Tu ukrywali się przed organami ścigania

  • 14.04.2021, 19:19
  • KWP Szczecin
Tu ukrywali się przed organami ścigania Policja
Właściwe rozpoznanie osobowe dzielnicowych doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Właściwe rozpoznanie osobowe dzielnicowych z Niebuszewa doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn. Jeden z nich poszukiwany był trzema nakazami doprowadzenia w celu odbycia łącznej kary 4,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 2018 roku. Drugi zaś mężczyzna został zatrzymany na 10 miesięcy za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Obaj wpadli podczas działań „Bezpieczne Osiedle”.

KWP Szczecin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil M.
Kamil M. 15.04.2021, 18:25
Jak zapowiadał wiceburmistrz T. Miler, tego wymaga uczciwość wobec mieszkańców, którzy powinni mieć świadomość, czy szybko mogą się spodziewać dróg przy swoich domach. W ostatnich latach jednak o tym dokumencie jakby... zapomniano . Zapomniano ??? Ale nie o swoich działeczkach !!
Zoska
Zoska 15.04.2021, 10:16
Poznaje chata Knagulca..
wygląd
wygląd 15.04.2021, 01:02
Siedział tam sobie i całkiem ładnie wyglądał, uwalniał wyobraźnię, nabierał cech gadzich, już niemal się ruszał, już się szykował do inwazji, już zaczynał przypominać smocze dziecię, już drżały okoliczne dziewice.
na to wygląda
na to wygląda 14.04.2021, 23:00
Miłośnicy taniego wina?
Pasztetowa
Pasztetowa 14.04.2021, 21:03
U andzeli na barakach pełno kochanków recydywistów pi**e z pasztetu wylizują
Polak
Polak 15.04.2021, 14:06
Twoim jęzorem wątrobianko
Demokracja
Demokracja 14.04.2021, 20:36
Brawo milicja!
A ile lat jeszcze by się ukrywali, gdyby nie brak maseczek, to nie pytam.
parasolka
parasolka 14.04.2021, 20:35
Je ba ć pis i te partyjne zomowskie bojówki
KennethDrack
KennethDrack 14.04.2021, 19:45
Почему так случается, подобно с этим бороться и сообразно каким принципам баллотировать одежду, вам подскажут советы стилистов.
Кстати говорить, в интернете дозволительно встречать ряд советов стилистов, большинство из которых довольно размыты, только это не от того, который стилисты не хотят открывать профессиональные тайны и находятся в заговоре, а потому что неимоверно сложно давать универсальные советы, которые будут одинаково полезны каждому.
Какой-то сейм может замечаться спасением чтобы одного и губительным для другого, следовательно стилисты беспричинно осторожны в массовых рекомендациях. В постеи собраны наиболее универсальные, но в тоже век полезные советы, которые могут дать что-то новое тем, кто действительно увлечен формированием личного имиджа.
*** *** ***
Log
Log 14.04.2021, 19:32
Hi, this is Julia. I am sending you my intimate photos as I promised. ***
niebieska karta
niebieska karta 14.04.2021, 19:30
Pewno pił i żonę bił to go w końcu przymknęli
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 14.04.2021, 19:42
To nie on bił to wódka biła.
Wykorzystam go w pier....
Wykorzystam go w pier.... 14.04.2021, 23:47
On, on... tylko go nie znałeś takim.

Pozostałe