Sekcja kajakarska bez zaplecza socjalnego. Domki postawili, ale korzystać z nich nie można

  • 17.04.2021, 21:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sekcja kajakarska bez zaplecza socjalnego. Domki postawili, ale korzystać…
W imieniu dzieci trenujących na kajakach u pana trenera Lesława Dumy prosimy o pomoc i wsparcie w nagłośnieniu pewnej sprawy. Dotyczy ona nowo postawionych pięknych domków, z których niestety nie można korzystać, bo nie ma w nich nic - żadnych podłączeń elektrycznych, jak i sanitarnych. Brak nawet podstawowego wykończenia pomieszczeń w szafki itd. Poza tym postawiono domki i zabrano klucze trenerowi do zakończenia inwestycji, która trwa od grudnia 2020 r.

Wcześniej nasze dzieci przebierały się w starym kontenerze, w którym przynajmniej był prąd. Natomiast teraz nie mają żadnego zaplecza socjalnego, żeby się przebrać - napisał do nas mieszkaniec Gryfina.

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (118)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GOŚĆ
GOŚĆ 20.04.2021, 11:40
Koz....dra jak po mieszkanie latałeś to burmistrz był SUPER ....
James
James 20.04.2021, 12:06
Typowe ataki fa szy stów
Artek
Artek 19.04.2021, 21:38
Według mnie to przykład niegospodarności. Takie zrobić aby zrobić żeby się za bardzo nie czepiali. A już o przydatność nie potrafią zadbać. I w ten sposób marnuje się publiczne pieniądze.
go
go 19.04.2021, 21:42
Artek dokładnie tak!
Lonia
Lonia 19.04.2021, 21:35
Podszywanie trzeba tępić.
Ilia
Ilia 19.04.2021, 21:40
Dokładnie!
gzik
gzik 19.04.2021, 21:33
W ogóle uważam że nie powinny wpadać komentarze a potem dopiero trzeba prosić admina o interwencję.
Ilia
Ilia 19.04.2021, 21:40
Ale niby jak. Nie ma co długo czekać na komentarz.
po pis
po pis 19.04.2021, 20:46
adrianek opanuj się chłopaku , starczy już tego pisania na burmistrza
pamiętam...
pamiętam... 19.04.2021, 21:08
Oj, "pisanie na burmistrza" to była specjalizacja "niezależnego" z siedzibą w lokalu "wybitnego"...
Fox
Fox 19.04.2021, 21:34
Pamiętamy Tomasza Milera w tej roli. Teraz rozumiemy po co mu to było.
go
go 19.04.2021, 21:41
Czy to ten co zarabiał ok 700 zł miesięcznie a teraz ma miesięcznie pieniądze jak premier pensję?
cóż...
cóż... 19.04.2021, 22:45
Zarabiać 700 miesięcznie to nie grzech. Byle uczciwie - to i nie wstyd. Ale utrzymać rodzinę chałupy, samochód i jeszcze odłożyć na działki - to dopiero ciekawostka...
Ja wiem że wiesz !!!
Ja wiem że wiesz !!! 19.04.2021, 18:56
Panie Burmistrzu Mieczysławie Sawaryn !!! Wysyła Pan przeciw normalnym mieszkańcom takiego jak TOMASZ MILER . I Pan się mianuje Burmistrzem ?? Mieczysławie znamy się od dziecka , a posługiwanie się PA*** to mi naprawdę UBLIŻA !!!! A likwidacja sportu dla dzieci i młodzieży to jest Świństwo !!!!!!!!!!!!!!!
Ja tylko ŁAPÓKA !!!
Ja tylko ŁAPÓKA !!! 19.04.2021, 18:49
Ile Szpunar .............. a Miler *** ?? Za **** przystani Żeglarsko - kajakarskiej ??
Kamil Millller
Kamil Millller 19.04.2021, 18:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 19.04.2021, 15:40
tam jest młodzież to powinna się tym zająć młodzieżowa rada gminy ha ha ah lisowski wypych i rudziński ha ha ha młoda gwardia koszer pegeeru ha ha ah jakieś roerki wodne dynam i niech pedałują ha ha ah
przypomina kogoś?
przypomina kogoś? 19.04.2021, 13:05
To już jest absurd - tercetowiec wielbi pod niebiosa burmistrza, "który zrobił swoje" - wbrew treści artykułu.
Krytykę nazywa ubliżaniem i hejtem.
Ale sam może kajakarzom nakazywać wyposażanie gminnego obiektu? I innym "ubliżać i hejtować" - jak to nazywa?

On "ma swoje zdanie i ma prawo" - ale inni tylko wtedy mają prawo, gdy się z nim zgadzają...

Czy komuś to "rozżalenie" kogoś przypomina?
Piękne domki
Piękne domki 19.04.2021, 12:51
Ludzie napisałem komentarz a tu zaraz polał się na mnie hejt. Czyli nikt zwyczajny tu nie może pisać? Tak to zrozumiałem. To jest moje zdanie i mam prawo je wypowiadać. Proszę mnie nie szufladkować,bo z urzędem mam tyle wspólnego co z zeszłoroczny śnieg.
Żaden z waszych komentarzy mnie nie przekonał .
Cały czas jestem tego samego zdania.
Nie ubliżajcie burmistrzowi bo nie macie racji. Nie traktujcie każdego problemu politycznie bo nie tędy droga. Jaki przykład dajecie młodzieży? Za moich
czasów uczono nas inaczej. Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten świat?
kierunek świata
kierunek świata 19.04.2021, 13:07
Jaki hejt?


***** *** , leniwy tercet i ciebie dziamdziaku
do hejtera gminnego
do hejtera gminnego 19.04.2021, 13:01
A dlaczego hejtujesz młodych kajakarzy? Ty możesz, ale inni krytykować twojego "pięknego domku" nie mogą?
Inni mają się z tobą zgadzać, że "burmistrz zrobił swoje" a teraz mają tyrać kajakarze? Wyposażając domki? Własność GMINY, ZDAJE SIĘ?
Jeśli dla ciebie krytyka BYLEJAKOŚCI TERCETU to "ubliżanie" - to znaczy że faktycznie "nie masz nic wspólnego z urzędem" - RZADKO TAM BYWASZ...
Ty się rzucasz, że ktoś się nie zgadza z tobą - ale inni mają się się z tobą zgadzać i ciebie nie krytykować?
Piękne domki
Piękne domki 19.04.2021, 10:03
Najpierw była akcja i szum że jest brak zaplecza. Teraz jak postawiono domki a przyzna każdy że są piękne, pojawił się następny problem. W takim razie mam pytanie do użytkowników... Co oni zrobili sami od siebie w tym temacie? Nie zrobili nic. Mi jakby ktoś dał w prezencie takie zaplecze to robił bym wszystko żeby je wyposażyć, nie mam tu na myśli podłączenia prądu bo na pewno zostanie doprowadzony.Widać ludzkie mało operatywni i kreatywni. Zwalanie wszystkiego na burmistrza to najprostsza metoda. Burmistrz swoje zrobił reszta powinna należeć do użytkowników. Takie jest moje zdanie w tym temacie. Jak popracują przy tym ,będą lepiej szanowali a i satysfakcja jaka.
do Pawła - szanuj innych, będą ciebie szanowali
do Pawła - szanuj innych, będą ciebie szanowali 19.04.2021, 11:52
Paweł - to są trzy altanki działkowe postawione obok siebie - w dodatku niezbyt równo... Nie przesadzaj z tym pięknem - bo ich mnóstwo w ogródkach w Gryfinie stoi...
A tercet ZAPOWIEDZIAŁ, ŻE KONIEC, NIE WYPOSAŻY - że to koniec "inwestycji"?
Co do tego, że "burmistrz swoje zrobił" - to wiemy.zdjęcie zrobił, pensję wziął, wicki też...
Ale czy dokończył inwestycję?
do roboty leniu
do roboty leniu 19.04.2021, 10:39
Piękne domki w samozachwyt wpadł.
Urzędniku przestań się opie przać i przestać opie przać mieszkańców bo nie za to ci płacimy!
piękno rzecz względna...
piękno rzecz względna... 19.04.2021, 11:56
Tercet potrafi tylko atakować. Zamówił trzy altanki, jakich wiele na działkach, zapomniał, że trzeba je jakoś podłączyć czy wyposażyć.
Zamiast UCZCIWIE powiedzieć - na tyle było kasy - musicie sami doprowadzić instalację i wyposażyć - miesiącami "nie kończył" inwestycji.
A teraz zaczynają atakować sportowców, że sami nie wyposażyli.
Pytanie - czy ktoś powiedział, ze to KONIEC GMINNEJ INWESTYCJI?
BISMILAH I NA SATURNA
BISMILAH I NA SATURNA 18.04.2021, 21:25
NIE BEDZIE DOMKÓW BEDZIE WOJENKA NA MOŚ https://youtu.be/J4y1gGTICX4 CIE HA HA HA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 18.04.2021, 20:29
MNIETEK W RAMADAN NIE PRACUJE HA HA AH https://www.cda.pl/video/26642… CZEMU MNIE TO NIE DZIWI HA AH AH
niemożliwe
niemożliwe 18.04.2021, 20:02
Ktoś widział żeby tercet coś porządnie zrobił?
studium Sasina
studium Sasina 19.04.2021, 13:09
Ja widziałem.

Wszystko potrafią porządnie spie r dolić
mówisz i masz...
mówisz i masz... 18.04.2021, 20:33
numer konta do przesyłu premii w kadrach dobrze zapisali - jeszcze mało?
wyborca
wyborca 18.04.2021, 19:58
wiedziałam że tak będzie jak magda p i ko sie za to weźmie
yyyy
yyyy 18.04.2021, 20:22
yyy co wzięła Nikitińskiemu jakaś Magda i co na to jego żona? Bo na zdjęciach to tam był tercet...
old
old 18.04.2021, 19:31
XXI wiek. Nowy porządek tego świata. Jest jak jest, a będzie jak będzie... A gdzież im tam do starych baraków... Żyło się tam bardzo społecznie, obowiązywał kodeks honorowy, nikt tam nikogo nie zabił, czasami gębę można było kolesiowi obić. Tam nie mogłeś być anonimowy. Bywało, że o 5 rano jakiś frajer w samych slipkach, bokiem, pod ogrodzeniami, do roboty się spieszył. I Policja miała mniej pracy, i ludziom żyło się spokojniej.
cóż
cóż 18.04.2021, 19:26
Tercet przez te 6 lat nic jeszcze porządnie nie zrobił. Najprostszą nawet rzecz potrafią spier...ć
AJWAJ I NA SATURNA
AJWAJ I NA SATURNA 18.04.2021, 19:19
dajcie juz spokój w ramadan ha ah ah jarek zawsze dziewica z PIS PEJSY I SATANIZM ZARAZ WPADNIE I UZDROWI TAK JAK DOJNA ODRĘ HA HA AH DO TEJ GÓW NIANEJ SPRAWY POTRZEBNA JEST MUCHA Z SATURNA https://www.cda.pl/video/26480…
kocyk dla lenia
kocyk dla lenia 18.04.2021, 18:30
Niebotyński musi odejść!
cały tercet...
cały tercet... 18.04.2021, 18:56
Zastraszanie i atakowanie każdego, kto ośmiela się krytykować partactwo tercetu...
sesyjny
sesyjny 18.04.2021, 19:25
Podobnie jak na sesji.

Pozostałe