Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Rawdanowicz czy Waliński? A może Szyszka albo Skrzypiński? Zagłosuj u nas na tego, komu dajesz największe szanse w wyborach

  • 02.12.2016, 00:21 (aktualizacja 02.12.2016, 11:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Rawdanowicz czy Waliński? A może Szyszka albo Skrzypiński? Zagłosuj u nas na tego, komu dajesz największe szanse w wyborach Projekty Obywatelskie
Kto zastąpi Ewę De La Torre w Radzie Miejskiej i zostanie nowym gryfińskim radnym, okaże się niebawem, bo 18 grudnia 2016 r. Tego właśnie dnia odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Gryfinie w okręgu wyborczym nr 5.

Już teraz możecie Państwo typować, kto z czterech kandydatów ma największe szanse na wygraną. Weźcie udział w naszym plebiscycie i głosujcie. Głosowanie można powtarzać co godzinę.

 

Chcąc oddać teraz swój głos w plebiscycie, prosimy kliknąć tutaj:

http://www.igryfino.pl/plebiscyty/12,kto-zastapi-ewe-de-la-torre-w-radzie-miejskiej-i-z

 

Kandydaci:

1. RAWDANOWICZ Robert, lat 49, zgłoszony przez KWW RR – lista nr 1

2. WALIŃSKI Maciej, lat 24, zgłoszony przez KWW MACIEJA WALIŃSKIEGO – lista nr 2

3. SZYSZKA Krystian Andrzej, lat 44, zgłoszony przez KWW KRYSTIANA SZYSZKI – lista nr 3

4. SKRZYPIŃSKI Janusz Stanisław, lat 58, zgłoszony przez KWW IS JS – lista nr 4

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marcin
marcin 05.12.2016, 18:14
znam pana Janusza Skrzypinskiego i wiem ze jest dobrym kandydatem na radnego
kucharz
kucharz 05.12.2016, 11:33
Oczywiście Janusza Skrzypińskiego mam na myśli.
kucharz
kucharz 05.12.2016, 11:31
Według mnie tylko ten radny gwarantuje, że będzie miał swoje zdanie i głośno będzie walczył o interesy swoich wyborców. Reszta niestety zniknie w Sawarynowej zapewie...
ze wsi
ze wsi 05.12.2016, 11:27
Niewielu było radnych mających tak długotrwałe poparcie wyborców z terenów wiejskich jakie miał Pan Skrzypiński. Tym radnym jest szczególnie trudno o sukcesy, bo teren działania rozległy, potrzeb dużo a wziąwszy pod uwagę znaczną przewagę liczebną radnych reprezentujących miasto to przeforsowanie czegokolwiek to już duży sukces. Jako człowieka niezbyt go lubię, ale cenię jego doświadczenie i rozsądek. Wykształcenie też ma raczej lepsze (wiem jakie miał dawno temu, dziś może być tylko wyżej) niż pewnie wielu komentujących, co oceniam po ich "polszczyźnie" i kulturze wypowiedzi.
Gargamel
Gargamel 05.12.2016, 10:53
Panu Skrzypińskiemu już podziękujemy, przez tyle lat tylko obciągał kasę z Urzędu a nic dla podatników nie zrobił. Jest jak chorągiewka co jak się zmienia opcja polityczna to jemu zmieniają się automatycznie poglądy. Dosyć tego żerowania przy Gminie czas wziąć się za uczciwą robotę wykazać trochę własnej inicjatywy.Radnym nie można być całe życie trzeba dać szansę innym.Ale jak się nie ma innego sposobu na życie to się pcha do koryta bo kasa duża i pracy zero same libacje i bankiety.
Adam
Adam 04.12.2016, 22:33
A może tak ktoś napisze o innych kandydatach na radnego co sobą reprezentują i co do tej pory zrobili w jakich organizacjach działają .a tu ciągle atak na Janusza skrzypinskiego i jego dorobek z tego co pamietam to w gazecie grfinskiej była opisywana aktywność radnych.i tam Janusz skrzypinski był jednym z najaktywniejszych wiec poco te złośliwości
haha
haha 05.12.2016, 00:39
Przecież to nie atak tylko promocja.
pytam
pytam 04.12.2016, 22:08
-memory- czyżby? z tego co wróble ćwierkały to była inna przyczyna-Howgh- pyta ja również,co p radny zrobił dla miasta i gminy przez 16 lat,oprócz tych dwóch świetlic i bywaniem na różnych imprezkach?? p r z yk ł a d y proszę
Howgh
Howgh 04.12.2016, 21:26
No to niech wreszcie ktos napisze co wlasciwie zrobil dla mieszkancow gminy Gryfino. Kazdy pisze,ze tak wiele zrobil....tylko nikt nie potrafi nic wymienic :D
memory
memory 04.12.2016, 21:31
Był w koalicji z Sawarynem tylko wybrał swoją drogę. Czyli był w zwycięskiej ekipie tylko nie załapał się na mandat.
Yoko
Yoko 04.12.2016, 21:15
Widać że doskonale orientujesz się przed ile lat Janusz był radnym. Tylko masz mała wiedzę o tym ile zrobił dobrego dla mieszkańców. To nie są tylko dwie świetlice.
Howgh
Howgh 04.12.2016, 19:06
To jak na 16 lat bycia przez niego radnym wybudowali 2 swietlice za gminne pieniadze..nie no super....Jego pomysłem jest otwarta siłownia na Łużyckiej.....tylko taka jest juz w parku...Pomysły z kosmosu...Skończyły się czasy leśnych dziadków...idzie nowe pokolenie !
Adam
Adam 04.12.2016, 17:21
Jerry proszę bardzo zobacz jak wygląda świetlica wiejska w dolgach i w sobiemyslu bo to za jego kadencji powstało
Jerry
Jerry 04.12.2016, 17:17
No to proszę o przyklady...
Adam
Adam 04.12.2016, 17:15
Odnosze wrażenie ze naprawdę Janusz skrzypinski jest mocnym kandydatem na radnego widać to po komentarzach negatywnych i jeszcze raz jak ktoś nlezna pracy Janka jako radnego na trudnym terenie to nie powinien wypisywac o jego nic nie robieniu oby wszyscy radni tak pracowali jak on
Głosujący
Głosujący 04.12.2016, 15:25
Polanalfabetom typu Skrzypinski w RM mówimy nie...był już jeden Robak i wystarczy
Oskar
Oskar 04.12.2016, 15:04
Zawodowym radnym mówimy Tak!
mieszkaniec
mieszkaniec 04.12.2016, 14:53
Zawodowym radnym mówimy stanowcze NIE.
Oskar
Oskar 04.12.2016, 14:31
Wacek nazywaj rzeczy po imieniu "w Radzie Miejskiej" a nawet gdyby tak było jak piszesz to napewno Januszowi zazdroscisz bo Ty nie miał byś szans na tyle kadencji w Radzie Miejskiej.
Wacek
Wacek 04.12.2016, 14:19
Skrzypinski chce dosiedziec w Radzie Miasta do emerytury....
adam
adam 04.12.2016, 14:08
jestem takiego samego zdania osobiscie bede glosowal na skrzypinskiego bo to naleprzy kandydat na radnego a wczesniejsza jego praca w terenie jest tylko jego atutem
Icek
Icek 04.12.2016, 14:05
Skrzypinski nie ma żadnego wykształcenia i po prostu nie ma żadnych szans na pracę dlatego musi być radnym. Zawodowym radnym mówimy stanowcze nie !

Pozostałe