Wybudują kolejny sklep Dino?

  • 20.09.2022, 18:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybudują kolejny sklep Dino?
Czy możecie powtórnie zająć się sprawą Dino w mojej miejscowości? Miejsce pod budowę sklepu zostało wyznaczone, rozkopane, lecz inwestycja nie ruszyła - napisała do nas czytelniczka.

-Ceny w tutejszych sklepach mają nałożoną tak wysoką marżę, że na zakupy trzeba jeździć do Gryfina, ale niestety wtedy trzeba wydawać pieniądze na paliwo - dodaje czytelniczka.

Chodzi o działkę przy parkingu obok przedszkola w Widuchowej.

Informacji dotyczących nowych marketów Dino nie podaje. W związku z tym o inwestycję zapytaliśmy wójta Widuchowej.

-Sprawa dotyczy prywatnej działki. Do dzisiaj nie wpłynął żaden wniosek o wydanie warunków zabudowy na tę nieruchomość, więc możemy się tylko domyślać o jaką inwestycję chodzi. Szczegóły z pewnością zna właściciel i tylko on może się tu wypowiadać. Z drugiej strony znam zdanie opinii społecznej i wiem, że tego typu sklep jest wyczekiwany, ale jego powstanie nie zależy od urzędu gminy - odpowiedział nam Paweł Wróbel, wójt Widuchowej.
 
Ostatnio o sprawie napisaliśmy 2 lata temu tutaj:

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola
Ola 24.09.2022, 09:54
Dino będzie chyba w Krzywinie
z Widuchowej
z Widuchowej 24.09.2022, 10:25
W którym miejscu będzie sklep w Krzywienie.
a
a 24.09.2022, 10:29
kolo cmentarza
z Widuchowej
z Widuchowej 24.09.2022, 11:01
A to pewne? Jest jakaś tablica tam? Bo ja tam nie widziałam odpowiednio dużej działki
ja
ja 24.09.2022, 07:52
A w tej gminie cos w ogole zalezy od urzedu gminy?
kleintka
kleintka 22.09.2022, 22:33
Trzymamy kciuki aby szybko się to stało.
tak
tak 21.09.2022, 15:36
nie ma i nie będzie to pewne :)
ajednak
ajednak 21.09.2022, 09:53
Konsumenci wracają do sklepów lokalnych, bo dyskonty faworyzują model dużych, drogich zakupów na cały tydzień. A to daje efekt znacznego, odczuwalnego dla domowego budżetu paragonu, nawet jeśli część klientów ma wrażenie, że kupuje wówczas taniej. Dlatego w czasie poszukiwania sposobów na inflację, wiele osób woli kupować częściej, ale mniej, by odpowiednio zarządzać gotówką, jednocześnie marnując mniej żywności. A do tego sklepy lokalne są lepiej przystosowane - mówi Prezes Eurocash, Paweł Surówka.
będzie
będzie 20.09.2022, 23:59
Im szybciej tym taniej.
Łom
Łom 20.09.2022, 21:32
Super będzie kolejny przeze mnie do wyprucia metodą przez scianę
ty wiesz kto
ty wiesz kto 21.09.2022, 00:48
Znajdziemy cię bandziorze!
Łom
Łom 21.09.2022, 21:37
Tralllaaa
uważam
uważam 20.09.2022, 21:16
Konkurencja zawsze dobra jest.
Odra
Odra 20.09.2022, 20:27
A sąsiedzi ostrzegają: Perspektywy na zimę coraz bardziej ponure - piszą w swoim najnowszym raporcie eksperci Bundesbanku, niemieckiego banku centralnego. Dostrzegają oni coraz więcej oznak, że Niemcy wpadają w recesję rozumianą jako jednoznaczny, szeroko zakrojony i długotrwały spadek aktywności, co wpłynie także na naszą gospodarkę. Dodatkowo, bank ostrzega także przed tym, do czego na razie nie przyznaje się polski rząd - podwyżka płacy minimalnej oraz słabe euro oznaczają rosnące koszty dla przedsiębiorców.
tam
tam 20.09.2022, 20:13
Od wiosny coś kombinują.
Kasia
Kasia 20.09.2022, 20:06
Gdyby nie było tak dużo supermarketów to ceny w lokalnych sklepach byłyby niższe ale niestety nie ma nic za darmo … handel jest bardzo ciężki … musimy pamiętać aby wspierać lokalne sklepiki. Pamiętacie tylko o tych sklepach w weekendy a w tygodni przeterminowuje się towar.
yyyy....
yyyy.... 20.09.2022, 23:15
yyy - no tak, bo markety "przeszkadzają" obniżać innym ceny... taka "ekonomia" to tylko w Moskwie...
Ktos
Ktos 20.09.2022, 18:40
I Widuchowa załamana że inni maja Dino a oni nie. Straszne to jest.
zalany
zalany 20.09.2022, 20:20
Olaboga, nie wytrzymom
Wszyscy majom, a jo ni mom
Wszyscy mają pełny worek,a jo pensję mom we wtorek

Pozostałe