Jest koncepcja nowej ścieżki rowerowej. Można zgłaszać uwagi

  • 15.04.2021, 21:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest koncepcja nowej ścieżki rowerowej. Można zgłaszać uwagi
Nareszcie coś się ruszyło w temacie połączenia rowerowego Moryń - Przyjezierze. Działania m.in. Jerzego Domaradzkiego doprowadziły do opracowania przez powiat koncepcji jako bezpiecznego dojazdu do Rowerowej Trasy Pojezierzy Zachodnich - mówi nam mieszkaniec gminy Moryń.
- Koncepcja (szczegóły w naszej fotogalerii - przy. red.) powinna teraz doprowadzić do wykonania dokumentacji projektowej. Być może wymaga pewnych zmian, np. odpowiedzi na pytanie czy 2 m (szerokość ścieżki) wystarczy dla rowerzystów i pieszych? Nagłośnijcie tę sprawę. Niech ludzie w komentarzach się wypowiedzą - zachęca nasz czytelnik.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rower
Rower 16.04.2021, 19:28
A kiedy poprowadzona zostanie dalej ścieżka "do nikąd" kończąca się w lesie a zaczynająca się piękną unijną tablicą na A.Krajowej. Aż prosi się o jakąś "pętlę" i bezpieczne połączenie z jeziorem Wełtyńskim, jak było zaplanowane.
taka prawda
taka prawda 16.04.2021, 20:02
do Rower: To oczywiste zaniedbania gryfińskiej władzy.
ABC
ABC 16.04.2021, 14:17
Czytelnik X ma tyle do gadania co zeszłoroczny śnieg. Czy ta ścieżka powstanie to duży znak zapytania. Kasa kasa jak ją powiat pozyska?
głos ludu
głos ludu 16.04.2021, 17:31
A co ma nie powstać, po to wybieramy samorządowców i maja chodzić za tematem i szukać kasy na takie inwestycje rowerowe i tyle ABC. powiat niech składa wnioski o środki od państwa i unijne. Zanim to zrobi musi mieć dokumentacje i teren.
mieszko@
[email protected] 16.04.2021, 14:15
W tym roku wybudują kolejny odcinek do Wierzchlasu?
Alka
Alka 16.04.2021, 10:28
Wiele osób z Morynia, Mieszkowic, Chojny chętnie pojechało by na trasę rowerową do Siekierek ale problemem są bezpieczne dojazdy. Powiat coś zaczyna na swoim odcinku robić ale to przecież lokalami burmistrzowie powinni współpracować i zaprojektować trasy rowerowe.
krół
krół 16.04.2021, 17:33
ile już lat budują drogę rowerową z Mieszkowic do Wierzchlasu?
*** ***
*** *** 16.04.2021, 09:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dyl
Dyl 16.04.2021, 07:50
Pan redaktor pojechał specjalnie do Morynia aby porozmawiać z anonimowym czytelnikiem o ścieżce rowerowej ? co było inspiracją dla pana n/n redaktora, że pojechał do Morynia, jak trafił na swojego czytelnika ? Pewnie intuicja, albo głos Boga we śnie- Jedź do Morynia !
Nosz karwa problem, ścieżka rowerowa. Jak masz kasę i grunt to i pięciometrowej szerokości możesz wybudować.
Autolans jakiegoś Domaradzkiego.
Do Dyl
Do Dyl 16.04.2021, 15:11
Dyl a w Krakowie mało masz ścieżek rowerowych że aż do Morynia chcesz jeździć....
no zobacz, "żaden problem wybudować"...
no zobacz, "żaden problem wybudować"... 16.04.2021, 10:50
A o kontakcie telefonicznym mailowym i całej reszcie w XXI wieku nie słyszałeś? Nie chcesz - nie czytaj. Nie jeździsz rowerem - daj żyć innym, których temat interesuje!
antyspam
antyspam 16.04.2021, 10:23
Troll na forum.
ucho
ucho 16.04.2021, 00:41
Będzie w końcu ta ścieżka z Gryfina do Wełtynia???
odpowiedź
odpowiedź 16.04.2021, 09:20
Srutu tutu. A srurutelki mają tyle co wicepremierzy...
dokładnie
dokładnie 16.04.2021, 09:38
Mają pensje a jak premierzy a robią jak lenie.
poezja gminna:)
poezja gminna:) 16.04.2021, 10:52
Mają pensje jak premierzy, zachowują się jak lanserzy a pracują jak leserzy:):):)
Pan Marek
Pan Marek 15.04.2021, 22:59
Tak wyglądają konsultacje społeczne i dialog z mieszkańcami gminy panie Sawaryn. To nie jest trzymanie papierów w biurku i ukrywanie wszystkiego.
ABC
ABC 16.04.2021, 14:24
🤣🤣🤣🤣🤣 tak wyglądają konsultacje powiadasz???? Gratuluję wyobraźni....
ostre koło
ostre koło 15.04.2021, 21:40
To jest jakaś myśl. Jeszcze na to potrzebne są pieniądze.
goL
goL 15.04.2021, 23:31
powiat się postara i wychodzi ...
biker
biker 15.04.2021, 21:27
No dorze, jade z głównej trasy do Morynia. I co dalej. Wracam tą samą drogą? To słabe! Musi być pętla!
bmx
bmx 15.04.2021, 23:29
jedziesz z Morynia do Gądna i z Gądna wjedziesz do Przyjezierza znów masz wjazd na główną trasę rowerową. W ten sposób zrobisz pentle.
rowerzysta.
rowerzysta. 15.04.2021, 22:22
To niech p. Domaradzki Jerzy załatwi jeszcze pętle ścieżki z Gądna do ścieżki rowerowej w kierunku Godkowa jak mu tak dobrze idzie. To

Pozostałe