Czy to nie "domki" dla szczurów?

  • 14.04.2021, 19:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy to nie "domki" dla szczurów?
-Zgłaszam sprawę magazynowania gabarytów, które leżą przy boksie na śmieci przy ul. 11 Listopada na Górnym Tarasie w Gryfinie. Co chwilę ktoś coś wyrzuca. Dla dzikich zwierząt jest to schronienie, a i wyżerka koło śmietnika. Takie domki szczególnie lubią szczury... Ze względów zastanych nie powinno mieć to racji bytu - mówi gryfinianka.

 Zazwyczaj wystarczyłoby zsynchronizować wystawianie gabarytów z ich wywożeniem.

Jednak, jak informuje PUK Sp.z o.o.:

"W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, ponownym lockdownem oraz bardzo dużą ilością zakażeń COVID-19 na terenie powiatu gryfińskiego czasowo całkowicie zamknięte dla klientów są Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (składowisko Gryfino-Wschód i Baza Transportu przy ul. Targowej)". 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miasto syf
Miasto syf 17.04.2021, 07:50
Typowa działalność gminy Gryfino w czasie zarazy. Precz z higieną i pozamykali punkty odbioru.
50 groszy / za metr
50 groszy / za metr 15.04.2021, 18:19
A GDZIE PASŁANKA KOTULANKA może jakaś interpelację napisze !!! No jeszcze trzeba umieć pisać !! Może Kamilek coś napisze !! On tak zawzięcie wpisuje się na igryfino !! A czyta wszystko !!! Kamilku POzdrawiam !!!
50 groszy / za metr
50 groszy / za metr 15.04.2021, 18:55
Kamil jak zwykle na NIE . A działeczki ???
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 15.04.2021, 18:49
CO TY ZA DROGO TO 48 GROSZY ZA METR HA HA AH SZYMANOWICZ I SPÓŁKA Z BINOWA HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 15.04.2021, 17:44
JEDEN SZTOS EIN FRANCOS HA HA AH https://youtu.be/ugsiHiCR1Vc ZOBACZ 88 HA HA AH TO TYLKO TEATR DLA IDIOTÓW HA AH AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 15.04.2021, 10:17
A GDZIE PASŁANKA KOTULANKA może jakaś interpelację napisze wespół zespół z darkiem wieczorkiem że syf panuje w gryfenhagen ha ha ah co by dziadek na to powiedział UB GRYFINO ha ha ah urzednik boga w grobie sie przewraca ha ha ah może trzeba napisać wprost do królowej polinu miłosciwie nam panujacej sachsen koburg gotta von wettyn vel windsor ha ah ah gdzie jest komisja wenecka ha ha ah
Jowisz
Jowisz 15.04.2021, 14:35
Mars na saturna
WITEK
WITEK 15.04.2021, 14:31
SMIECI DO LASU BO WYSYPISKO NIE PRZYJMUJE DO HOLERY JADE 3O KM I WRACAM SPOWROTEM Z TAPCZANEM H...M SZCZELA
88
88 15.04.2021, 11:43
aj, musisz wiedzieć, że ojciec Kotulanki to jedna najbardziej lubianych osób lat 70 i 80 u.w. wśród gryfińskiej młodzieży. Był też kumplem Marka Bolko. Pracował w Energomontażu- Zachód. Jej mama to śliczna i przesympatyczna kobieta była, z charakterystyczną fryzurą, taką samą, jak nosi jej córka.
ZAPLANOWANA WOJENKA
ZAPLANOWANA WOJENKA 15.04.2021, 18:59
OPERACJA KRYM HA HA AH KHAN FINANSISTA JEDEN Z WIELU REWOLUCJI W ROSJI HA AH AH https://youtu.be/ZFunccG_C7E I JUZ TERAZ SIE TAM GOTUJE HA AH AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 15.04.2021, 17:19
wiem mieszkałem w boku obok ha ha ha a wiesz ze niektórych ludzi z energomontazu papiery współpracy sa w urzedzie gaucka w berlinie
88
88 15.04.2021, 19:14
Nie wiedziałem, znaczy że współpracowali ze Stasi ?
Na pewno nie robili tego z pobudek patriotycznych. he,he
Mieszkałeś obok Pokrzykowskich ?
Wykładu tego młodego, słuchałem już kiedyś, nic nowego nie odkrył. Kariery jak widać też nie zrobił. Ale mówi prawdę.
pozdro
pozdro 15.04.2021, 17:08
wiem ha ha ah czasami sie zastanawiam że marek nie popłynał przeze mnie
88
88 15.04.2021, 19:18
Nie łapię o co chodzi ? nie mam pojęcia jak mu się życie ułożyło, wiem tylko ,że zmarł.
PUK siem zasłania zarazą
PUK siem zasłania zarazą 15.04.2021, 07:49
, Miasto syf w ruinie.
Michał
Michał 15.04.2021, 07:11
Starczy zadzwonić do p. Tarki z magistratu, on wytłumaczy, że istniejący bałagan jest zgodny z przepisami i ... zdrowym rozsądkiem (sic!).
Gumowiec
Gumowiec 15.04.2021, 06:43
Raj dla Knagulca
zamknięte składowisko
zamknięte składowisko 14.04.2021, 23:03
Głupich nie sieją - sami się rodzą !!!
skład...
skład... 14.04.2021, 23:07
Kto, komu i ile za tę fanaberię płaci..?
mika
mika 14.04.2021, 22:59
Panie Sawaryn otwieraj pan punkty odbioru bo zjedzą nas szczury!
srutu tutu
srutu tutu 15.04.2021, 00:36
a to my mamy jakieś punkty poboru? Co znowu z tą wodą nie tak?
Rysiek
Rysiek 14.04.2021, 20:50
Niezłe jeszcze mebelki.
Rys
Rys 14.04.2021, 20:50
Mieszkańcy sami robią nowy dom dla naszych włodarzy
Jolka.
Jolka. 14.04.2021, 20:42
Tak to jest jak z wieśniaków robią się wielkie państwo,na wymianę mebli i remontów mieszkań jest ich stać,ale już wydać 100 zł. na kontener już nie ma grosza?,a słoma im z butów wychodzi,wstydu nie macie i w swoje obejścia s++++e?
do "wieśniary ze słomą w butach"
do "wieśniary ze słomą w butach" 14.04.2021, 21:04
wieśniaro ze słomą z butów - a wiesz, że jak już wydasz forsę na ten transport - to się dowiesz, że wysypisko zamKLI Z POWODU KOWIIDA?
Taka jesteś "mniastowa" - a nie wiesz tego????

Pozostałe