Nastolatka nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do wypadku

  • 28.07.2021, 13:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatka nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do wypadku Fot. Suszą! Gryfino!
Dziś 28 lipca 2021 r. około południa doszło do wypadku na trasie do Elektrowni Dolna Odra. Sprawczyni zdarzenia została przetransportowana do szpitala.

-Dzisiaj około godz. 11:30 w Nowym Czarnowie na wysokości posesji numer 51 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów osobowych. 19-letnia kierująca fordem, włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w kierunku Elektrowni Dolna Odra 60-letniemu kierującemu pojazdem marki Hyundai. W wyniku zdarzenia 19-letnia mieszkanka powiatu gryfińskiego przetransportowana została do szpitala w Szczecinie - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przepraszamy za usterki
przepraszamy za usterki 01.08.2021, 19:30
Niedawno zdałam na prawko więc nie jest jeszcze doświadczonym szoferem.
Wuja
Wuja 29.07.2021, 09:14
Wszyscy teraz leca do tego krzywego lasku i tam jest zgroza. Cofaja prosto na droge. Kiedys o tym lasku nikt nie slyszał a teraz bęnią wszędzie. Zaden szał.
Widz
Widz 28.07.2021, 16:50
Właściciel campera również powinien zostać ukarany mandatem !! Zasłonił cały wyjazd.
Normalnie o tej porze
Normalnie o tej porze 28.07.2021, 17:47
Co ma do tego właściciel campera że ktoś włączał się do ruchu i nie zachował szczególnej ostrożności? Szkoda dziewczyny życzę jej zdrowia. Nie szukajmy wszędzie winnych.
Jack
Jack 28.07.2021, 18:09
Szuka kozła ofiarnego.
ALEKSANDRA
ALEKSANDRA 28.07.2021, 16:25
PRAWIDŁOWO JADĄCEGO auta! Proszę nie pisać powierzchownie... 1. Z jaką prędkością jechało auto?. 2. Jaka była widoczność DLA wyjeżdżającego auta?. 3. Oceny zdarzenia dokonują odpowiednie organy do tego powołane.
Rysa na szkle
Rysa na szkle 28.07.2021, 18:28
Prawidłowo jadący samochód swoim pasem. Jechał na wprost. Prędkość tutaj nie ma nic do tego. Zawsze jak wyjeżdżasz z posesji musisz zachować szczególną ostrożność. Tak że jeśli Pani twierdzi inaczej to proszę oddać prawo jazdy policji z powodu braku znajomości przepisów. Szkoda tylko dziewczyny bo długo to zdarzenie zapamięta.
a co to ma do rzeczy?
a co to ma do rzeczy? 28.07.2021, 18:19
Wiesz, to jak z wjechaniem w komuś w tył, tak samo z wyjeżdżaniem z podporządkowanej - to TY się masz pilnować!!!
Jack
Jack 28.07.2021, 18:05
Aleksandro właśnie i policjant jasno stwierdził że nie ustąpiłaś pierwszeństwa.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.07.2021, 16:16
Winna nie jest nastolatka a "świetnie" zaparkowane samochody turystów do Krzywego Lasu... Mieszkańcy codziennie muszą wyjeżdżać z własnego parkingu "na czuja" bo nic nie widać. Nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek - ciekawe kiedy ktoś się tym zainteresuje
...
... 28.07.2021, 18:21
Kto wyjeżdża z podporządkowanej - ten musi myśleć. I to jest wina włączającego się z podporządkowanej - a cała reszta to tylko okoliczności towarzyszące. Nie każde wjeżdżanie z podporządkowanej ma widok na kilometr!
Życzliwa
Życzliwa 28.07.2021, 16:03
Zdrowia!
Nie rozumiem chamstwa ludzi
Nie rozumiem chamstwa ludzi 28.07.2021, 16:00
Oczywiście Pan znak zapytania bezbłędny kierowca i obywatel. Szkoda, że anonimowo ;) Nikt się nie wpierd**a z podporządkowanej celowo Panie mądrusiu.
koleżanka
koleżanka 28.07.2021, 15:29
3maj się koleżanko!
?
? 28.07.2021, 13:28
Skąd się takie *** biorą?
ALEKSANDRA
ALEKSANDRA 28.07.2021, 16:27
Proszę nìe obrażać innych. A jeżeli Pan/Pani posiada odwagę na obrażanie innych, to proszę mieć odwagę się podpisać.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.07.2021, 16:15
Pomieszkaj koło Krzywego Lasu to pogadamy
koleżanka
koleżanka 28.07.2021, 15:30
A ty nigdy błędu nie popełniłeś?

Pozostałe