Złapaliśmy ich na gorącym uczynku

  • 11.10.2021, 12:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złapaliśmy ich na gorącym uczynku
Widzieliśmy i mamy na to dowody, jak dzisiaj 11 października 2021 r. samochód Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie przywiózł i wysypał przyczepę ziemi/gruzu i to w miejscu, gdzie prawdopodobnie ma powstać nowa część cmentarza.

Zgodnie z przepisami, o których mowa w cytowanym przez nas piśmie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie nie można przywozić ziemi na cmentarz, w tym gruzu.

Widzieliśmy, jak podjechał samochód i wysypał zawartość przyczepy, po czym spychacz szybko ją rozrzucił.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hoho
hoho 16.10.2021, 13:01
Czego oni tam nei nawieźli.
Szczera prawda
Szczera prawda 13.10.2021, 20:41
Najgorszy w tych komentarzach jest tzw.Knagulec ciota nie mogę tego czytać to zwykła patola która się wszędzie udziela a nie ma pojęcia o niczym 500 + żenada!!!
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 11:32
Szczera prawda, ,żresz za moje patologio wiec sie nie udzielaj
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 11:27
Najwiekszy dykciaż to ty k.... ty mała patologio zresz za nasze i korzystasz z ops
wujek dobra rada
wujek dobra rada 13.10.2021, 20:55
Knagulec, to prymitywny proburmistrzowski troll, którego zadaniem jest obrzydzanie igryfino. Uważajcie na niego!
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 11:28
Jechać z wami wszystkimi patologia
pytanie...........
pytanie........... 12.10.2021, 13:04
Czy księdza można oszukać metodą na wnuczka?
Abuzus
Abuzus 12.10.2021, 10:42
Może zapytać ludzi czy chcą być pochowani TU czy na nowy cmentarzu.
nieJa
nieJa 13.10.2021, 10:54
Zajmijcie się drożejącym życiem .W zastraszającym tempie bądziecie szli"czwórkami do nieba jak pisał poeta
gmina bez...
gmina bez... 12.10.2021, 11:21
A gdzie ty masz nowy cmentarz? To się przygotowuje latami - łącznie z infrastrukturą komunikacyjną, architekturą zieleni... Dołek w ziemi to w czasie wojny wykopywali i wzdłuż ulic w Gryfinie.
Władek
Władek 12.10.2021, 09:39
Za co się nie wezmą to wszytko ***
maestro
maestro 12.10.2021, 20:04
Podobnie jak tutaj https://www.youtube.com/watch?… a tu jest oryginał https://www.youtube.com/watch?… za so się nie weźmie to wszystko ***
gruz
gruz 12.10.2021, 06:52
Co wy bredzicie?! Cała ta góra od wejścia na cmentarz radziecki jest wysypana gruzem i odpadami z dróg i różnych remontów od kilkunastu lat a wy też się czepiacie że przywieźli parę wywrotek. Ja się cieszę przynajmniej będę mógł pod ziemią pogrzebać sobie drutem zbrojeniowym
zsanepidu
zsanepidu 12.10.2021, 09:38
Co innego brama i wejście oraz miejsce na kolumbarium, a co innego miejsce gdzie mają grzebać ludzi.
klub spacerowicza
klub spacerowicza 12.10.2021, 01:15
Kilka razy obracali tego dnia . A wczesniej tez wozili . Te worki to z wtedy .
Młode Wilki
Młode Wilki 12.10.2021, 00:29
Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
No, Prymus, napieraj!!!
Szef
Szef 12.10.2021, 00:00
"Mógłbym powiedzieć: nie ma pieniędzy – nie ma towaru, ale ja chcę robić interesy, a nie puszczać brzydkie bąki."
Ziut
Ziut 12.10.2021, 00:21
Bąkiewicza mi tu nawet nie wspominaj!
rojek
rojek 11.10.2021, 23:40
Skazona ziemię powinno się wywozić w wyznaczone miejsca.
Ss
Ss 11.10.2021, 22:36
Wysypać to pod Sawaryna domem niech sobie posprząta ciekawe co wtedy zrobi, patus
RR
RR 11.10.2021, 23:42
Sa hahaha a myslisz że skąd przywieźli ten gruz ?
Zz
Zz 11.10.2021, 21:07
A co miał wysypać? Cukierki?
Związkowiec
Związkowiec 11.10.2021, 19:12
Jak to jest? W puku ostatnio dość często dochodzi do wymiany osób zarządzających. Mam na myśli prezesów, dyrektorów, kierowników itd.
Być czy nie być w zarządzie puku zależy od humorów przewodniczącego rady nadzorczej i burmistrza. Prezesura w spółce raczej krótkoterminowa z uwagi na, coraz bardziej zbliżające się wybory samorządowe, w których Sawaryn burmistrzem już nie zostanie.
Czy my mieszkańcy w związku z tym widzimy jakieś wymierne i widoczne zmiany na dobre w funkcjonowaniu tej gminnej spółki? Ja osobiście nie widzę. Jest wręcz przeciwnie. Równia pochyła w dół od czasu gdy ze spółki odszedł Mucha a burmistrzem został Sawaryn. Gierki personalne, donosicielstwo, faworyzowanie lizusów to jest to, czym od pewnego czasu zajmują się zarządy puku. I co się dziwić, że dzieją się takie rzeczy jak na zdjęciu.
nie tylko w PUK
nie tylko w PUK 12.10.2021, 16:40
W urzędzie jest to samo. Po odejściu H.Piłata i jego współpracowników odpowiedzialnych za najważniejsze dziedziny wszystko się sypie. Głupich żarówek na budynku urzędu nie potrafią wymienić, bo palcem nikt tego nie pokazał, a donosicielstwo, lizusostwo i wazeliniarstwo to podstawowe atutu najlepiej ocenianych urzędników, przy tym kompetencje zerowe
aż wstyd
aż wstyd 12.10.2021, 00:22
Sawaryn zrobił z tego prawdziwą stajnię Augiasza.
grabarz
grabarz 11.10.2021, 18:48
Zagadka: Na czyj grób sypią gruz?
Stary schorowany człowiek
Stary schorowany człowiek 11.10.2021, 20:00
Oby nie na mój
xy
xy 11.10.2021, 18:06
Wiem skąd wozili ten gruz. Info na priv!
sugestia
sugestia 11.10.2021, 18:47
A może powinieneś od razu do prok.?
kryminal
kryminal 11.10.2021, 18:02
Widac na zdjeciu kamienie i cegły czyli śmieci.
uważaj co odpowiesz
uważaj co odpowiesz 11.10.2021, 18:08
Rozumiem, że masz zdjęcia, film i świadków.
Knagulec
Knagulec 11.10.2021, 17:50
Eee tam czepiacie się, na serio to jest kongo jak ch....
Fred
Fred 12.10.2021, 00:05
Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, k u r w a, nie miał ręki.
roko
roko 11.10.2021, 18:09
Czyli Knagulcu probumitrzowski trollu chcesz być pochowany w tych cegłach i kamieniach co przywieźli?
prokurator
prokurator 11.10.2021, 17:30
Kiedy wreszcie tymi nieprawidłowościami zajmie się prokuratura?
daj pan spokój
daj pan spokój 11.10.2021, 18:02
Chyba nie ta w Gryfinie.
ryba
ryba 11.10.2021, 17:34
w Gryfinie? Buhahaha! Oni gazet nie czytają, a drzwi mają bardzo mocne , antywłamaniowe i nic przez nie nie przechodzi
józek
józek 11.10.2021, 15:07
Oj tam, wydawało wam się ...
raczej tak
raczej tak 12.10.2021, 00:57
Wydaje to się nasze pieniądze na fanaberie tercetu.
Kapo
Kapo 11.10.2021, 14:40
Ładnie to tak DPNOSIĆ ?!
zork
zork 12.10.2021, 00:57
Nie, no według lepiej być pochowanym w gruzie i śmieciach. Stuknij się!

Pozostałe