Mandat za publiczne onanizowanie się

  • 08.06.2021, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mandat za publiczne onanizowanie się
-Z informacji, którą otrzymałem, wynika, że mężczyzna który został zatrzymany w dniu przedwczorajszym, o czym pisałem, został zwolniony z aresztu z powodu braku wystarczających dowodów. Rozumiecie! Policja zatrzymuje, a prorok stwierdza, że za mało osób zeznało i materiał dowodowy jest zbyt skąpy - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcie.

Sprawa dotyczy mężczyzny onanizującego się w parku miejskim w Gryfinie. Policja ustaliła i zatrzymała 35-latka, a po wyjaśnieniach go wypuściła.

Sprawa jednak bulwersuje mieszkańców, ponieważ nie tylko w parku, ale i na skateparku byli świadkowie. Wśród nich jest 15-letnia dziewczyna.

Onanizowanie się osób w przestrzeni publicznej to wykroczenie z art. 140 kodeksu wykroczeń. Jest to tzw. wybryk nieobyczajny, za który grozi mandat… od 50 do… 100 złotych!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (98)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Humor porucznika Columbo
Humor porucznika Columbo 13.06.2021, 18:04
W jednym z odcinków opowiada dowcip o ekshibicjoniście i młodej Żydówce. Kobieta spotyka na prawie pustej ulicy ekshibicjonistę. Ten korzystając z okazji rozchyla poły płaszcza i pokazuje jego przykrytą tajemnicę. Zaskoczona Żydówka, o dziwo nie krzyczy, nie ucieka, ale z coraz większym zainteresowaniem zagląda pod płaszcz. Wreszcie mówi, z wyraźnym rozgoryczeniem: „I to ma być podszewka”.
Nycklar
Nycklar 12.06.2021, 14:23
Nie uczynił jej nic nadto, co zwykły chłop czyni żonie w sobotę wieczorem, wracając z oberży – ot, zwyczajnie skopał, w papę strzelił kilka razy – i więcej nic
Maja
Maja 11.06.2021, 14:34
Patrole??? Zapomnijcie. Codziennie jestem z dzieckiem w parku, a juz dawno nie widzialam tam policji a tym bardziej strazy miejskiej!!! Same pijaki i zboczency!!! Czasem wydaje mi sie ze park jest dla alkoholikow a nie dla normalnych ludzi i dzieci!! Za robote!!!!!
Henry
Henry 12.06.2021, 23:39
Może nazwać: park patologii.
Cyprian
Cyprian 11.06.2021, 12:54
Na wieżowcu też
Zwyrol
Zwyrol 11.06.2021, 12:32
To nie prawda co ludzie piszą widziałem jak to było szła dziewczyna w opcisłych rybaczkach machała **** facet wyciągnął *** *** ***
Marcel
Marcel 11.06.2021, 12:16
Jeżeli to ten facet o kturym ludzie piszą to dodam że siedział na ławce na sibiraków i gadał sam do siebie chyba z 3 godziny
gryfiniak
gryfiniak 13.06.2021, 23:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ira
Ira 15.06.2021, 08:22
A co ty nazwiska podajesz jak nie wiesz. Zgłaszam koment.
kochanka
kochanka 11.06.2021, 00:08
A u nas w Świnoujściu mamy monitoring i Mietkowi się podobają występy przed kamerką..
mewka
mewka 11.06.2021, 08:19
To niech Mietek czerpie doświadczenia z podróży.
Andzela
Andzela 10.06.2021, 21:57
To ile on ma centymetrów ?
chcica
chcica 10.06.2021, 19:45
Niektóre teraz tu fantazjują.
15 nimfo
15 nimfo 10.06.2021, 17:04
Koleżanka mi muwiła że on ma większego od dilda mamy którym razem z asią sie bawimy jak jest okazja
k onan   barbarzyńca  ha ah ah
k onan barbarzyńca ha ah ah 10.06.2021, 16:51
odkąd umarł konan został tylko ONAN ah ah ah
Marta
Marta 10.06.2021, 16:39
Dzieci nie powinny po prostu chodzić samopas. Zawsze musi mieć oko starszty. W tedy niech taki dzwoni na policję raz drugi. Gość dostanie za kazdym razem maksymalny mandat to mu popęd spadnie.
Karolinka !!
Karolinka !! 10.06.2021, 22:02
Marta ..
Nie sadze ze dziecko ktore ma 15 lat bedzie chidzilo wszedzie z rodzicami . Niestety ale sa czasy straszne , trzeba duxo rozmiawiac z dziecmi i Tłumaczyć im ..
Coraz wiecej slyszy Sie o Profilii , porwaniach itd .



Monitoring i patrole to podstawa !!!!
radny
radny 10.06.2021, 22:06
Tylko z monitoringu w mieście zrezygnował w zeszłym roku Sawaryn.
Anulllka
Anulllka 10.06.2021, 22:56
Pan Sawaryn chyba czeka az naprawde wielka tragedia sie wstanie..
Gryfino staje sie coraz bardziej niebezpieczne!!! Do czego musi dojsc aby Pan zrozumiał ze MONITORING JEST BARDZO POTRZEBNY !!
" naprawde pan nie widzi potrzeby zamotowania monigornigu ?? "


Tak samo tyczy sie Patroli na miescie , jakos nie widać tej policji czy strazy Miejsiej !!
Goraco i nie chce sie chidzic ?!!

100 zł
100 zł 10.06.2021, 16:35
Codziennie mandat to mu sie odechce.
15 latka z skejyta
15 latka z skejyta 10.06.2021, 12:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mieszkanka !!
Mieszkanka !! 10.06.2021, 16:03
15 latka z skejyta weź sie zastanow co piszesz !! Bo az czytac sie nie chce ! Masakra poprostu ! 🤦‍♀️🤬🤬
kram
kram 10.06.2021, 16:34
Niektórzy nie myślą, albo piszą po pijaku. Trudno to inaczej wytłumaczyć.
znam sposób
znam sposób 10.06.2021, 16:38
Trzeba to zgłosić adminowi i cześć.
Pytunia
Pytunia 10.06.2021, 11:45
Podobno ma 12 cm jak walił
15 nimfom
15 nimfom 10.06.2021, 17:05
Haha ale mały
Knagulec
Knagulec 10.06.2021, 15:26
Knage na 100
Spokojnie
Spokojnie 10.06.2021, 09:52
To zapewne jakis lewak spod błyskawicy oni się tak wożą
.
. 10.06.2021, 07:49
A kto ten Bolek ten co od rana Wałęsa się brudny i mordę drze i bzeczy?
Knagulec
Knagulec 10.06.2021, 10:46
To na pewnoo bolek z dolnej on teraz grasuje z Szprotem po gryfinie i tym smiesznym Bzykiem pala jedna
Knagulec
Knagulec 10.06.2021, 15:26
Podszywasz sie ssaku leśny
test
test 09.06.2021, 23:24
Kilka zdumiewających - wg statystyków, faktów o nas:
Potrzebne jest 7 sekund, żeby jedzenie z ust przeszło do żołądka.
Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg.
Długość męskiego penisa jest równa 3-krotnej długości kciuka.
Kość udowa jest tak twarda jak cement.
Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny.
Na każdej stopie mamy ok. biliona bakterii.
Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny.
Używamy 300 mięśni tylko po to, żeby utrzymać równowagę jak stoimy.
Kobiety już dawno przeczytały ten tekst!!!
Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk...
przeczytałam i padłam
przeczytałam i padłam 09.06.2021, 23:11
Niedawno poślubiona panienka udaje się do lekarza na badania.
Przy okazji tychże badań zadaje lekarzowi pytania:
- A co to jest co wisi mojemu mężowi między nogami?
- To jest coś, co nazywamy penisem.
- A co to jest takie czerwono-purpurowe na końcu penisa?
- To jest coś, co nazywamy główką penisa.
- A co to są te dwie okrągłe rzeczy znajdujące się jakieś 35 cm od główki penisa?
- 35 cm? Gratuluję męża, ale u mnie to są pośladki.
na przetarg bez przetargu
na przetarg bez przetargu 09.06.2021, 21:18
on biegnie na "przetarg dla wybrańców" ten dogadany, pewnie chodzi o hale

Pozostałe