Nagrodzono pedagogów z okazji DEN

  • 15.10.2021, 14:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagrodzono pedagogów z okazji DEN Fot. UG Widuchowa
W szkołach podstawowych w Widuchowej i Krzywinie odbyły się uroczyste apele z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali ciekawy program artystyczny, który zaprezentowali przybyłym gościom, zebranym nauczycielom, pracownikom oraz dzieciom.

Wójt gminy Widuchowa Paweł Wróbel wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Stachurą wręczyli nagrody organu prowadzącego dla nauczycieli.

W Widuchowej wyróżnione zostały: Anna Kuchcik, Dorota Bohdankiewicz oraz Marlena Błaż.

W Krzywinie nagrody otrzymali Joanna Wiercimaga- Mazur oraz Piotr Waydyk.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolesie
kolesie 17.10.2021, 14:40
Tą decyzją w rok po referendum wójt wszystkim uczestnikom podziękował szmatą w twarz/ mierne gospodynie jak się czujecie?/.
nie do wiary
nie do wiary 17.10.2021, 10:21
Nagroda dla hejtera? Za co? Za hejtowanie?
dzwonek
dzwonek 16.10.2021, 22:59
Masakra co to za osz. oło,m to jest groźny fanatyk
Toni
Toni 16.10.2021, 11:57
Za poprzedniczkę P Grażynę to było wszystko jak powinno być nie co teraz pełna kultura ale karma wraca
Backup
Backup 16.10.2021, 08:10
Nie dyrektor nie słyszał o obostrzeniach a jeżeli chodzi o kontrolę przeprowadzoną schowane do szuflady tam potrzeba zmiany dyrektora i napewno usunięcia sekretarki ona wiekowa ma emeryturę niech siedzi w domu bo wyprowadzi go w pole a napewno tak się stanie
oko
oko 16.10.2021, 06:13
Odlatuj wróbel .
blamaż
blamaż 16.10.2021, 15:42
Wróbel ma w d....ie radę gminy, kuratorium , rodziców i inne instytucje które negatywnie oceniły w ostatnim czasie i opisały działania ww.
ornitolog
ornitolog 16.10.2021, 08:56
Wróble zostają na zimę.
Pionki na szachownicy :)
Pionki na szachownicy :) 16.10.2021, 00:42
Żenada. Wszyscy trzej panowie ze zdjęcia już razem w komitywie. Sami nauczyciele:(
juhas
juhas 15.10.2021, 22:27
Jak zakończyła się jego sprawa gdy hejtował radne i poszła skarga do kuratorium.
tajemnica
tajemnica 16.10.2021, 00:44
A gdzie protokoły z przeprowadzonych przez Kuratorium kontroli w szkole w Krzywinie?
paczka
paczka 16.10.2021, 08:30
A kiedy była kontrola?
farsa
farsa 15.10.2021, 22:08
dresiarz???? to jest policzek dla wszystkich ofiarnie pracujacych nauczycieli!!!!
;-)
;-) 16.10.2021, 08:57
Gang belfera!
czarna polewka
czarna polewka 15.10.2021, 22:22
Może to odprawa i ma się wynieść?
Obserwator
Obserwator 16.10.2021, 08:58
Ha ha ha to nie byłoby takie łatwe................
Rodzic
Rodzic 15.10.2021, 20:35
A Wajdyk za co dostał nagrodę że nie ma pojęcia jako Dyrektor nie ma własnego zdania tylko co każe sekretarka to tak robi a źle się dzieje w tej szkole, i wszystko zamiatane pod dywan
Śmiech na sali
Śmiech na sali 15.10.2021, 20:25
Waydyk i nagroda???? Z kolejnym wójtem...
Historyk
Historyk 16.10.2021, 08:53
Historia lubi się powtarzać. Obserwujmy
G.
G. 15.10.2021, 16:28
A czy to prawda, że w Gryfinie zastępca burmistrza Sawaryna zarządzający szkołami wręczał nagrodę swej żonie, która jest dyrektorką szkoły? Ciekawe, czy kwity w tej sprawie też osobiście podpisywał?
Rewers
Rewers 15.10.2021, 21:02
Tak, to prawda
aha
aha 15.10.2021, 15:05
Pan wicewójt w maseczce to wyrzut sumienia dla dyrektora Waydyka.
pytanie
pytanie 15.10.2021, 14:44
A maseczki gdzie???! Wójt i dyrektor Waydyk nie słyszeli o obostrzeniach????!!!
Rodzic
Rodzic 17.10.2021, 15:05
Przecież Wajdyk nie każe nosić maseczek telefony można używać nie ma zakazu w tej szkole co tam się dzieje to woła o pomstę do nieba
kos