Podzielili się pół na pół kosztami tej budowy

  • 07.10.2016, 09:01
  • Admin Admin
Podzielili się pół na pół kosztami tej budowy
Dobiega końca budowa ostatniego odcinka chodnika w Przyjezierzu w gminie Moryń. Ten nowy chodnik położono na długości całej miejscowości.

Na podstawie podpisanego  porozumienia w 2016 r. pomiędzy Starostwem Powiatowym w Gryfinie  a gminą Moryń sfinalizowano ostatni odcinek budowy chodnika.

Udział finansowy w kosztach  to 50/50.

Koszt zadania to ok. 50 tys. złotych.

Zadanie realizuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu.    

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 13.10.2016, 13:46
Żarty, żartami, ale robota wykonana! I to sie liczy!
trocik
trocik 10.10.2016, 22:53
Lepszego Henia tego z ulicy nie znajdziecie ze świeczką.
Henryk
Henryk 10.10.2016, 21:36
I mowa o 1 dmuchawie tego miasta spod znak raka i głosnej dmuchawy w sobotnie popoludnie!!!
Henryk
Henryk 10.10.2016, 21:34
Henryk du bist kul niczym bomba wodorowa. Kochajmy pana karczmara!!!, bedziemy wiecznie szczesliwi. W podpisie Moryniacy!!!
xxxx
xxxx 10.10.2016, 15:32
wara od p. Henia.
Wybielanie przedwyborcze!
Wybielanie przedwyborcze! 10.10.2016, 09:18
Kazdy wie jaki jest pan dyrektor Kaczmar.
Sposob bycia irzadzenia wedlug systemu marandy!
Czyli: pomagamy tylko tym, ktorzy siedza cicho podmiotla i glaskaja po glowce Pana Dyrektora!!!

I z tym sie kazdy moryniak zgodzi
morynianka
morynianka 08.10.2016, 09:40
Odpowiedz dla MarJa. A do kogo ma się zwracać, jak pamiętam, bo jestem blisko o finansach gminy, dawno nie pamiętam aby o coś prosił. W ostatnim czasie zwrócił się o pomoc w zakupach inwestycyjnych , pilnie trzeba było wymienić transformator na stacji wodociągach, a teraz zakup zbiornik na wodę pitna w razie zagrożenia wody pitne. To nie są błahe sprawy. Zbiornik winna gmina dawno mieć na wyposażeniu. Jest to zakład budżetowy i zadania inwestycyjne leżą po stronie gminy. A pani Dumicz już nauczyła matematyki w szkole, że zawsze po testach nasza szkoła była z wynikami w ogonie. I najlepiej zrobiła i uciekła na emeryturę. Cała p. Dumicz. Ostatnio nawet na ostatniej sesji miła pretensje, że drogę do jej domu nierówno gmina zrobiła, mówi coś aby mówić. A zapomniała, że p. Heniu kończą chodniki w Przyjezierzu nie mało się nachodził aby to zadanie zrealizować. Kończąc proszę zejdzie z tego Pana i dajcie mu spokój.
skoda
skoda 08.10.2016, 09:24
Szkoda, że w Cedyni nie mamy takiego Kaczmara.
MarJa
MarJa 07.10.2016, 21:54
i co chwilę prosi o dotacje celowe zg miny!!!! - też mi dobre działanie!!! ju ż radna Dumicz się o to dopytuje
zazdroszczę
zazdroszczę 07.10.2016, 20:38
Tak powinno być, że miejscowy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej robi takie zadania. Ludzie z gminy mają parcę i firma podlegajaca gminie dobrze prosperuje.
scwany lis
scwany lis 07.10.2016, 17:35
Jak on to robi, że miejscową firmę zatrudnia?!
MarJa
MarJa 07.10.2016, 14:25
Ale elektorat pracuje! Cudo????
morynianka
morynianka 07.10.2016, 14:11
Heniu jakby nie taki chytry po władze. Wie co robi. Pracuje i się przykłada do pracy a w dodatku współpracuje ze Starostwem i mamy efekty, Witnica remont drogi, Wisław remont drogi a teraz Przyjezierze budowa chodniki. Nie rozumie, że pokazuje się się co się w gminie robi a tu podteksty nie na miejscu. Pa.
Witek
Witek 07.10.2016, 14:11
Nie gadaj głupot o Heniu. To jeden z pracowitszych ludzi jakich znam i do tego dba o wspólne mienie nas wszystkich. Jak bez niego bygladałaby gmina lepiej nie mówić. Odkąd pamiętam jest zaangażowany w sprawy gminy.
MarJa
MarJa 07.10.2016, 13:39

Heniu się stara bo kce (...)!!! Rob Heniu chodniki, rob


 

Anna
Anna 07.10.2016, 10:56
A w sprawie drogi w Żabnicy nie mogą się dogadać.Tiry prawie przy mijaniu wjeżdżają do domów.Niektórzy mówią, że za kare....... drogi jak w średniowieczu.
Tola
Tola 07.10.2016, 09:48
Pan Kaczmar wszystkiego dopilnuje.

Pozostałe