Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Co dziś podczas Dni Chojny

  • 06.06.2014, 11:59
  • Admin Admin
Co dziś podczas Dni Chojny
Dziś w piątek rozpoczną się Dni Chojny. Oicjalne otwarcie już o godz. 18.30 o 20. Na scenie zespoły pjawią się już o 17.20. Przy ratuszu będzie gala boksu, pojawi się kabaret Formacja Chatelet, a po nim piosenkarze Rafał Brzozowski oraz Dawid Podsiadło. Program poniżej.

piątek, 6 czerwca 
14:00 Warsztaty plastyczne 15:00 Warsztaty międzypokoleniowe
16:00 Turniej siatkówki (Orlik)
18:00 Otwarcie Gali Boksu – gość honorowy: Michał Materla (mistrz Federacji KSW)
18:15 Otwarcie wystawy fotografii trójwymiarowej „W stronę słońca 3D” (Punkt Informacji Turystycznej)
18:30 Oficjalne otwarcie imprezy


Blok koncertowy:
17:20 Heiss und Eis (Niemcy)
20:00 kabaret Formacja Chatelet
21:50 Rafał Brzozowski
23:40 Dawid Podsiadło
1:00 Zabawa taneczna

 

sobota, 7 czerwca
9:00 Turniej tenisa ziemnego (Orlik), 10:00 Odra Cup - piłka nożna dla najmłodszych (Orlik)
12:00 Warsztaty perkusyjne prowadzi Krzysztof Radew
13:00 Warsztaty ceramiczne (galeria plastyczna)
14:00 Prezentacje wokalne lokalnych artystów 
14:30 Wystawa plenerowa zdjęć lotniczych Tomasza Janickiego „Świat z góry”
14:30 Warsztaty rękodzielnictwa (galeria plastyczna)
15:00 Zabawa dla najmłodszych z klaunem Tomim
16:00 VI edycja konkursu kulinarnego „Najlepszy wypiek - ciastka Europy”
16:00 Turniej piłki nożnej oldboyów (Orlik)
17:30 Wystawa osiągnięć sportowych Wojciecha Strelczuka (sala widowiskowa)
17:50-18:00 Uroczyste zakończenie warsztatów perkusyjnych (scena)
18:45 Otwarcie wystawy Tadka Wasilewskiego (sala widowiskowa)
18:50 Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród
BLOK KONCERTOWY:
18:00 Tadek Wasilewski
19:00 Jaw Raw
19:45 DJ’s Battle (rozpoczęcie), 
20:00 Kacper Raźny
20:30 Robert Chojnacki
22:30 Indios Bravos
00:10 Łona & Webber
1:20 DJ’s Battle - finał


niedziela, 8 czerwca
6:00 Polsko-niemieckie zawody wędkarskie o puchar burmistrza Chojny

Imprezy towarzyszące to: wesołe miasteczko, piątek godz. 16: atrakcje dla dzieci - klaun, malowanie twarzy, tatuaże (stoisko GBS Bank). Piątek godz. 16-18: Szkoła Podstawowa z Chojny organizuje przy murach „Po zdrowie pod platana”: pomiar cukru, tłuszczu, ciśnienia, badania kręgosłupa, zdrowa żywność, bezpłatne porady dietetyka, kosmetyczki, fizjoterapeuty i lekarza, zajęcia rekreacyjne, konkurs plastyczny (park koło platana). W sobotę i niedzielę odbędzie się ogólnopolski konkurs „Chojna 2014” – SP IKZE „Klub krótkofalowców”. Dodatkowo w sobotę w godz. 9-13 i 15-18 przeprowadzone zostaną badania mammograficzne.

 

 

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MICHAL
MICHAL 07.06.2014, 21:45
CZEGO PL
Wasz Pan
Wasz Pan 07.06.2014, 14:58
Przybyłem,zobaczyłem ,zapłakałem i spierniczyłem,dno i kupa mułu.
gość
gość 07.06.2014, 00:45
Impreza zacna. SUPER. :)
Maltańczyk
Maltańczyk 06.06.2014, 22:43
I o to chodzi. Patronat nad imprezą, to dobrze piszemy. Smutne. Niezależne media, śmiechu warte.
akor, a kim on jest?
akor, a kim on jest? 06.06.2014, 22:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maltańczyk
Maltańczyk 06.06.2014, 19:12
Cisza, chyba wyborcza. Przed atakiem Chojny na Gryfino w nadchodzących wyborach. Nie ma dyskusji. Ja prosiłbym o jedną odpowiedź, czym różnią się Dni Chojny, od Dni Gryfina? Dlaczego nikt nie pisze że to samo, że w każdym mieście jest taka impreza. A na Dniach gryfina uczyło się wiele miast i dzisiaj nauczyciel został zniszczony. Ale tak ktoś chciał, taki wybór, w Gryfinie "nic już nie będzie".
rejestr
rejestr 06.06.2014, 17:34
Dlaczego redakcja portalu tak nie reklamuje gryfińskich imprez? Tylko dowalanie. Tak było już w zeszłym roku przy dniach Gryfina. Teraz w naszym miasteczku nic nie ma. Może napisać info o kosztach imprezki w Chojnie, nie szkoda publicznej kasy?
Pomroczność jasna
Pomroczność jasna 06.06.2014, 16:12
Co dziś podczas Dni Chojny?
TW Justyna poprowadzi warsztaty donosicielskie
www
www 06.06.2014, 14:49
Odlotowa impreza ...
gość
gość 06.06.2014, 14:14
superowo
polityczka
polityczka 06.06.2014, 13:32
A kto kręci tą karuzelę?
sportsmen
sportsmen 06.06.2014, 13:27
A kto w ringu?

Pozostałe