To ona zastąpiła sekretarz Ewę Sznajder

  • 15.10.2021, 00:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To ona zastąpiła sekretarz Ewę Sznajder Fot. UMiG Gryfino
Anna Myśko pełni teraz obowiązki sekretarza Miasta i Gminy Gryfino. To nie jest jej jedyna funkcja w magistracie.

Anna Myśko jest audytorem wewnętrznym UMiG.

W 2018 r. kandydowała na stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych sp. z o.o. w Gryfinie, ale tej funkcji nie objęła. Po wygranym konkursie wycofała swoją zgodę na objęcie funkcji prezesa PUK.

Obecnie wykonuje obowiązki sekretarza, ponieważ Ewa Sznajder przebywa na dłuższym zwolnieniu lekarskim.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 19.10.2021, 14:13
KAŻDY PGR ma swoje "gwiazdy" ha ah ah
Ewa
Ewa 19.10.2021, 06:55
Ależ się powodzi w tej gminie...wszyscy jakieś takie"parówy" - grubiutcy od przeżarcia. A swoją drogą to wyklucza się chyba jedno stanowisko Aneczki z drugim??? No ale przecież w tym bajzlu, jakim jest nasz urząd, wszystko jest możliwe. Chodzą na smyczkach Pawełka biedne dziewczyny...aż żal patrzeć... współczuję tylko jak ich władza się skończy - ciekawe co tedy będą w życiu robiły - gdzie znajdą pracę skoro uważna są za "szuje"...
puk puk do dna od spodu
puk puk do dna od spodu 17.10.2021, 09:32
Kiedy ktoś mądry rozliczy z tego kabaretu władzę. Do tej grupy dołączyła teraz audytorka. Jak można w jednym czasie być audytorem i sekretarzem gdzie w podległym mu wydziale przeprowadzany był audyt, a teraz trzeba wykonać zalecenia, których wykonanie zweryfikuje audytor. Sama zaudytowała, sama siebie sprawdzi i wszystko będzie git. Dlaczego nastąpiła zmiana sekretarza? Dlaczego zmieniono sposób rozliczenia czasu pracy dla burmistrza i wickow, dołączając do tego sekretarza, którego de facto nie ma? Czy to prawda, że audytor jako jedyna miała też zadaniowy czas pracy? Z czego to wynikało? Kiedy ktoś niezależny zajmie się tymi dziwnymi na skalę kraju sprawami?
stojący na głowie
stojący na głowie 17.10.2021, 10:36
Podobno w autokratycznie prowadzonej gminie wszystko jest możliwe.
smutna prawda
smutna prawda 16.10.2021, 08:50
Wicki nie dadza zaprowadzić porzadku a Sawaryna i tak nie ma w robocie.
śpiewam
śpiewam 15.10.2021, 22:53
To nie ja bylam Ewa
To nie ja skradlam niebo
Nie dodawaj mi win
To nie ja, nie ja
Nie ja!
... Jestem Ewa
Niebo wieje chlodem
Pieklo klania sie ogniem do stóp
A ja ... papierowa marionetka, musze grac
Koń Trojański
Koń Trojański 15.10.2021, 22:21
Przyszła Pani Burmistrzyni ?
swat?
swat? 15.10.2021, 22:33
A co chcesz ją wydać za mąż za burmistrza?
Homo sapiens
Homo sapiens 16.10.2021, 23:50
Nie te preferencje. Przecież to młódka.
Piasek
Piasek 15.10.2021, 23:41
Zapytam Poliszynela
???
??? 16.10.2021, 09:46
Poliszynela Milera?
Royal
Royal 15.10.2021, 14:39
Slaba persona jak na takie stanowiska
Royal nie przesadzaj
Royal nie przesadzaj 15.10.2021, 22:54
Myslisz ze na tych 3 leni nie ma mocnych?
śpiewam
śpiewam 15.10.2021, 22:56
To nie ja bylam Ewa
To nie skradlam niebo
Chociaz dosyc mam lez
Moich lez, tylu lez
Jestem po to, by kochac, wiem ...
Zanim w popiól sie zmienie
Chce byc wielkim paomieniem
Chce sie wzbic ponad swiat
Hen, do gwiazd
Ogrzac niebo marzeniem
Interesant gminy.
Interesant gminy. 15.10.2021, 12:30
Pani Ewo.
Jest Pani niedoścignionym wzorem klasy, stylu i kultury dla wszystkich urzędników. Sposobem bycia i codziennej pracy w urzędzie można stawiać Panią za wzór dla innych, którzy pracują w administracji samorządowej i rządowej. Wszystkiego dobrego.
wzór
wzór 17.10.2021, 09:36
Wzorem to Pani Ewa byla w urzędzie stanu cywilnego. Z niewiadomych powodów zgodziła się zostać sekretarzem u niestabilnych emocjonalnie i organizacyjnie ludzi i dużo na tym straciła. Szkoda jej, ale to była jej decyzja
iwa
iwa 15.10.2021, 12:22
Jest nadzieja , że pani Ewa wróci ?
Brrrrrrrrrrrrrrrr
Brrrrrrrrrrrrrrrr 16.10.2021, 23:52
DLT ? To wicki niepotrzebne i burniszcz też.
???
??? 15.10.2021, 14:41
Skąd miałaby wrócić? Wyjechała?
UMiK
UMiK 15.10.2021, 11:59
Oj, ciężko będzie Ani wprowadzać polecenia ręcznego sterowania wbrew procedurom rekomendowanym przez nią jako audytorkę. Współczuję. Jak będzie chciała być sobą, to też prędzej czy później odchoruje. Chyba, że się złamie dla stanowiska i będzie grać jak zechcą dyrygenci, bo nie sądzę że styl pracy trzech panów się zmieni. Aczkolwiek wiedzą samorządową i kulturą przewyższa ich trzech razem wziętych.
rozdwojenie jaźni
rozdwojenie jaźni 17.10.2021, 09:45
Nie rozśmieszaj. Nie można stać w rozkroku. Jak można jednocześnie kontrolować, a potem sprawdzać samą siebie. Takie coś stworzył dla siebie Ziobro, dobre wzorce, nie ma co
dowód nr enty
dowód nr enty 15.10.2021, 10:29
I w ten sposób Sawaryn przynał się kolejny raz do nie trafionej obsady stanowiska.
obi oba
obi oba 15.10.2021, 09:50
Oby tylko nie tuszować tercetowych ***
nie rozśmieszaj
nie rozśmieszaj 15.10.2021, 14:40
Czy tercet wziąłby na stołek nie swojaka? He he oni z dziubków sobie spijają
Rach Mistrz
Rach Mistrz 17.10.2021, 10:42
Zawsze kiedyś przychodzi rachunek...
interesantka
interesantka 15.10.2021, 09:37
Pani Aniu, ma Pani duuużo do ogarnięcia. Może poniżanie i mobbing przez szczególnie jedną "urzędniczkę" przestanie być wizytówką wydziału i nie tylko?
Marta
Marta 15.10.2021, 21:25
Która to mobinguje
Powtórka
Powtórka 15.10.2021, 11:47
Beta ?
.......
....... 15.10.2021, 09:11
Pani Ania jest bardzo miłą osobom i życzę powodzenia na stanowisku sekretarz .
tłuk
tłuk 15.10.2021, 14:39
Ty tłuku zamiast wazelinować sięgnij do słownika ortograficznego
Zauroczony
Zauroczony 15.10.2021, 07:58
Pięknie jej sterczą *** *** *** Miodzio
Bond James Bond
Bond James Bond 15.10.2021, 07:07
Jestem wstrzasniety nie zmieszany
Njr
Njr 15.10.2021, 06:32
Ewa i tak długo wytrzymała. No i klasą ...nikt jej nie dorówna. Psychiczni skłócili ją ze wszystkim8.
Żaden sekratarz
Żaden sekratarz 15.10.2021, 02:28
Powodzenia !!!
Sekretarz czsami jest obrońcą uciskanych...
Sekretarz czsami jest obrońcą uciskanych... 15.10.2021, 02:25
Załodze umig powszechnie znana i w jednostkach podległych też. Raczej mimo funkcji audytora lubiana. Wiedzę ma. Dobrze jest mieć paru starych pracowników.
nie z tą panią
nie z tą panią 15.10.2021, 14:39
Chyba nie o tej osobie piszesz. Jest wprost przeciwnie
ja z mną
ja z mną 15.10.2021, 00:53
Czy dobrze rozumiem geniusz tercetu? Kontrolować prawidłowość działania urzędu pod kierownictwem sekretarz będzie audytorka?
wystarczy sprawdzić kilka rzeczy
wystarczy sprawdzić kilka rzeczy 15.10.2021, 10:14
To już Sawaryn powinien się bać.
łowca jełopów
łowca jełopów 15.10.2021, 14:38
Teraz audytorka zaudytuje wszystkich i samą siebie. geniusz tercetu zapukał od spodu dna

Pozostałe