Kogo nagrodzono z okazji Dnia Nauczyciela?

  • 14.10.2021, 17:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kogo nagrodzono z okazji Dnia Nauczyciela? Starostwo Gryfino
Z okazji Dni Edukacji Narodowej kilkunastu nauczycieli i dyrektorów otrzymało nagrody z rąk starosty i wicestarosty. Starosta Wojciech Konarski i wicestarosta Ewa Dudar przekazali na ręce dyrektorów listy z podziękowaniami i życzeniami dla wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów.

Za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze nagrody pieniężne  otrzymali:

Adriana Salamończyk – dyrektor ZSP w Chojnie,

Gabriela Lasowska – nauczyciel ZSP w Chojnie,

Marek Bednarz – nauczyciel ZSP w Chojnie,

Maciej Puzik – dyrektor ZSP w Gryfinie,

Agnieszka Ciszewska – nauczyciel ZSP w Gryfinie,

Dorota Hołubowska – nauczyciel ZSP w Gryfinie,

Edward Piotrowski – dyrektor SOSW w Chojnie,

Małgorzata Wójcik – wicedyrektor SOSW w Chojnie,

Żaneta Chodyniecka – nauczyciel I LO w Gryfinie,

Justyna Chmielewska – nauczyciel ZSS w Nowym Czarnowie,

Natalia Sikora – nauczyciel ZSS w Nowym Czarnowie,

Jolanta Majewska – nauczyciel logopeda PPP w Gryfinie,

Elwira Kapela – nauczyciel logopeda PPP w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lombard
lombard 19.10.2021, 17:07
Ile wynosiła hojność starota?
pytanie
pytanie 19.10.2021, 17:15
Kto to jest starota?
JAROSŁAW  ZAWSZE DZIEWICA
JAROSŁAW ZAWSZE DZIEWICA 16.10.2021, 09:11
Z TEJ OKAZJI JA WAM DAJĘ BUK ZAPŁAĆ HA HA AH ZA SZERZENIE CIEMNOTY EGIPSKIEJ W KARJU POLIN HA HA AH
JacK
JacK 15.10.2021, 22:26
baron Dzisiaj, 21:24
Antyszczepionkowcy to barany, które nie kumają nauki.

To stanowczo za mało powiedziane. Antyszczepionkowcy mają krew na rękach. To oni swoją propaganda doprowadzili do spowodowania śmierci. Przez swoja kłamliwą i wyrachowaną propagandę, że wiele osób zaczęło bać się szczepień.
Rob
Rob 15.10.2021, 19:44
Nagrody ? za co, za pseudo zdalne nauczanie?, do roboty.... .
tak atk
tak atk 15.10.2021, 09:55
Brawo, brawo, 13 razy brawo.
M.
M. 15.10.2021, 09:35
Ci potrafią zachować w przeciwieństwie do tych podległych Nikitińskiemu.
Ignac
Ignac 14.10.2021, 22:00
Wszystko było by ok, gdyby nie te maski , szok
do antyszczepionkowca
do antyszczepionkowca 15.10.2021, 10:00
Nikitiński ma inne zdanie czegmu dał przykład na gali, ale on najwyraźniej nie szanuje ludzi i prawa.
Trewers
Trewers 15.10.2021, 20:59
Rozwin slowo antyszczepionkowcy? Jesli je rozumiesz
I nie uzywaj slow , ktorych nie rozumiesz, bo sie kompromitujesz
baron
baron 15.10.2021, 21:24
Antyszczepionkowcy to barany, które nie kumają nauki.
nie to perz
nie to perz 15.10.2021, 09:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

obserwator
obserwator 14.10.2021, 21:54
Jakby by był Sawaryn z wickami to by stanęli bez maseczek jak znam zycie.
gala
gala 15.10.2021, 10:01
Prawdopodobnie myślą że jak mają układy z PiS to prawo ich nie obowiązuje.
nie to perz
nie to perz 15.10.2021, 09:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dr.NO
dr.NO 14.10.2021, 21:51
I znowu nepotyzm i kumoterstwo na zdjęciu... Konarski co ze szpitalem pajacu z krainy podziemnej pomarańczy!!!
govin
govin 14.10.2021, 21:52
dr. co ty bredzisz? Jkai nepotyzm? Niby kto jest spowinowacony ze starostą i dostał nagrodę? Paweł przestań się kompromitować!
Pablo
Pablo 14.10.2021, 21:42
Jaki żałosny obrazek *** *** ***
okoprasa
okoprasa 14.10.2021, 20:24
Widać, że krytyka igryfino poskutkowała i już nie ma samobójców bez maseczek.
maseczka
maseczka 14.10.2021, 19:55
Nikitiński, patrz i się ucz!
no no no
no no no 14.10.2021, 19:39
W jakim to kontraście zdjęcie do dzisiejszego koronaparty w GDK.
to paranoja
to paranoja 14.10.2021, 19:30
Konarski ze wzgledu na koronawirusa nie zorganizuje normalnej sesji , ale swoich znajomków z byle powodu i bez maseczek zaprasza i jeszcze sie lansuje.
jednak
jednak 14.10.2021, 19:39
Nie z byle powodu, tylko z okazji Dnia Nauczyciela.
toi
toi 14.10.2021, 19:13
co roku dyrektorzy!!!! paranoja jakaś!!!!
Żaneta
Żaneta 14.10.2021, 19:37
I żony dyrektorów :)
i żony, i kuzynki
i żony, i kuzynki 14.10.2021, 20:24
To nie ten urząd. Żona i kuzynka w jednej szkole dotyczy gminy - zapytaj wicka od mongolii
;)
;) 14.10.2021, 19:03
brafka
podatnik
podatnik 14.10.2021, 18:26
Konkretnie ile nas to podatników kosztowało?

Pozostałe