Kościelna niczym ser szwajcarski

  • 17.04.2021, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kościelna niczym ser szwajcarski
-Proszę redakcję o interwencję w sprawie ulicy Kościelnej. Po zimie powstawały dziury, ale takich jak w tym roku, to jeszcze nie było. Chodzi o ilość i ich zagrożenie dla samochodów. Krawędzie tych dziur w asfalcie są ostre, a dodatkowo koło wpada głęboko. Gdy stoją samochody po lewej i prawej stronie, to naprawdę nie sposób wyminąć tych dziur - skarży się gryfinianka.

Ulica Kościelna w Gryfinie, to droga gminna, za którą odpowiadają władze miasta.

Dziury w asfalcie są nie na całej długości ulicy, więc tym łatwiej je zlokalizować i wyeliminować.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotrek z rancha
Piotrek z rancha 18.04.2021, 10:07
Ser to moja Zośka ma w gaciach tylko trochę śledziami jedzie....
Suweren
Suweren 17.04.2021, 18:42
A gdzie wypalony pan zwolinski odkąd sawaryn załatwił prace w dolnej nie ma czlowieka przejetego gryfinskimi drogami.
Gumowiec
Gumowiec 17.04.2021, 17:38
Dziury jak u Knagulca w gaciach
wiem
wiem 17.04.2021, 16:12
Wszystkie dziurawe ulice w gminie mają jeden mianownik - tercet.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.04.2021, 15:52
A Niepodległości? Za progiem zwalniającym naprzeciwko liceum są takie dziury, że nie idzie ich wyminąć po lewej i prawej stronie. Masakra. To też droga gminna? Pytam, bo muszę wiedzieć gdzie w razie czego iść po odszkodowanie.
wiadomo
wiadomo 17.04.2021, 17:34
Bo to ulica terecetowa jest.
kałuża
kałuża 17.04.2021, 15:21
Najlepsza jest Łużycka po opadach !
Strateg
Strateg 17.04.2021, 17:39
Co to jest kałuża. Kałuża jest to akwen wodny bez żadnego strategicznego znaczenia
jedz ser
jedz ser 17.04.2021, 13:46
A u nas na wsi jaki ser!
obcy
obcy 17.04.2021, 13:41
Nie jest źle zapraszam do innych miejscowości tam jest armagedon nie patrzeć na Wełtyn bo tam przejazd jest wyśmienity. Chociaż nadaje się do programu Absurdy dorogowe
Gigant DZIURA
Gigant DZIURA 17.04.2021, 13:37
To jest naprawdę Gigant DZIURKA,
kolejna na Rondzie Powstańców Warszawskich,
trza uważać !!!
A.
A. 17.04.2021, 15:54
Rondo Powstańców jest bardzo reprezentacyjne plus te dziury....
rada
rada 17.04.2021, 13:30
Przecież pan Milerowi musicie dostarczyć mapę gdzie to jest. Jak radna Ewa De La Torre mówiła, że są dziury w jezdni koło postoju taksówek to żądał mapki bo niby nie wie gdzie to jest.

Pozostałe