Stanęła mała minikurtyna

  • 17.06.2021, 13:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stanęła mała minikurtyna
Na placu Ks. Barnima I stanęła minikurtyna wodna. Mizerna w porównaniu z innymi latami, ale coś jest. Miejmy nadzieję, że podkręcą wodę... W czasie upału można się schłodzić.

Tymczasem burmistrz Mieczysław Sawaryn wydał komunikat: "Informuję mieszkańców, że Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich – Wydział w Szczecinie wydał OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE DRUGIEGO STOPNIA PRZED UPAŁEM"

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

La Rocha
La Rocha 19.06.2021, 21:45
Szybko się skończyło.
Zenek
Zenek 18.06.2021, 09:11
Kuśwa fontanny wyczyśćcie lepiej i uruchomcie!
placowy
placowy 17.06.2021, 20:49
Śmiech na placu.
ja
ja 19.06.2021, 20:24
faktycznie śmiech.czy za zagęszczony ruch na jp2 również odpowiada pan Miecio?
Burniszcz wytrysk....
Burniszcz wytrysk.... 17.06.2021, 20:25
Fontann będą w listopadzie.
wezmę szkło powiększające
wezmę szkło powiększające 17.06.2021, 17:49
mini mini
Lenie mądre inaczej
Lenie mądre inaczej 17.06.2021, 17:36
Z jednej strony zabetonowują centrum miasta jakimiś halami a z drugiej strony stawiają kuryny wodne.

A nie prościej i taniej jest po prostu podlewać nasadzone drzewa i krzewy a na targowisku miejskim kupić sobie jakiś sprawny używany mózg?
paleta
paleta 17.06.2021, 17:00
To nie fontanna tylko zmywarka do tej porozlewanej farby.
To już trzy lata trwa milerowa rewitalizacja
To już trzy lata trwa milerowa rewitalizacja 17.06.2021, 20:19
Efekt jest wyraźnie wyczuwalny na przystanku, Za wodę obciążą FELIXA.
Ala
Ala 17.06.2021, 15:59
A ten gnój kolo biedronki ?
Knaga
Knaga 18.06.2021, 06:09
To Knavulec
Zrobić kurtyne obok fontanny
Zrobić kurtyne obok fontanny 17.06.2021, 20:23
Tam miler nie dotarł z rewitalizacją a Biedra nie chce płacić za wodę do nie swojej fontanny.
sisiak
sisiak 17.06.2021, 15:46
Słabe to.
Fakt
Fakt 17.06.2021, 20:23
... ale jest. Jaka gmina taka fontanna,
Gruby Tomaszek
Gruby Tomaszek 17.06.2021, 15:22
A fontanny gniją. Takiego chlewu nie było za komuny
Knaga
Knaga 18.06.2021, 06:10
Chlew to u Knagulca w izbie tu jest ok
jak zwykle
jak zwykle 18.06.2021, 08:29
A Knaga i Kangulec probumistrzowskie trolle zaciemniają temat.
Knagulec
Knagulec 18.06.2021, 08:48
Tak ma być
Jakie proste..
Jakie proste.. 17.06.2021, 15:07
Choć raz PUK stanął na wysokości zadania... Za to strażacy ubierają w kościołach Maryje w sukienki
mnietek  co wyssał władzę z  kosezer  loda
mnietek co wyssał władzę z kosezer loda 17.06.2021, 14:15
e tam ja tam wolałem zawsze zimne lody na plebanii kozłowski mi pokazał maszynkę do lodów
Grzesiek
Grzesiek 17.06.2021, 14:11
To ma być kurtyna wodna w centrum miasta? Nie rozsmieszajcie mnie.
mieszkaniec
mieszkaniec 17.06.2021, 15:19
Jaka władza taka kurtyna - czyli mizerna

Pozostałe