Uroczystości fatimskie pod Gryfinem

  • 14.10.2021, 17:00
  • org.
Uroczystości fatimskie pod Gryfinem Fot. dost.
W Czepinie miała miejsce uroczysta msza św. z okazji zakończenia objawień Matki Bożej Fatimskiej (13 V -13 X). Mszę św. poprzedzilł różaniec odmówiony przez wiernych. Ks. proboszcz Jerzy Brocławik podczas kazania przybliżył cud w portugalskiej Fatimie, który wydarzył się 13 V 1917 r., a te niezwykłe objawienia Matki Bożej trwały 6 kolejnych miesięcy.

Uroczystą mszę Fatimską uświetnił występ Orkiestry Dętej ze Szczecina pod batutą Marka Jastrzębskiego. Po nabożeństwie orkiestra przygotowała koncert utworów patriotycznych, a na koniec organizatorzy zaprosili wszystkich zebranych na kolację do świetlicy wiejskiej.

Ksiądz proboszcz podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w całość przedsięwzięcia - Radzie Kościelnej z Czepina, paniom z KGW, pani instruktorce ze świetlicy w Czepinie. To był niezwykle udany wieczór, coś dla ducha i ciała.

(organizatorzy)

org.

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uchol
uchol 19.10.2021, 17:01
Głośno o tym.
to ten dzień
to ten dzień 17.10.2021, 10:12
Dziś niedziela to czas ruszyć do koscioła.
Www
Www 15.10.2021, 21:00
Uroczysta msza i fajne spotkanie mieszkańców,.....i to jest najważniejsze,cześć wszystkim zadowolonym.
Kibic
Kibic 15.10.2021, 20:03
Hey Marek kapelmaister z Elką trębaczką parę lat wstecz powiedzieli, że nigdy w życiu nie zagrają w Żabnicy czy w Czepinie a tu proszę grają w najlepsze. Elka nigdy nie mów nigdy
Niedowiarek
Niedowiarek 15.10.2021, 13:06
No nie wierze w to co widzę Skrzypiński u Kmieciaka co to sie wyprawia wikary che wszystkich na przymus uszczęśliwić wstyd
Bas
Bas 16.10.2021, 03:58
Tak trzymać.
As
As 15.10.2021, 21:02
Zawsze razem i jest OK.,pozdrawiam
***
*** 15.10.2021, 12:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Czepiniak
Czepiniak 15.10.2021, 11:16
i po co byl ten kosciol w Czepinie robiony dla 10 osob moze w niedziele z 20 przyjdzie.... ja tam nie chodze bo po prostu nie lubie tego ksiedze i denerwuje mnie to ze jezdzi 5 letnim samochodem gdy ja na to musze pracowac dobre kilka lat. Dlatego odsunelem sie calkowicie od tego wzajemnego kola zaufania ale z tego co widze osoby z IQ> 100 tam tez nie chodza. Wiadomo jak na wiosce jest ksiadz jest poparcie dlatego Panstwo K az sie kreci wokol ksiedza ale sorry nie ten ksiadz. Jak bedzie nowy mniej pazerny to zaczne wtedy chodzic do kosciola.
Ja
Ja 11.11.2021, 09:17
Słabe to ,totalnie słabe, zazdrość i nieporadnosść kieruje twoim rozumem,dno
132
132 17.10.2021, 10:29
Jesteś niebywałym oszołomem. Obecny ksiądz jest jeden z najlepszych w dekanacie.
pstryk
pstryk 17.10.2021, 11:52
Czepiniak sam swoim wywodem się pogrąża i pokazuje jakim jest człowiekiem. Jego wpis świadczy tylko o nim samym.
zażenowana
zażenowana 16.10.2021, 22:38
Ty prymitywny jesteś skoro myślisz takimi kategoriami.
Obyś
Obyś 17.10.2021, 10:33
I lepiej nie odważ się przychodzić.
pstryk
pstryk 17.10.2021, 11:54
Obyś nie pisz tak. Każdy może się nawrócić.
88
88 15.10.2021, 10:17
Nawet perspektywa wyżerki nie ściagneła mieszkańców Czepina na te religijne bajdurzenie. Nie ma podziękowań dla UMiG, to kto sponsorował imprezkę ?
Społecznik
Społecznik 15.10.2021, 21:04
Mieszkańcy sobie sponsorują, fajna ekipa społeczników.
Smok Wawelski
Smok Wawelski 15.10.2021, 12:10
Sponsorem byli czerwoni wopiści z Krakowa.
pytam
pytam 15.10.2021, 11:30
A co tobie staremu ateiście do tego?
Takie ryby..
Takie ryby.. 15.10.2021, 11:42
Wanda, uspokój się albo id do wikarego *** ***
nie te czasy
nie te czasy 15.10.2021, 12:10
ID wikarego ci potrzebne stry ubeku? Na kogo chcesz donosić?
Jasnowidz
Jasnowidz 15.10.2021, 09:13
Jeszcze troche i parafian w kosciele bedzie objawieniem. .Dlugo na to Kosciol pracowal.
orkiestra
orkiestra 15.10.2021, 07:58
wandzia oczywiście w pierwszych ławkach *** *** ***
widac to
widac to 14.10.2021, 23:24
Przez niektórych zazdrość przemawia.
ksionc pedi tedi
ksionc pedi tedi 14.10.2021, 22:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Z
Z 14.10.2021, 19:22
W Czepinie była ważna uroczystość, gratulacje dla organizatorów.
puzon
puzon 14.10.2021, 19:14
pustki...10 osób poza orkiestra..
ministrant
ministrant 14.10.2021, 19:20
Co sie dziwisz? Przecież to zwykły dzień, a nie niedziela.
Zresztą z liczeniem u ciebie nie za bradzo.
Zaplanowane odgornie.
Zaplanowane odgornie. 15.10.2021, 09:18
Ale objawienie to nie zwykle zjawisko..Chociaz w historii Kosciola cuda musza sie zdarzac..... dla utwierdzenia wiary...
Ja
Ja 14.10.2021, 18:44
Najważniejsze że są również spotkania w Czepinie,to integruje.Brawo.
gryfin
gryfin 14.10.2021, 18:32
Najważniejsze, że cementuje lokalną społeczność.
pawulon
pawulon 14.10.2021, 19:40
Aby tylko cementowanie nie wywołało betonu w głowie
Wyrocznia.
Wyrocznia. 14.10.2021, 18:08
Jeszcze trochę, a będzie więcej księży jak parafian w kościele.. I żadne objawienia nie pomogą..
prestań!
prestań! 14.10.2021, 18:33
Ciebie i tak tam nie ma, więc co się wypowiadasz?!
MAM ryja
MAM ryja 14.10.2021, 17:46
Ta Maryja z Fatimy zobaczyła koniec kościoła. Rozpadł się w grzechach pedofilii, homoseksualnej orgii, pychy i zła. WSZYstkie diabły w sukienkach zdechły w mękach.
podoba mi się
podoba mi się 14.10.2021, 17:45
Wieczerzą zakończono. I tak trzymać!

Pozostałe