Zapraszamy na SUK - spotkanie miłośników podróży, poszukiwaczy nowych smaków, odkrywców i twórców

  • 02.08.2021, 21:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszamy na SUK - spotkanie miłośników podróży, poszukiwaczy nowych… Fot. dost.
Gminne Stowarzyszenie Turystyczne TUR – MOR zaprasza do Mirowa (gm. Moryń) na wydarzenie podróżniczno-kulinarno-rzemieślnicze „Suk podróżniczno-rzemieślniczy na południe od Szczecina”. Czym jest Suk? – to miejsce pełne barw i kolorów. Miejsce wymiany towarów, miejsce w którym jest czas na rozmowę. Suk podróżniczo-rzemieślniczy na południe od Szczecina to spotkanie miłośników podróży, poszukiwaczy nowych smaków, odkrywców, twórców.

Wydarzenie odbędzie się na terenie pola namiotowego Marigold 14 sierpnia 2021 r. od godziny 11:00.

W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach na stanowiskach rzemieślniczych przygotowanych przez Ciotkę Paprotkę – warsztaty leśne (https://www.facebook.com/ciotkapaprotka), Ceramika Hand Made Art – warsztaty z lepienia w glinie. Chętni z panią Magdą z Pałacu w Gądnie (https://www.facebook.com/palacgadno) będą wyplatać Motanki lub z panią Gosią z pracowni Radosne Szycie (https://www.facebook.com/radosneszycie)nauczą się używać maszyny do szycia.

O swoich podróżach opowiedzą niekoniecznie znani z pierwszych stron gazet podróżnicy, dla których podróże to pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu… Kasia opowie o podróżach z psem po nikomu nieznanych terenach Dzikiego Zachodu na południe od Szczecina, Grzegorz i Zuza o podróży na Jamajkę, zaś Maciej z przyjaciółmi o wyprawie Albatros, a Adam o podróży do Ułan Bator.

W międzyczasie będzie można spróbować potraw przygotowanych przez kucharzy-nie kucharzy.

Na koniec o 20:00 zagra duet gitarowo-wokalny M&M czyli Michał Łangowski (Cisza Jak Ta) oraz Martin Kac (Bujana Grupa Majowa). Na wakacyjny repertuar koncertów duetu, złożą się piosenki z repertuaru Bujanej Grupy Majowej, Ciszy Jak Ta, projektu "Ze Starej Szuflady", projektu "Pomiędzy Ciszą a ciszą", ale przede wszystkim wspólne pieśni z debiutanckiej płyty zatytułowanej "Wiosenki". (https://www.facebook.com/Duet-MMs-Micha%C5%82-%C5%81angowski-i-Martin-Kac-109241961431528)

Szczegóły na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2833169340240074

Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 03.08.2021, 10:23
nie pasuje już nazwa- targowisko, bazar, rynek, kleparz, marktplatz, więc należy ubogaciś polski język regionalny jeszcze arabskim określeniem takiego miejsca. Wszak , jak w Schwedt i Berlinie dowiedza się o suk-ach w Polsce, to Arabusy będą walić drzwiami i oknami na przygraniczne targowiska i nie tylko tam.
Gumowiec
Gumowiec 03.08.2021, 07:18
Dzis po gryfinie beda jezdzic dwie wiec zapraszam do SUK Knagulca i Ajwaja.

Pozostałe