Szpital w Gryfinie ponownie szpitalem covidowym?

  • 05.03.2021, 14:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szpital w Gryfinie ponownie szpitalem covidowym?
-Tempo wzrostu zakażeń przekłada się na obciążenie szpitali i obłożenie łóżek - dynamiczny wzrost obłożenia – zaznaczył Adam Niedzielski, minister zdrowia podczas dzisiejszej popołudniowej konferencji. Powiedział, że może wzrosnąć liczba hospitalizacji i niestety, liczba zgonów. To wywoła zmianę w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie.

-Będziemy otwierali czy przywracali do działania szpitale tymczasowe. Standardowo przeznaczone do normalnej opieki łóżka nie będą przeznaczone dla pacjentów covidowych – powiedział minister Adam Niedzielski.

Szpital Powiatowy w Gryfinie był szpitalem węzłowym tylko chorych na COVID-019 od początku listopada. Był takim do połowy lutego. Zapowiedź ministra spowoduje prawdopodobnie przywrócenie sytuacji sprzed 3 tygodni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nastka
Nastka 06.03.2021, 23:21
Zaczyna się dobrze dziać w naszym szpitalu
fhyx
fhyx 06.03.2021, 16:23
o kiedy jaśnie panujący Wojciech I planuje otworzyć wybudowane skrzydło szpitala w Gryfinie? wtedy będzie okazja sprawdzić czy to się nadaje na oddział covidowy. Może rząd się zdecyduje dać środki na wyposażenie.
Mistak
Mistak 05.03.2021, 22:57
Do tego dojdzie jak nic.
!!!
!!! 05.03.2021, 21:41
Zobaczymy, co po maturach próbnych...
Kamil
Kamil 05.03.2021, 16:03
Czemu komentarz wcześniejszy nie dodany czyżby gazeta pis
PIS
PIS 05.03.2021, 15:45
Żałosne jak całe Szczecin Netto Arena pustkami świeci .
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 15:44
Bedzie gdzie dojeżdzać gumowca na kolibie
Do Knagulca /gumowca
Do Knagulca /gumowca 05.03.2021, 18:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

podatnik
podatnik 05.03.2021, 15:11
Ile kosztuje takie przekształcenie w jedną i drugą stronę?
Kamil
Kamil 05.03.2021, 14:54
Temu Panu już podziękujemy patologię sieją i tyle wirusy były i będą czemu nie mówią o innych chorobach i statystykach jak ludzie na raka zawały w wypadkach umierają tylko covid cały czas już się was słuchać nie da niszczycie kraj i się z tego śmiejecie wam wszystko wolno innym ludzia nie imprezujecie u czarnej mafi w Toruniu i nic sobie z tego nie robicie bar w Sejmie otwarty i się opychacie a zwykli ludzie nie mogą prowadzić działalności a i maseczkę sobie na oczy zakładaj żebyś nie widział odkogo w ryj dostaniesz *** pis

Pozostałe