Na sesji będą prostować wcześniejsze decyzje

  • 24.02.2021, 19:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na sesji będą prostować wcześniejsze decyzje
XXXII sesji Rady Miejskiej w Gryfinie zaplanowano na czwartek 25 lutego 2021 r. na godz. 10.00. Sesja zwołana w zdalnym trybie obradowania. Poniżej harmonogram obrad.
  1. Sprawy regulaminowe

1/ otwarcie obrad i stwierdzenie quorum,

2/ przyjęcie protokołu z XXVII sesji.

 

  1. Zgłaszanie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

 

  1. Przedstawienie złożonych interpelacji i zapytań.

 

  1. Raport z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla miasta i gminy Gryfino za lata 2018-2019”

 

  1. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Gryfino w 2020 r.”

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVI/223/20 Rady Miejskiej
    w Gryfinie z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVIII/245/20 Rady Miejskiej
    w Gryfinie z dnia 17 grudnia 2020 r. w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości oraz warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia i zwrotu części z opłaty za korzystanie
    z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, przeznaczonych do spożycia
    w miejscu sprzedaży za rok 2021, przedsiębiorców prowadzących punkty sprzedaży na terenie Gminy Gryfino

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze bezprzetargowej lokali mieszkalnych w budynku przy ulicy Armii Krajowej 2-4 w Gryfinie oraz udzielenia bonifikaty przy ich sprzedaży

 

  1. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawki dotacji przedmiotowej dla samorządowego zakładu budżetowego Centrum Wodne Laguna
  1. Rozpatrzenie wniosku o nadanie nazwy ulicy części działki nr 1312 obręb Gryfino 4

 

  1. Przedstawienie Radzie Miejskiej w Gryfinie wystąpienia pokontrolnego Komisji Rewizyjnej z dnia 27 stycznia 2021 r. po przeprowadzonej w okresie od 27 maja
    2020 r. do 30 listopada 2020 r. planowej kontroli dotyczącej zawierania oraz realizacji umów najmu lokali i budynków użytkowych

 

  1. Informacja Burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym
    i z wykonania uchwał Rady

 

  1. Wolne wnioski i informacje.

 

 

 

 

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

glosa
glosa 26.02.2021, 23:31
Psy szczękają karawana jedzie dalej
proste rozwiązanie
proste rozwiązanie 26.02.2021, 23:26
Podniosą podatki i kasa będzie nie na takie pierdoły
szybko
szybko 25.02.2021, 20:54
Sawaryn nałóż maseczkę
zmiana
zmiana 26.02.2021, 23:25
Albo niech się ogoli!
schadzka w Świnoujściu
schadzka w Świnoujściu 25.02.2021, 19:15
Gdzie wyparował Sawaryn?
pełna zgoda
pełna zgoda 25.02.2021, 19:07
Słusznie wiceprzewodniczący rady Romanicz zauważył , że odpowiedzi na interpelacje nie są odpowiedziami.
pamiętam
pamiętam 25.02.2021, 19:11
Pamiętam, jak portal zadał wickowi od kultury serię pytań skonstruowanych do odpowiedzi tak/nie/liczba - ten wykrztusił, że... nie potrafi odpowiedzieć...
Może radni powinni pójść tym tropem? Zadawać pytania w formule - "proszę o odpowiedź jednym słowem tak/nie/liczba"?

Dopiero by się ciekawie zrobiło:):):)
Pavel
Pavel 25.02.2021, 17:50
Socjopaci są składnikiem smaru, który oliwi machinę gminy.
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 25.02.2021, 16:55
Czy leniwy tercet podał się już do dymisji?
😛
😛 25.02.2021, 16:11
No i chociaż raz się ogarnęli. Śmieciowa uchwała GISU NIE PRZESZŁA.
Panie Miler ciekawe kto ze Spółdzielni Dolna Odra jest taki zadowolony w/g pana. Przecież od 1 marca ta spółdzielnia będzie wymieniała mieszkańcom
( kolejny raz) liczniki na wodę?
A radna Wisińska niech się doinformuje, a później zabiera głos, bo to jest żenujace ( babciu nie ma obowiązku meldunku jak przypomniał pani p Guga)
słuchacz sesji
słuchacz sesji 25.02.2021, 16:01
Gdzie jest burmistrz Sawaryn? Dlaczego znowu jest nieobecny na sesji? Za co on bierze pensję?
znudzony NIE słuchacz:)
znudzony NIE słuchacz:) 25.02.2021, 19:04
za srutu tutu. I mam srututelki, co zarabiają więcej ode mnie, to niech się męczą...
tuman
tuman 25.02.2021, 15:59
Wicek Miler nie za bardzo rozumie co się do niego mówi. Radna Wisińska podaje chłopu nazwę aplikacji śmieciowej, miasta które jej używają, aby eliminować oszustów śmieciowych, a ten pyta setny raz pani radnej o nazwę aplikacji?! Przecież to kabaret! Wujek google, telefon do tamtejszego urzędu i wszystko będzie jasne! Czy gościu nie jest rozumny i potrzebuje tak jak kiedyś mapy żeby zaznaczona była dziura w chodniku, którą mógł zobaczyć samodzielnie z okna? Pogonić nieudacznika!
🤪
🤪 25.02.2021, 18:31
" tuman" To jest dobry nick dla ciebie , gadasz tak jak niektóre radne...hehe
Bogdan
Bogdan 25.02.2021, 15:02
Guga i Jonasik mówią, że kiedy głosowali uchwałę, dali im oszukańczą mapkę i wprowadzili w błąd. Myślę, że forma mapy nie była przypadkiem.
oglądacz
oglądacz 25.02.2021, 13:45
Miler wpuscił Gugę w kanał z tą drogą bodaj na komisji ( Guga to przyznaje) a na sesji Miler kręci, kombinuje i co , znowu kłamie, jak przed kamerami i nie tylko, bo tak już ma?
oglądacz
oglądacz 25.02.2021, 13:01
Póki co to sesja jest beznadziejna. Wyłączam się
cóż
cóż 25.02.2021, 12:06
Słabe wypowiedzi. Radni nieprzygotowani.
ech to
ech to 25.02.2021, 11:57
Jak zwykle władza nieprzygotowana.
senior
senior 25.02.2021, 11:02
A kiedyż to radni zainteresują się zarobkami p Sawaryna, Nikityńskiego ,Milera Blejsz i p Sznajder Kiedy tych ludzi rozliczycie z tych" zasłużonych nagród" i wysokich pensji ? Jak długo będziemy tym ludziom płacić za ich urlopy i nabijanie kabzy ? Do roboty radni, bo za to wam płacimy
😬
😬 25.02.2021, 10:09
Nie będziemy ogladali. Szkoda czasu i nerwów na tych niby radnych
bingo
bingo 25.02.2021, 09:16
3mam kciuki za opozycję, która zniesie ten głupi sawarynowy pomysł na płacenie za śmieci.
radna
radna 25.02.2021, 09:07
Jakby co to piszcie do mnie podczas sesji na priv.
mieszkaniec
mieszkaniec 25.02.2021, 09:03
To sa dopiero ziomale.Teraz będą poprawić

Pozostałe