm 22.02.2021, 21:01
Mniszki kapitulacja!

Pozostałe