Aż 3 klasy objęte nauczaniem zdalnym. Możliwość zamknięcia wszystkich szkół

  • 22.02.2021, 23:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Aż 3 klasy objęte nauczaniem zdalnym. Możliwość zamknięcia wszystkich szkół
Epidemia koronawirusa ponownie zakłóca pracę szkoły. Kolejne przypadki zakażonych zmuszają do zmian organizacyjnych Szkołę Podstawową nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie.

Nauka zdalna w SP nr 3 prowadzona dziś była w trzech klasach. Od 18 lutego nauką zdalną objęci są uczniowie klasy IIa. Do dziś 22 lutego 2021 r. przez internet uczyli się uczniowie oddziału II c. Natomiast od dziś na zdalny tryb przeszła klasa IIe.

W uzasadnieniu tej decyzji czytamy, że powyższa sytuacja podyktowana jest decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów szkoły.

W poniedziałek 22 lutego 2021 r. władze miasta Nidzica postanowiły zamknąć wszystkie szkoły i przedszkola w gminie. Wszystko to ze względu na liczne zachorowania wśród uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Paraliż całej szkoły a nawet szkół jest niestety prawdopodobny w innych miejscowościach. Czy tak stanie się i u nas?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bolek
bolek 23.02.2021, 17:56
a szczepienia idą jak krew z nosa, naszych belfrów to chyba zaszczepią na Wielkanoc, ale przyszłą
G
G 23.02.2021, 17:50
przy wejściu powinna być mierzona temperatura , a nie jest, dzieciaki bez maseczek , z katarem , w jednej świetlicy - moje dziecko zostało w domu
tak się dzieje...
tak się dzieje... 23.02.2021, 16:40
160 osób uczestniczyło we mszy świętej w kościele w Kątach (woj. małopolskie), mimo że limit frekwencji wynosił ok. 30. Ktoś wezwał policję, ta zawiadomiła sanepid. - Donosicielstwo jest grzechem śmiertelnym - skomentowała parafia.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl…
Olka
Olka 23.02.2021, 13:48
Ciekawe która nauczycielka rozniosła zarazki?
olo
olo 23.02.2021, 17:50
dzieci jest jakieś dwadzieścia razy więcej niż nauczycieli w szkole, jeśli pojawia się corona w szkole, to według ciebie, kto ma większą szansę na przyniesienie jej do szkoły, nauczyciele czy uczniowie :)
do ćwoka
do ćwoka 23.02.2021, 14:40
Pewnie ta od religii. Ćwoku.... W kościele się zaraziła - a może z Dudą na nartach była?
Mama
Mama 23.02.2021, 12:02
Chore dzieci w szkole , rodzice nieodpowiedzialni , jeszcze trochę i będzie dramat
X
X 23.02.2021, 12:01
I wymieszani wszyscy w świetlicy !
Olka
Olka 23.02.2021, 13:48
Bo tak działa dyrektor szkoły
do ćwoka
do ćwoka 23.02.2021, 14:42
Tak zarządził Czarnek Garnek - w świetlicach pandemii "niet"...
Pytanie - czy w innych szkołach zamiatają pod dywan?
Ted
Ted 23.02.2021, 11:43
Przestańcie panikowac i szukac sensacji
Szkoły mają być otwarte, dzieci mają się uczyć, a przede wszystkim być wśród innych dzieci
Trzeba sobie radzić
do mordercy
do mordercy 23.02.2021, 12:35
Albo zdychać w męczarniach, co Ted? A skąd jesteś taki pewien, czy ty pierwszy nie zdechniesz?
zatroskana
zatroskana 23.02.2021, 12:08
Ted debilu a ktoniby panikuje? To że sie widzi problem to nie znaczy, ze tak jak ty od razu narobi w spodnie.
Przecież to oczywista oczywistość, że dzieci mają się uczyć. Oczywiście, że trzeba sobie radzić. Ale jak mądrala? Bo jak do tej pory za dużo jest ofiar.
rodzic
rodzic 23.02.2021, 09:46
I znowu tylko w "trójce". W innych szkołach w Gryfinie jak zwykle wszyscy zdrowi, niesamowite.
Olka
Olka 23.02.2021, 13:50
Bo z trójki chodzą na demonstracje bab, co?
do ćwoka
do ćwoka 23.02.2021, 14:43
baby Pawłowicz i Przyłębska? Ale trollu - "baby w kościele" - to nabożeństwo, nie demonstracja. Chociaż zakażenia są...
do promoskiewskiego trolla
do promoskiewskiego trolla 23.02.2021, 13:58
Ola , a ty już nie Kola?
POKO kaput
POKO kaput 23.02.2021, 09:29
No jak Strajk kobiet zatrudnia dzieciaki do protestów ???? I już jest efekt .
do tego, co kaput
do tego, co kaput 23.02.2021, 10:10
A jaki efekt, debilku faszystowski? A moze to po środzie popielcowej? Bo bardziej kalendarzem pasuje...
DDM
DDM 23.02.2021, 07:43
Pozamykać wszystko w pi...du. trzy klasy na zdalną a na korytarzu w przerwie młyn.
przecież
przecież 23.02.2021, 01:32
Ale jakoś dają radę.
możliwe
możliwe 23.02.2021, 01:28
W drugiej połowie marca ma być najgorzej.

Pozostałe