Zebrali aż 7 ton śniętej ryby w jednej gminie

  • 15.08.2022, 11:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zebrali aż 7 ton śniętej ryby w jednej gminie Fot. UG Widuchowa
To już czwarty dzień działań na Odrze. Służby zostały rozdysponowane do Ognicy, Widuchowej i Marwic. Wczorajszy dzień zamknęliśmy około 7 tonami zebranej ryby - informuje wójt Paweł Wróbel.
Dziś 15 sierpnia 2022 r. w Ognicy kolejna akcja oczyszczania zastawki i tzw. „kanałku”.
Nieocenioną pomocą służą strażacy, którzy praktycznie całą dobę jest na posterunku.
Wszystkim druhom należą się szczególne słowa uznania.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ryba
ryba 15.08.2022, 22:18
hahaha, a Pinokio zamiast nadzorować tą tragedię wpadł na kolejny propagandowy pomysł i dokonał "kontroli" reżimowego autobusu. Kompromitacja za kompromitacją- może Sauron się na to nabierze ,ale nie normalni ludzie
najwyraźniej
najwyraźniej 16.08.2022, 09:08
W desperacji rozum mu odjęło w akcji "autobus".
cóż
cóż 16.08.2022, 07:13
No wiesz - podstawiony autobus (jak w najtępszych propagandach komuny - i to nawet chyba nie polskiej a rumuńskiej, koreańskiej czy radzieckiej) nie śmierdzi tak, jak tony martwych ryb....
bileter
bileter 16.08.2022, 09:41
Nie bądźcie natrętni! Natrętny pasażer… (Sprawdza hasło w podręczniku). O! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał i każdy z rodziców chciałby wejść, to jaki byłby tłok, sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz).
Bsbs
Bsbs 15.08.2022, 20:07
Kaczyński brawo 5 procent PKB na obronnosci jestem za
Toi
Toi 15.08.2022, 19:59
I klamstwa marszalek z z.gory
orwell
orwell 16.08.2022, 07:16
Akcja propagandowa z przekręcanymi słowami niemieckiego ministra, tłumaczem, co nie tłumaczył, wreszcie z nakręcaniem akcji w prorządowych mediach wskazywałaby, że rząd doskonale wie, czym zatruta jest Odra.
No bo skąd taka pewność od początku, że to NIE JEST rtęć - skoro rząd nadal "nie wie" co to jest?
smutna polska rzeczywistość
smutna polska rzeczywistość 16.08.2022, 09:10
Propagandziści PiS bliscy propagandzistom kremla.
Poziomka
Poziomka 15.08.2022, 18:28
Jeszcze nie dotarlo , ze rzady ludzkie tylko krzywde robia ,niszcza bo ich chciwość ich przerosla, ze do niczego dobrego sie nie nadaja, tak wypowiedzial sie 3500 lat temu madry król Salamon ,ze czlowiek dopóki bedzie mial wladze nad drugim czlowiekie ,bedzie ja wykorzystywac by niszczyc drugiego, księga Kaznodziei 8 : 9. Czy to nie jest czas by sie przebudzic i szukac takiego rzadu, ktory ma lekarstwo by uzdrowic, naprawic wszystko i wszystkich ktorzy cierpia.
Pozdrawiam.
Cytryna
Cytryna 15.08.2022, 18:19
Jeszcze niczego to ludzi nie nauczlyo, nadal chca ludzkiego rzadu, ktory jak powiedzial ponad 3,500lat temu madry Krol Salomon, ze czlowiek dopóki bedzie pnowal nad czloeiekiem, bedzie to robil ku jego szkodzie.Ksiega Kaznodziei 8 : 9.
Przyszedł czas przebudzic sie i zaczac szukac takiego rzadu ,który ma lekarstwo by uleczyc to co zniszczyl chciwy, pazerny czlowiek .
Pozdrowienia.
Sauron
Sauron 15.08.2022, 14:23
Potrzebowali tej rtęci. Najgorsze jest to, że mamy taką część klasy politycznej, która nie wyobraża sobie, by można wygrać, proponując coś dobrego, pozytywnego, coś poprawić. Modlą się o nieszczęście: niech zabraknie węgla, cukru, niech będzie inflacja. I to jest pewien sposób uprawiania polityki, który jest bardzo mocno oderwany od wspólnoty narodowej, od tego, czym powinna być demokracja
che che
che che 15.08.2022, 18:10
Srulon ty prymitywie - jaka rtęć? Pisie państwo od miesiąca nie wie, co truje - stąd każdy może snuć domysły. Ale "coś naprawić' próbowano ostatnio przy 3tys na węgiel - dopisując SPRAWIEDLIWIE dla wszystkich Polaków - nie tylko tych palących w kopciuchach...
I co zrobił PiS?
Odrzucił poprawki... tłumacząc, że zgłosi swoje...
Czyli popełnia plagiat?
puszka
puszka 15.08.2022, 13:35
Ile z tego można zrobić paprykarzu?
PIS  PRODUKCJA INSSCENIZOWANEJ SAMOZANĘTY
PIS PRODUKCJA INSSCENIZOWANEJ SAMOZANĘTY 15.08.2022, 13:32
DAJCIE TO MUCHĄ PRZEROBIĄ NA BIAŁE ROBAKI
:((((
:(((( 15.08.2022, 13:27
Patrzę i płaczę
Jerzy
Jerzy 15.08.2022, 13:15
No to pomimo postępującej inflacji, ceny rybek w deprecjacji.
Truchło
Truchło 15.08.2022, 19:00
Ryb już nie ma w sprzedaży.
Tak to wygląda
Tak to wygląda 15.08.2022, 12:57
Pametam jak było z wypadkiem kolumny Szydło... Policja prosiła, by zgłaszali się świadkowie i przekazywali nagrania z
monitoringu! Co się stało później? Zniszczono dowody. Uszkodzono nośniki w prokuraurzee
Wyznaczaja nagrody tylko po to by ukręcić sprawie łeb. .
Gdzie niezależna komisja międzynarodowa ??


che che
che che 15.08.2022, 18:11
Podejrzewam, że od miesiąca "sami swoi" czyszczą dokumentację i niszczą dowody...
Smutna prawda
Smutna prawda 15.08.2022, 12:39
Był" Narodowy Park Dolnej Odry "i po parku. Po drugiej stronie Odry rozwinęła się turystyka i po turystyce ..Nikt nie przyjedzie w skażony teren.
Knagulec
Knagulec 15.08.2022, 12:34
Ziomal cfelino na ryby
Knagulec.
Knagulec. 16.08.2022, 07:24
Nie poszywaj się pod Knagulca frędzlu tępym scyzorykiem ochrzczony
TVP norma
TVP norma 15.08.2022, 12:17
Nikt kto odbiera wyłącznie ściek TVP ...nie dowie się o manipulacji słowami niemieckiego ministra Vogla ws. Odry i rtęci. Teraz rozumiecie dlaczego tak istotnym było pozbawienie 2,5 mln gospodarstw domowych dostępu do innych kanałów TV?
ryba
ryba 15.08.2022, 14:24
a właśnie wczoraj postanowiłem zobaczyć co pokazują w reżimowej telewizji na ten temat wg mnie nr 1 w kraju. i co?? informacja dnia pani Cholewińskiej- spadł pocisk na Charków!!!!! a dziś od rana odnalazł się duda i z tą swoją miną jaka ja mam jak mnie ciśnie do wc usiłuje omamiać ludzi z dnie wojska Polskiego.
POLKA
POLKA 15.08.2022, 18:08
JA TEZ Z CIEKAWOSCI PRZELACZYLAM NA TVPPISIORSKA !!! BOZE ZNOWU WEDLUG NICH NIC SIE NIE STALO KILKA RYBEK ,A TEN BYLY POLICJANT ,KTORY KIEDYS BYL RZECZNIKIEM PISIORSKIEJ POLICJI JUZ ZNALAZL WINNYCH ,NO PRZECIEZ WEDLUG NIEGO NIEMCY SA WINNI !!!!ZAPOMNIAL DODAC ,ZE TO PAN TUSK I PANI MERKEL !!!!CHOLERA JAK TO SIE STALO !!!! WODZ NAD WODZAMI TOW.KACZYNSKI NIE WYBACZY MU TEGO !!!! CO NIEKTORZY Z PISIORSKIEGO KLANU ,CHYBA DO SZKOLY MIELI „ POD GORKE“,ALBO ZAMIAST KSIAZEK NOSILI KAMIENIE !!!!??? PISIORSKIE NIEUKI PRZYPOMNIJCIE SOBIE PRAWO FIZYKI I TYLE !!! 🇵🇱🇩🇪🌈
Nnn