Lidl po nowemu. Otwarcie z promocjami

  • 25.02.2021, 08:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Lidl po nowemu. Otwarcie z promocjami
-Chcielibyśmy poinformować, iż w trosce o komfort klientów, sklep Lidl Polska w Gryfinie został zmodernizowany i wyposażony zgodnie z najnowszymi standardami naszej sieci. W dniu ponownego otwarcia obiektu przewidzieliśmy dla klientów liczne promocje zakupowe i nie tylko - informuje nas Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska

Dyskont Lidl w Gryfinie po 10 dniach remodelingu został dziś (25 lutego 2021 r.) otwarty. Jak wygląda w środku? Zapraszamy do fotorelacji naszego czytelnika. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grzebień
grzebień 28.02.2021, 20:29
Przeczesali.
Gonia
Gonia 26.02.2021, 19:28
Kas samoobslugowych nie ma to d.....a nie nowoczesny sklep
Dyzmowiec
Dyzmowiec 26.02.2021, 00:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Peja
Peja 25.02.2021, 23:21
Nie powinno się wpuszczać do sklepów ludzi bez masek, wchodzą w szalikach na twarzy lub w przyłbicami i zakarzaja nie zachowują odległości, w marketach, ostatnio w aptece, kobieta bez maski, bez zachowania odległości, z uśmiechem kupowała leki, proponuje aby takich ludzi nie obsługiwać, nie dbają o siebie, i o ludzi którzy są w sklepie, Jeśli pozamykają wszystko to będzie wielki krzyk!!A wiec proponuje zwrac uwagę na roznosicieli tej okropnej zarazy!
Izka
Izka 25.02.2021, 21:04
Pochodziałam, pochodziłam i raczej dobre wrażenia.
Arn de...
Arn de... 25.02.2021, 16:47
Żaden remont nie pomoże i dopóki nie będzie świateł lub ronda będę unikał.
On45
On45 25.02.2021, 14:51
No to ruszac i stac w kolejkach jak po otwarciu pepco w nowym miejscu hehe moze balona za darmo dadza...
Polak
Polak 25.02.2021, 14:39
Więcej  będzie można wcisnąć ludziom
ewa
ewa 25.02.2021, 21:31
a to na siłe wciskają?
fan
fan 25.02.2021, 14:30
drogo drogo drogo - niestety :( ceny z kosmosu
kod
kod 25.02.2021, 13:35
a kas automatycznych niet...
Doroty
Doroty 25.02.2021, 12:37
Więcej miejsca i łatwiej przejechać wózkami.
Knagulec
Knagulec 25.02.2021, 12:30
Wazne,aby dla gumowca byla dostępna kolba kukurydzy
Gumowiec
Gumowiec 25.02.2021, 20:57
I jeszcze zapomniałem dodać czułe wulgaryzmy Biskupa" bądź moim actimelkiem". Tak tego od flaszki.
goll
goll 25.02.2021, 11:56
Szału cenowego nie ma.
Gumowiec
Gumowiec 25.02.2021, 20:45
Po ile kolba kukurydzy mniam mniam
Kamil F.
Kamil F. 25.02.2021, 10:19
Brawa dla Lidla ale ja jako patriota nadal będę kupował polską kawę tylko na Orlenie
Filemon
Filemon 25.02.2021, 16:45
Ot i typowy PATRIOTA z wiedza na poziomie dziecka - gdzieś Ty widział POLSKA KAWĘ ??
cyklon
cyklon 26.02.2021, 10:48
kawa astra .kawa poznanska ,palarnie polskie sa tez malo wiesz o Polsce
jak ty mało rozumiesz....
jak ty mało rozumiesz.... 26.02.2021, 13:01
Jak ty mało rozumiesz - może jeszcze od polskiego rolnika, co?
Sklep w Polsce też zatrudnia polskich pracowników, którzy pracują - nawet jak produkty z Azji, cha cha...
cyklon
cyklon 26.02.2021, 08:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 26.02.2021, 00:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 26.02.2021, 00:07
Polska kawa astra z Poznania głąbie lewacki
:)
:) 26.02.2021, 13:07
głąbie chiński - a kawa w Polsce rośnie? To się doucz - Europa ma inny klimat...
cyklon
cyklon 26.02.2021, 14:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pstro
pstro 26.02.2021, 11:19
To ty jesteś raz Saurona raz cyklon?
:)
:) 25.02.2021, 19:09
zbożową:)
Klientka
Klientka 25.02.2021, 10:00
Jest ładnie, wiecej przestrzeni i te lodówki na mięso o wiele wygodniejsze. Dzięki za info o otwarciu Lidla
Artur
Artur 25.02.2021, 09:44
Jeszcze trochę i znowu będzie wyglądał jak wcześniej. (mogę się mylić za co przepraszam) Palety nie wypakowane, wiecznie alejki zastawione, wyspy jak po przejściu huraganu, jak w sklepie z Odzieżą na wagę. Poprawcie się.
kleintka
kleintka 25.02.2021, 09:28
Tyle zachodu było.
ela
ela 25.02.2021, 09:27
pokusa

Pozostałe