Laguna otwarta już od soboty, ale...

  • 28.04.2021, 13:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Laguna otwarta już od soboty, ale...
Od 1 maja 2021 r.otwarte zostaną obiekty sportowe na świeżym powietrzu, a także kryte obiekty sportowe. Do nich zaliczają się też takie obiekty, jak Centrum Wodne Laguna.

Centrum Wodne Laguna od soboty będzie czynne dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, ale do 50 proc. obłożenia obiektu.

Tak ma być do końca maja. Natomiast od 29 maja kryte obiekty sportowe będą mogły przyjąć wszystkich, a nie tylko dzieci i młodzież. Nadal dozwolone będzie jednak obłożenie do 50 proc. I to włącznie z widownią.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 29.04.2021, 09:18
Mam nadzieję, że konserwator zabytków zwróci uwagę na piękny, betonowy, zabytkowy płot uwidoczniony na zdjęciu. Jak nic to produkcja Prefabrykatów w Gryfinie. Chrońmy dziedzictwo naszych polskich przodków, osiadłych po 1945 roku na tej niemieckiej ziemi!
H2O
H2O 29.04.2021, 09:31
Piękne otoczenie zabytkowej Laguny która jest podtapiana.
A ja wiem
A ja wiem 28.04.2021, 22:06
Ale... Zapytajcie jeszcze gdzie są granity z podłóg z Laguny i gdzie się podziała kasa z lokaty na koncie Laguny.
Wodnik
Wodnik 28.04.2021, 20:03
Jak długo trwa napuszczanie wody?
Vatzlav
Vatzlav 28.04.2021, 19:37
Parę lat temu pomalowano lagunę na modłę ukraińskiej kolorystyki, teraz widać obraz nędzy i rozpaczy jak wygląda ta elewacja, ile ten badziew kosztował i kto ile przytulił za ten przykład idealnej fuchy !
Kamil M. 8 zł / metr
Kamil M. 8 zł / metr 28.04.2021, 18:38
A Mietek zwany Burmistrzem zezwolił żeby napuścić WODY ???
suchotnik
suchotnik 28.04.2021, 18:59
Nie ma wody! Bedziemy pływali na sucho
mnietkowa odpowiedź...
mnietkowa odpowiedź... 28.04.2021, 18:57
A do otwarcia basenu potrzebna jest jakaś woda? Minister mówił o otwieraniu - a nie napełnianiu wodą... Czego jeszcze chcecie w tym Gryfinie? A w ogóle to nie moja kompetencja...
bismilah i na saturna
bismilah i na saturna 28.04.2021, 18:18
walę jak w dym nie biorę kapci grzyby majówki sa ponoć najlepsze z grzbów ha ah ah i lubie mieszać covid 19 z grzybami jak gesller dania i marzę żeby sieę zaszczepić ha ah ah
Vatzlav
Vatzlav 28.04.2021, 19:39
Chlor po 30 sekundach zabija wirusa !
CHLOR  NA  CORONKĘ  HA AH AH  BRAWO WIECEJ DOMESTOSA  HA AH AH
CHLOR NA CORONKĘ HA AH AH BRAWO WIECEJ DOMESTOSA HA AH AH 28.04.2021, 20:44
TO JUZ WIEM DLACZEGO TAK CHLORUJĄ WODĘ HA AH AH KABARET https://youtu.be/HMHcVDgHLk4?l…
serio tak było!!!
serio tak było!!! 28.04.2021, 20:01
dlatego Trump polecał picie środków do mycia toalet...
no
no 28.04.2021, 20:02
Trump żartował.
serio tak było!
serio tak było! 28.04.2021, 20:05
Nie - nie żartował. Trump lekceważył koronawirusa - co kosztowało USA wiele śmierci i cierpienia - a jego samego - reelekcję...
no
no 28.04.2021, 20:09
Moze, w każdym bądź razie tłumaczyli go, zę żartował i to było wyrwane z kontekstu.
serio...
serio... 28.04.2021, 20:30
U niego wszystko było "wyrwane z kontekstu" - tylko czasem on sam nie wiedział co mówi - wcale nie wyrwano - o tym piciu środków do czyszczenia mówił serio - potem go uświadomiono, co piep...rzył - więc odwracano, jak się da - tym bardziej, że ktoś się tam napił tego...
tercetowa logika
tercetowa logika 28.04.2021, 15:39
W Gryfinie zachorowalność wzrasta więc otwieramy Lagune.
plaża w Gryfinie
plaża w Gryfinie 28.04.2021, 15:31
Spływajcie!
Okoń
Okoń 28.04.2021, 18:16
Co niektóre wrócą na szmate
Taka PIS logika
Taka PIS logika 28.04.2021, 14:36
Umieralność w Polsce w czołówce Europy i praktyczne nie spada.. Gdzie tu logika w tych poluzowaniach?? . Przy następnej fali sobie już nie poradzimy. Ludzie będą jak w Indiach umierać na ulicy..
a niech umierają...
a niech umierają... 28.04.2021, 15:53
Zaczynało rosnąć po otwarciu szkół w styczniu - Duduś chciał na narty. Teraz Duduś chce na wesele...
;)
;) 28.04.2021, 14:27
Juz coś znowu wymyślą i pomogą obejść.
oho
oho 28.04.2021, 14:11
Plum!

Pozostałe