Znowu puchną tablice od klepsydr

  • 01.03.2021, 14:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znowu puchną tablice od klepsydr
Tym razem żegnamy 60- i 70-latków. Znowu to zbyt krótki czas między datą urodzin a zgonem. Nawet jak na czasy pandemii...

Rodzinom zmarłych składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

onn
onn 01.03.2021, 22:13
sami Panowie
kaplica od wielu lat w remoncie
kaplica od wielu lat w remoncie 01.03.2021, 22:47
Nic dziwnego gdyż Gryfino to miasto wdów i sierot po leniwym tercecie
Laura
Laura 01.03.2021, 20:53
W Polsce do połowy lutego umarło o 15 tys. osób więcej niż rok wcześniej. Każdy kolejny tydzień tego roku przynosi średnio o 2 tys. więcej odejść niż w ciągu ostatnich pięciu lat.
https://www.money.pl/gospodark…
Nie stać mnie na MASKĘ
Nie stać mnie na MASKĘ 02.03.2021, 23:06

Dzisiejszy spacer po południu po Gryfinie,
- połowa mieszkańców chodzi bez maseczek !!!
Jest Milicja Obywatelska i Platforma Obywatelska i to jest skutek !!!!!
Po zwróceniu uwagi taka dama z "małej litery pisana" mówi:
mnie przepisy pis nie dotyczą, w Gryfinie pis nie rządzi, pocałuj mnie w moją zgrabną, zdrową du*ę,
piowski stary dziadu, ... pis*zielcu !!!

Może ona tego nie wie, kiedyś należałem do "Zjednoczenia w KC", ale zawsze i teraz, słucham i respektuję komunikaty ministra nfz.

Właśnie teraz, taka młoda, cwana i kuta na cztery łapy "dama z małej litery pisana", nie wierząca w ROBAKA,
leży po przetoczeniu krwi na intensywnej i walczy o ŻYCIE, bo kilka dni temu złapała odmianę Angielską chodząc bez maseczki i szydząc z innych !!!

Pytam się, gdzie jest Milicja, Straż Miejska i Wiejska, gdzie jest Tercet ???
To przecież oni odpowiadają za bezpieczeństwo Wszystkich Mieszkańców,
zwłaszcza nas starych, których wychodowany robak ma za zadanie zniszczyć i tym samym zmniejszyć populację !!!
***** ***
***** *** 01.03.2021, 22:48
Dobra zmiana!
logiczne
logiczne 01.03.2021, 20:58
I to ma przełożenie także na Gryfino.
mieszkanka
mieszkanka 01.03.2021, 20:19
Nie wychodzę z domu i dziękuję za nowe informacje o zmarłych. Mam tylko prośbę - każda klepsydrę prosze dobrze sfotografować abym mogła wszystko odczytać.
kromka
kromka 01.03.2021, 20:11
Czemu cały czas o klepsydrach?
kołek
kołek 01.03.2021, 20:59
Nie o klepsydrach,a o ludziach którzy zmarli, a wciąż ich przybywa.
Suron
Suron 01.03.2021, 19:31
Czy morawiecki z niedzielskim pójdą kiedyś za to siedzieć?
wicek picek
wicek picek 01.03.2021, 19:02
Zrobię na złość wszystkim czyli zrobię NIC. To żetelna praca.
żetelny wicek
żetelny wicek 01.03.2021, 21:00
Zapytaj grabaży!
senior
senior 01.03.2021, 18:46
Już klepsydry przypięte są na zakładkę
maczek
maczek 01.03.2021, 18:33
Pewnie p Miler nie otrzymał jeszcze odpowiedzi od grabarzy
kol. z klasy
kol. z klasy 01.03.2021, 15:06
Darek to chyba miał trochę mniej niż 60 lat.
katolik
katolik 01.03.2021, 15:02
Niech spoczywają w pokoju!

Pozostałe