Zjedli i... zostawili po sobie śmietnik! [Czytelniczka przysyła zdjęcia]

  • 17.10.2021, 16:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zjedli i... zostawili po sobie śmietnik! [Czytelniczka przysyła zdjęcia] Fot. czytelniczka igryfino
Pojedli, popili i pojechali... A pudełko i serwetki wrzucili pod auto - opisuje sytuację mieszkanka Gryfina.

Na przesłanych do nas zdjęciach widać, jak młody mężczyzna je pizzę z kartonu położonego na masce samochodu, po czym wsiada do auta jako pasażer i odjeżdża.

Jednak w miejscu, gdzie stał ten samochód, amatorzy pizzy pozostawiają na ziemi puste opakowanie i rozrzucone serwetki. Zostawili po sobie śmietnik, bo nie chciało im się przejść kilkanaście metrów do kosza.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj 17 października 2021 r. po godz. 15 na parkingu przy nabrzeżu w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dno
dno 20.10.2021, 08:40
Prostactwo, więc i takowe zachowanie.
Okoń
Okoń 19.10.2021, 16:13
Zostawcie te dzieciaki. Oni nie ćpią wiec mogą normalnie życ. Łapać ćpubnów
Agent Xxx
Agent Xxx 18.10.2021, 13:45
Zgłosić sprawę do odpowiednich służb i wymierzyć kare posprzątania całego miasta w czynie społecznym to by się gówniarz nauczył porządku i poszanowania pracy ludzi którzy po nim muszą sprzątać!!!
Czytelniczka
Czytelniczka 18.10.2021, 11:58
Oczywiście nie popieram takiego zachowania, ale czytelniczka, która to wysłała do gazety to chyba wiedziała że zostawią ten karton jeszcze jak jedli. Bo po co im wcześniej robiła zdjęcia. Ludzie wywożą całe ciężarówki śmieci po lasach i nikt z tym nic nie robi, a tu za jeden karton zlinczowaliby młodych.
Sławek
Sławek 18.10.2021, 10:35
Gość z baraków takim jezdzi
racja
racja 18.10.2021, 14:09
No tak - Sławek czyli gość z buraków to pisze.
Wniosek
Wniosek 18.10.2021, 08:03
Sfołoć.. żeby własny kraj zaśmiecać... za którego sprzatanie sam płaci to bezmózg..
C2H5OH
C2H5OH 18.10.2021, 07:41
Może pijani byli?
pyt
pyt 18.10.2021, 07:39
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Hubert
Hubert 18.10.2021, 06:26
Dlaczego zakrywacie tablice rejestracyjne. Zgodnoe z wyrokami Sądów tablice rej. nie obejmują przepisy rodo i można je pokazywać.
Roman
Roman 18.10.2021, 01:06
Pewnie synuś jakiegoś peegerusa z ZEDO oni wszyscy tam pracujący się tak zachowują... Słomka z butów wystaje.
Korzeni nie oszukasz Panie.
A pragnę tylko przypomniec że kiedyś brali tam do pracy wszystko jak leci... Aby podpisać się potrafił ale teraz wielki Pan

pizzożercy
pizzożercy 17.10.2021, 23:33
To przez roztargnienie. Przepraszamy, więcej się to nie powtórzy!
oby tak dalej
oby tak dalej 18.10.2021, 06:56
No i fajnie
Dziadostwo
Dziadostwo 17.10.2021, 23:18
Ktoś smieci ci pod domem - zrób zdjęcie i wyślij do internetu xD
Pytajnik
Pytajnik 17.10.2021, 22:40
Pizzermanie ze starego Golfa nie wstyd Ci być takim burakiem?
Proszę , przepraszam , dziękuję
Proszę , przepraszam , dziękuję 17.10.2021, 22:32
Pokolenie egoistów bezstresowego , ciepłego chowu , odkarmione , ubrane , nieszanujące nikogo i niczego oprócz siebie, wszystko podane na teraz i natychmiast pod nos przez innych , gdyby były obok dwa kosze na śmieci to zapewne i tak co zbyteczne spadło by pod nogi , tam gdzie stał , czy wyciągnie z tego wniosek ? Wątpliwe , Tylko bardzo wysoka kara finansowa i praca społeczna np zamiatanie ulic jako drobne zadośćuczynienie , powinny może trochę pochamować takie draństwo , inaczej chyba się nie da
Brak słów
Brak słów 18.10.2021, 08:11
Tu go chociaż namierzyli i wcześniej czy późniemj ...ktoś to za nasze pieniądze posprząta.. Natomiast pozostawione śmieci w lasach,.. butelki, plastik, szkło to katastrofa dla zwierząt i ptaków,... Las wokół jeziora Steklno to śmietnisko po wędkarzach.. Nawet stołki walają się po lesie.
emek
emek 17.10.2021, 22:20
Tacy i tym podobni maja w duszy ślepej innych, psuja wizerunek czystego miasta, ja jako mieszkaniec widzę ich co dzień ale władze miasta nie więc mam to gdzieś wladzę i i ich, niech sobie robia co chcą
Ruda
Ruda 17.10.2021, 22:11
No niczym jak w SCHOWKU po zamknięciu Uliczne chodniki niczym śmietnik puste butelki szklanki pety itp Ten syf świadczy o właścicielce Schowka JAKI PAN TAKI KRAM i jego goście
Ania
Ania 17.10.2021, 23:09
Przecież ten schowek to speluna, małolaty i lubiący tanie klimaty też muszą gdzieś się bawić. W tej dziurze nic innego nie ma.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 17.10.2021, 21:55
Radzę skorzystać z narzędzia internetowego, jakim jest KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA i zgłosić ten bałaganik jako dzikie wysypisko śmieci.
chrum chrum
chrum chrum 17.10.2021, 21:52
A nie dość, że śmietnik to na dodatek ***z aż w oczy kole. Od razu widać, że Ci ludzie byli wychowywani przez bydło.
Gierek
Gierek 17.10.2021, 21:27
*** ***obrzygał chodnik na niepodległości  cały chodnik jakaś baba poślizgneła się na tym i w to wpadła
Recman
Recman 17.10.2021, 23:26
*** powinien *** ***
Paulina
Paulina 17.10.2021, 22:07
Słyszałamnagrałam i zgłosiłam dostanie mandat
he?
he? 17.10.2021, 21:51
Może mu się niedobrze zrobiło po tej pizzy?
Wstyd
Wstyd 17.10.2021, 20:53
Starzy nie nauczyli dzieciaka po sobie sprzątać to sam nie sprzątnie. Brudas

Pozostałe