Kontrowersyjny sposób rejestracji pacjentów do lekarza

  • 18.08.2022, 16:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kontrowersyjny sposób rejestracji pacjentów do lekarza
List czytelniczki dotyczy Poradni Rehabilitacji na Górnym Tarasie w Gryfinie. Poniżej treść listu

Chodzi mi o sposób rejestracji pacjentów do lekarza. Po wyznaczeniu terminu wizyty u lekarza konsultanta, w dniu w którym przypada wizyta, należy zgłosić się do rejestracji w godz. od 8.00 do 9.30 i dopiero wtedy otrzymuje się numerek.

Dzisiaj 18 sierpnia po godz. 8.00 otrzymałam dosyć odległy numerek. Pacjenci oczekujący na wizytę proszeni są o wyjście i oczekiwanie na korytarzu. Było bardzo gorąco, nadmieniam że poczekalnia jest klimatyzowana. W pewnym momencie, gdy w poczekalni było bardzo mało osób, a na korytarzu bardzo duszno, pozwoliłam sobie wejść, niestety, w dość nieprzyjemny sposób, zostałam zmuszona do ponownego wyjścia na korytarz.

Nie rozumiem komu i czemu ma służyć ten wyjątkowy sposób rejestracji. Na wizytę czekałam ponad 2 godziny. 

czytelniczka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pacjentka
Pacjentka 19.08.2022, 12:08
Jedna Pani, taka mniej szczupła, chyba rodzina szefowej nie miła dla pacjentów jest.
Pacjent gryfiński
Pacjent gryfiński 19.08.2022, 07:05
Ja zawsze stukam patykiem w okno dwa razy w ten sposób rejestruję wizytę u konowałaq
Gryfinianka
Gryfinianka 18.08.2022, 22:16
Zgadza sie lekarka jest bardzo nie miła, czakałam na wizytę 2 miesiące, rejstrowałam sie telef, podałam kod i rejestratorka mnie zapisała nie informujac że mam nie taki kod. W końcu przyszłam do lekarki a ona do mnie że to nie ten kod, pytam jak nie ten, zapytałam dlaczego pani która mnie rejstrowała nie poinformowała mnie, po czym usłyszałam że Panie z rejestracji nie są od tego.
Stefan
Stefan 18.08.2022, 20:41
2 godziny pff, ja do prywatnego dentysty z umowieniem na konkretna godzine czasami czekam 1h gdy pacjent przede mną wymaga dluzszego borowanka 😅
w sumie
w sumie 18.08.2022, 23:49
w sumie normalne - trudno sobie wyobrazić, żebyś ty chciał usłyszeć z rozwierconym zębem - "czas się skończył"...
Basia
Basia 18.08.2022, 17:57
Jeśli tak było to mogłoby znaczyć, że kompletnie nie szanują pacjentów.
Pacjentka
Pacjentka 18.08.2022, 17:55
W ubieglym roku bylo to samo. Pani dr nawet nie raczyla do mnie podejsc, zbadala mnie z odlwglosci 2 m. Przepisala zabiegi , następnie przy rejestracji na zbiegi okazalo sie ze albo wszystkie albo zaden zabieg.problem byl z cwiczeniami (sala gimnastyczna przeznaczona chyba tylko dla niepracujacych) bo do 13. Uslyszalam od pani z rejestracji ze moge isc przeciez na L4. Tam juz tylko liczą sie pacjenci, ktorzy korzystaja z zabiegow odpłatnie.
Anna
Anna 21.08.2022, 08:30
Dokładnie tak właśnie się to odbywa ,wielka Pani doktor która zamiast porozmawiać z pacjentem nawet na niego nie spojrzy znad klawiatury komputera żenada
ano
ano 18.08.2022, 17:23
Wszędzie są klitki a nie porządne korytarze i poczekalnie.
Pacjent
Pacjent 19.08.2022, 10:12
To wszystko to prawda
Poradnia to jedna porazka.

Pozostałe