Olej zagra u Suszka

  • 02.11.2016, 09:27
  • Admin Admin
Olej zagra u Suszka
Po dziewięcioletniej przerwie, w staro-nowym poszerzonym składzie, dźwiękami sprzed lat i zupełnie nowymi zespół OLEJ zagra w Pubie Galeria Wrota do Sławy "U Suszka" przy ul. Szczecińskiej w Gryfinie. Koncert już w sobotę, 5 listopada 2016 r. o godzinie 20.

OLEJ - uczestnik kilku edycji Przystanku Woodstock, laureat Złotego Bączka 98, nagrody w plebiscycie publiczności tego festiwalu. Podczas kultowego „pierwszego” Przystanku w Czymanowie w roku 1995, OLEJ wykonał polską wersję coveru „Sometimes” zespołu JAMES. Na kilka lat stała się ona woodstockowym hymnem. Właśnie tę piosenkę, pośród innych, które powstały pomiędzy rokiem 1993 a 2016, będzie można usłyszeć „u Suszka”.

 

OLEJ to pozytywny, dynamiczny i swoisty przekaz, który ucierał się w studiach nagraniowych i telewizyjnych Szczecina, Poznania, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy Krakowa, ale też w takich miejscach jak Pyrzyce, Łęknica, Moryń, Chojna czy Gryfino. To wielu ludzi zaangażowanych w ten projekt, spore grono pełnokrwistych muzyków, w tym takie postaci jak Krystyna Prońko czy Ewelina Flinta, to koncerty i wspólna muzyczna pasja. To połączenie lirycznego, publicystycznego i przekornego tekstu z muzyką o rockowej, folkowej, balladowej i reggaeowej ekspresji.

 

OLEJ:

Sławomir "Błękit" Błęcki - wokal, gitara akustyczna

Piotr "Ostry" Ostrowski - instrumenty klawiszowe, loopy

Krzysztof "Kris" Wojasik - gitara elektryczna

Damian "Hidalgo" Rumbuć - bas

Grzegorz "Smyku" Kurpiel – perkusja

    

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maniek
maniek 06.11.2016, 11:38
radny grajek?
patryk
patryk 02.11.2016, 10:31
Świetna wiadomość!

Pozostałe