Dobrze wypadli na mistrzostwach. Przywieźli brązowy medal

  • 30.11.2021, 09:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dobrze wypadli na mistrzostwach. Przywieźli brązowy medal dost. Zawodniczki Wiktoria Wiergowska (z lewej), Vanessa Florczak oraz trenerzy Piotr Kos i Marcin Florczak
Wiktoria Wiergowska została brązową medalistką Mistrzostw Polski! W zawodach udział wzięło 218 zawodników z 77 klubów z całej Polski. W dniu 28 listopada w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców karate kyokushin.

W dniu 28 listopada 2021 t. w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców karate kyokushin. W zawodach udział wzięło 218 zawodników z 77 klubów z całej Polski.

Klub z Morynia reprezentowała Wiktoria Wiergowska w kategorii Młodzieżowców 18 – 21 lat (+65 kg) oraz Vanessa Florczak w kategorii Juniorek 16 – 17 lat (– 55 kg). Obydwie zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze wykazując na macie niesamowitego ducha walki. Vanessa w eliminacjach po bardzo dobrej walce przegrała z zawodniczką z Leżajska. Wiktoria stoczyła trzy wspaniałe walki z trzema dogrywkami i ostatecznie zdobyła brązowy medal.

Nasze dziewczyny pięknie reprezentowały nasz klub i nasze miasteczko Moryń. Zawodniczkami opiekowali się Piotr Kos i Marcin Florczak.

Wyjazd na zawody współfinansowany został z dotacji z gminy Moryń.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paulina
Paulina 30.11.2021, 19:55
Brawo Wiktoria jesteś WIELKA 😘

Pozostałe