Pies doprowadził do wskazania złodzieja

  • 15.09.2021, 19:30
  • KWP Szczecin
Pies doprowadził do wskazania złodzieja KWP Szczecin Szczeciński przewodnik oraz jego czworonożny partner Karzeł, po raz kolejny pokazali, że świetny z nich duet.
Psi węch doprowadził do zatrzymania jednego ze sprawców kradzieży oraz ujawnienia skradzionych elementów kabli. W tej sprawie trwa postępowanie.

Policjant z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych podczas służby ze swoim czworonożnym pupilem, zostali skierowani w ramach pomocy dla Komendy Powiatowej Policji w Policach na interwencję dotyczącą kradzieży kabli z terenu inwestycji „Polimery Police”.

Pies „Karzeł” natychmiast podjął pracę węchową. Podczas poszukiwań funkcjonariusz zauważył pojazd, którym najprawdopodobniej poruszali się sprawcy. Na widok policjanta siedzący w pojeździe mężczyźni zaczęli uciekać, ale do akcji wkroczył „Karzeł”, czworonożny funkcjonariusz, który był zdecydowanie szybszy niż jeden z uciekinierów.

W porzuconym pojeździe policjanci ujawnili skradzione elementy kabli, a mężczyzna, którego schwytał „Karzeł” został zatrzymany.

KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zapluty karzeł reakcji
zapluty karzeł reakcji 15.09.2021, 21:47
Mój ziomal! Sie ma!
Karolina
Karolina 15.09.2021, 21:20
"Pies „Karzeł” natychmiast podjął pracę węchową" - tak to tylko policja może formułować zdania :):):)
hahaha
hahaha 15.09.2021, 19:44
Prawdziwy duet :)))))))))))

Pozostałe