Nastolatek miał przy sobie większą ilość amfetaminy

  • 05.03.2021, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatek miał przy sobie większą ilość amfetaminy
Z tego co widać w sądach to rodzaj narkotyków, których dotyczy przestępstwo ma wpływ na wymiar kary. Amfetamina należy do twardych narkotyków. Za nieznaczne ilości uznaje 0,25 gram amfetaminy. Najwyraźniej gryfinianin nie miał ich na własny użytek.

-W Gryfinie na ul. Sportowej funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali 19- letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze 2.65 grama - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 2 marca 2021 r. ok. godz. 17.10.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonimowy Nosacz
Anonimowy Nosacz 08.03.2021, 20:50
POZDRAWIAM TEGO ŚWIRA HAH TA POLICJA JEST TYLE WARTA CO MARSZAŁEK TWÓJ ZNAJOMY OD NOSKA PKP PARTY HAHA
skutki
skutki 06.03.2021, 23:12
Matka nie wychowała to teraz ma ćpuna!
Kasia
Kasia 06.03.2021, 07:58
Teraz już przejęła pałeczke kasia W... z Czepina, która uciekła z Żabnicy bo tam jom już znają.Wpadli do niej wywalili drzwi i zabrali jej dobytek. Kaśka już jarać nie będziesz,. Dobrze że Łukasz zawinoł wrotki bo Kasia z domu zrobiła agencje. Ciekawe jak zrobiła na komedzie, musiało być dobrze, bo po godzinie wypuścili ją. Jednak ma te zdolności.
Knagulec
Knagulec 06.03.2021, 17:51
Co to za Kasia, bo mam chęć przywalić towaru po kablach
uchol
uchol 06.03.2021, 09:59
Zamknij się gumowe ucho!
Okoń
Okoń 06.03.2021, 17:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

trudno
trudno 05.03.2021, 22:54
Sam sobie zgotował ten los.
Senior
Senior 05.03.2021, 19:52
Młodemu człowiekowi zniszczyli życie jego i rodziców sam brałem 40 lat temu
taka prawda
taka prawda 05.03.2021, 21:51
Zniszczyli? Sam sobie zniszczył biorąc to gooowno!
Zenia
Zenia 05.03.2021, 19:51
Tam codziennie powinna być policja , co tam się dzieje to masakra , strach dziecko puszczać
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zapasy
zapasy 05.03.2021, 18:54
A w domu ile miał jeszcze?
zmiana nazwy
zmiana nazwy 05.03.2021, 16:30
Ul. Sportowa powinna nazywać się Narkotykową.
Okoń
Okoń 05.03.2021, 16:58
Brawo Policja kolejny szczerbaty ćpun złapany jest teraz gruba pajda i do puchy
wiem
wiem 05.03.2021, 16:10
Na własny użytek to do 1,5 grama.
szkoda
szkoda 05.03.2021, 16:07
Taki młody i już ćpun.

Pozostałe