Zamówili mszę za śp. Marka Gwiazdę

  • 16.01.2022, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamówili mszę za śp. Marka Gwiazdę Fara w Ropczycach.
W naszej tradycji przyjęło się, że msza od uczestników pogrzebu odprawiana jest zwykle siódmego dnia i miesiąc po śmierci. Tak jest z nabożeństwem za śp. Marka Gwiazdę. Dostaliśmy w tej sprawie informację, którą prezentujemy poniżej.

Msza święta za śp. Marka Gwiazdę od mieszkańców z ul. Ogrodniczej i znajomych z Ropczyc odprawiona zostanie 20 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 w kościele Przemienienia Pańskiego w Ropczycach.

Nie wiadomo jeszcze czy msza będzie transmitowana na żywo.

 

Aktualizacja z 17.01.2022 r.:

Msza św. będzie transmitowana.
Oto link:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niestety
niestety 22.01.2022, 11:46
Niestety przez to Cale upolitycznianie kosciola I ukoscielnianie polityki kosciol juz dawno przestal byc tym czy byl kiedys, przestal byc swiety Przykre
omiko
omiko 22.01.2022, 12:03
To nie społeczeństwo jest przeciwko religii tyko kler zapomniał jakie ma obowiązki wobec społeczeństwa i czy swoim postępowaniem nie przeciąga struny.
Rop
Rop 21.01.2022, 10:04
Kolega?????

Chyba "żony" na pewno nie śp. Marka
Kolega
Kolega 21.01.2022, 01:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prawdziwy kolega
prawdziwy kolega 21.01.2022, 08:25
Nie wiesz gburze, że o zmarłym mówi się dobrze, albo wcale? Jakim podłym cżłowiekiem trzeba być aby takie rzeczy wypisywać?! Uważaj bo możez za takie oceny innych smazyć się w piekle. Tymczasem zgłaszam twój nienawistny wpis do usunięcia.
raczej
raczej 21.01.2022, 08:49
Bo to jakaś szuja a nie kolega.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 20.01.2022, 22:44
JA MORZE JESTEM DUPKIEM ALE KASĘ DAM DLA CÓRKI NIE ŁAPI DUCHĄ HA AH AH Z NIEPEWNEJ PARAFII HA AH AH O ILE MNIE O TO RODZINA POPROSI A NA ŁAPI DUCHÓW NIE DAM NIC NIECHA DAL;EJ ŁAPIA DUCHY I JE ZUSKI ETC HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 20.01.2022, 22:21
NIE TRZEBA BYŁO GO CHWALIĆ ZA ZYCIA TYLKO PO SMIERCI HA HA AH TEPE HOJE A KSE DAJCIE CÓRCE NIE ŁAPIDUCHĄ POSMIERCI HA HA AH
DAWAĆ  KASĘ  CÓRCE   STOP  ŁAPI DUCHĄ  HA HA AH
DAWAĆ KASĘ CÓRCE STOP ŁAPI DUCHĄ HA HA AH 20.01.2022, 23:01
GRA SŁÓW ŁAPI DUCHY HA HA AH POKARZ MI JAKIEGO ZŁAPALI HA HA AH KABARET
Ropczyce
Ropczyce 20.01.2022, 21:34
Piekne kazanie..
Trafiono w samo sedno.
Marku spoczywaj w pokoju i niech ta sprawa wyjaśni sie jak najszybciej..
Wszystkim nam to ciąży...
Jan
Jan 20.01.2022, 19:26
Kazanie piękne, dziękujemy

Niech spoczywa w pokoju (*)
M. z Gryfina
M. z Gryfina 20.01.2022, 18:12
Piękny kościół mają w Ropczycach. Oglądam właśnie mszę za śp. Marka Gwiazdę.
PS. Dziękuję za link do transmisji.
katolik A. z Gryfina
katolik A. z Gryfina 20.01.2022, 18:55
Potwierdzam. I celebra tez na poziomie.
z Ropczyc
z Ropczyc 20.01.2022, 18:07
Trwa msza św. za śp. Marka. Obejmijmy Zmarłego swoją modlitwą.
Mszę św. można na żywo oglądać tutaj:
http://hls.r-ce.pl/player/?str…
ciekaweliczby
ciekaweliczby 20.01.2022, 04:56
Dwie trzecie Polaków (67%) twierdzi, że Kościół katolicki w Polsce za bardzo angażuje się w politykę i ocenia to negatywnie, a jeszcze więcej (82%) jest zdania, że Kościół powinien zachować neutralność wobec polityki. Prawie połowa badanych (46%) twierdzi, że ujawnione skandale pedofilskie w polskim Kościele i tuszowanie przez lata tych afer zniechęcają ich do Kościoła, ale nie wpływają na ich wiarę – tak wynika z badania przeprowadzonego dla serwisu ciekaweliczby.pl na panelu Ariadna.


67% badanych negatywnie ocenia zaangażowanie polskiego Kościoła katolickiego w politykę, uważając je za nadmierne. 13% Polaków relacje Kościoła z polityką ocenia neutralnie, a jedynie 9% – pozytywnie, twierdząc, że Kościół angażuje się w politykę tyle, ile trzeba.
Witu
Witu 18.01.2022, 21:10
Msza Święta jest najdoskonalszą Ofiara. Jestem pewien że pomoże zmarłemu głęboko w to wierzę.
Georgia19
Georgia19 19.01.2022, 18:06
Na pewno pomogla ksiedzu... Markowi juz nic zycia nie wroci...
Funfel
Funfel 20.01.2022, 18:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

parafianin A.K.
parafianin A.K. 19.01.2022, 19:17
Georginio, dla nas wierzących modlitwa jest bardzo ważna i wierzymy, że dla zmarłego też..
Wniosek
Wniosek 19.01.2022, 09:13
Ofiarą dla dobrodzieja w sutannie . Boga kasą nie przekupisz ponoć to najsprawiedliwszy sędzia..
Seba
Seba 19.01.2022, 12:08
Oby się znalazł ktos kto za ciebie zamówi mszę św. Pomyśl że nie będziesz tu żył wiecznie na ziemi człowiecze. A czyściec istnieje uwierz...
TVN
TVN 18.01.2022, 21:07
Daj Boże oby strem się nie wieszał,bo to kawał drogi,z tego Podkarpacia.
Bóg zapłać za milionową informacje w tym temacie.
 *** dolna odra
*** dolna odra 18.01.2022, 20:01
i co miałem MIRKA WOLDERA wskrzesić ha ha ha pewnie krzychu szuster powie że znowu mnie po***o ha ha ah zwykły telefon było tylko odebrać krzychu ja walę retrospekcję życia
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 18.01.2022, 19:33
JA WIEM ZE SIĘ BIEGAŁO HA HA AH ale np ja i mój serdeczny kumpel MIREK WOLDER to my robiliśmy przełaje W PARKU ha ha ah raz on wygrywał raz ja ha ah ah no ale janicki walił nas na twarz na długich dystansach POZDRO ALE NA TAKICH ŚREDNICH NIE MIAŁ SZANS JANICKI SZACUN ZE ODSZEDŁES Z TEJ ***NI I SAM ĆWICZYŁEŚ
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 18.01.2022, 19:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

M
M 18.01.2022, 19:51
Lepiej nie czytaj, bo zostaniesz za życia wypoconyn świętym
Mariusz
Mariusz 18.01.2022, 16:52
Na pewno,tak jak na pogrzebie była. I weźmie k****a tym razem
Ewelina
Ewelina 18.01.2022, 13:22
Ciekawe czy żonka przyjdzie
A
A 18.01.2022, 14:46
Czemu piszesz tak podle?
Już osądziłaś?
Ropczyce
Ropczyce 17.01.2022, 19:42
http://hls.r-ce.pl/player/?str…

Transmisja mszy
kol.
kol. 17.01.2022, 20:03
Bóg zapłać za info.
Logika.
Logika. 17.01.2022, 11:03
Msza za pieniądze.. które trafią ,wiadomo do czyjej kieszeni...Boga nie da się przekupić.. kasą i nie powinno..Gorąca, szczera , modlitwa na pewno jest mu milsza..
kol.
kol. 17.01.2022, 20:04
Logika, daj przykład i sam skorzystaj z tej rady.
grabarz
grabarz 16.01.2022, 18:46
w naszej tradycji jest masza w miesiąc od smierci....
zniesmaczona tradycją
zniesmaczona tradycją 16.01.2022, 20:07
Dlatego biegają z tacą po cmentarzu, by tradycji stało się zadość. Żenada
Loki
Loki 19.01.2022, 14:35
Nie chcesz nie daj. Nic na siłę. Prosta zasada.
T
T 16.01.2022, 19:43
W naszej miesiąc od zdarzenia:( pamiętamy i modlimy sie o spokój Marka Duszy

Pozostałe