Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Gryfinianie, zaangażowani w Szlachetną Paczkę, na gali wojewódzkiej  

  • 30.01.2017, 11:22 (aktualizacja 30.01.2017, 13:15)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianie, zaangażowani w Szlachetną Paczkę, na gali wojewódzkiej  wolontariusze w Gryfinie
Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka, partnerzy i wolontariusze spotkali się na uroczystej gali wojewódzkiej w Operze na Zamku w Szczecinie. Na uroczystości nie mogło zabraknąć bardzo aktywnej grupy z Gryfina.

Uroczystą galę wojewódzką poprowadzili w piątek, 27 stycznia 2017 r. znany gryfinianin Janusz Janiszewski oraz koordynator ds. wdrożeń w Szlachetnej Paczce – Hubert Zarebczan.

-Ten wspaniały duet w sposób humorystyczny i jakże uroczysty wprowadził gości w paczkowy świat szlachetnych wolontariuszy – ocenia Małgorzata Pokrzykowska, która wraz z innymi gryfińskimi wolontariuszami uczestniczyła w gali.

W uroczystości wzięła udział także radna sejmiku Ewa Dudar z Gryfina, która mocno wspierała Szlachetną Paczkę.

W imieniu prezydenta Szczecina podziękowanie odebrała Zofia Mirkiewicz – kierownik zespołu ds. obsługi osób niepełnosprawnych.

Wszystkim partnerom oraz sponsorom serdecznie podziękowano za okazane wsparcie i bezinteresowną pomoc. Dyplomy otrzymali również najbardziej zaangażowani w projekt, czyli wolontariusze – rada wojewódzka Szlachetnej Paczki oraz liderzy rejonów – informuje nas Małgorzata Pokrzykowska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 01.02.2017, 08:05
Dobra robota dziewczyny !!
hej hej
hej hej 31.01.2017, 12:27
Idea pomagania bardzo fajna. Aż miło popatrzyć, że ludzie angażują się w pomoc potrzebującym.

Nie rozumiem tylko jakichś pretensji i wymyślania problemów. Szukania dziury w .... całym. Choć w sumie nie ma się co dziwić w końcu to takie Polskie... "sam nic nie zrobię, ale skrytykuje sobie innych" Pełne warcholstwo. Polska zawsze będzie postrzegana jako za*** Europy. Właśnie przez taką wieśniacką mentalność szerzoną przez Polaków cebulaków !
drobna uwaga
drobna uwaga 31.01.2017, 18:11
Nie na tym polega warcholstwo....
hej hej
hej hej 31.01.2017, 18:28
a właśnie, że na tym:
PWN: warchoł: osoba wywołująca kłótnie i zamęt
Słownik wyrazów bliskoznacznych: awanturnictwo; intryganctwo; sianie zamętu;
drobna uwaga
drobna uwaga 31.01.2017, 18:40
Uważam, że przesadzasz.
gryfinianka
gryfinianka 31.01.2017, 12:17
Dziekujemy za godną reprezentację!
przysłowie
przysłowie 31.01.2017, 10:31
Psy szczekają a karawana idzie dalej.
waldi
waldi 31.01.2017, 17:04
Pycha kroczy przed upadkiem najpierw w kraju teraz w regionie
pomocni
pomocni 31.01.2017, 10:19
robimy to co roku i przez cały rok i lasu jak dudar niepotrzebujemy.
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka 31.01.2017, 10:29
Proszę nie wypowiadać się na temat tego co Szlachetna Paczka potrzebuje a co jest dla niej zbędne skoro nie ma Pan/Pani o tym zielonego pojęcia.Jeśli chodzi o niesienie pomocy innym ludzie z każdej strony są potrzebni.A skoro poruszony został już temat Pani Ewy Dudar to proszę wymienić mi choć jedną osobę która jest na pozycji i udziela się równie mocno jak osoba o ktorej mowa.
lol
lol 31.01.2017, 17:43
Pani Ewa naprawde jest w wielu miejscach. I konkretna w działaniu. brawo.
Arleta
Arleta 31.01.2017, 09:30
Należało się to raz. Promuje to akcję to dwa.
obserwowałam
obserwowałam 30.01.2017, 21:37
Podziękowania się jak najbardziej należały!
obserwator
obserwator 30.01.2017, 21:34
Zazdrośników żal za tyłek ściska i klepią bezdurno w klawiaturę. Brawo dla społeczników.
123
123 30.01.2017, 21:32
Na gali było ok 100 osób - wolontariuszy, działaczy, sponsorów - z całego województwa. Na zdjęciach są jedynie osoby z Gryfina które były na Gali ;)
Galia
Galia 30.01.2017, 22:17
A to przepraszam!
Galia
Galia 30.01.2017, 21:05
Co to za gala skoro 9 osób było?
Zenek
Zenek 30.01.2017, 19:49
Impreza PO. Dudar,Molasy-Malinowska,Barczyk no i Januszek:-)
Świrosław
Świrosław 31.01.2017, 09:23
No właśnie! a naszej 73 miesięcznicy Smoleńskiej to już nie pokażooo ! Toż to obłęd !


...
... 31.01.2017, 14:59
He he dobre Świrosław :)
niestety
niestety 31.01.2017, 15:05
Imię zobowiązuje...
Jehuru
Jehuru 31.01.2017, 12:14
Teraz bedzie 82 :-)
Rafaello
Rafaello 30.01.2017, 18:12
Gość w aftro najbardziej przebojowy, a Pani w czarnym stroju najseksowniejsza ;)
ona
ona 30.01.2017, 22:19
Która według ciebie najseksowniejsza? Na czarno są dwie...
Rafaello
Rafaello 31.01.2017, 20:09
A więc tak, Pani starsza na czarno jest Najdostojniejsza, a Pani młodsza w czarnym jest Najseksowniejsza :) To będzie sprawiedliwy podział zalet tak myślę :)
to ja
to ja 02.02.2017, 11:54
chodzi ubiór czarny dół czy całość?
Rafaello
Rafaello 03.02.2017, 10:29
A gdzie tam ubiór, całość ! Cóż za seksapil ! :) Jestem pod wrażeniem.
Schutzengel
Schutzengel 30.01.2017, 17:46
Czy paczkę otrzymała jakakolwiek rodzina spoza wspólnoty Kościoła Katolickiego ? Na czym polegało mocne wspieranie Szlachetnej Paczki przez panią Ewę Dudar ? Dlaczego uroczysta Gala Religijnej INCJATYwy księdza Stryczka na Zamku, była opłacona z pieniędzy podatników, a nie Kurii ?
123
123 31.01.2017, 09:06
Pomoc w postaci paczek trafia do rodzin potrzebujących w całej Polsce - nie ma żadnych kryteriów związanych z wyznaniem, więc odpowiadając na Twoje pytanie- na pewno tak, niejedna rodzina spoza wspólnoty Kościoła otrzymała paczki.
Organizacją gali zajmowali się wolontariusze - osoby pracujące za darmo - oraz darczyńcy - osoby i firmy, które przekazują swoje pieniądze na rzecz innych. Nic nie było opłacane z pieniędzy podatników, nie martw się nie, nawet grosza na tym nie straciłeś
zgr-edo
zgr-edo 01.02.2017, 07:42
Podaj chociaż jedno nazwisko takiej obdarowanej rodziny z powiatu gryfińskiego. Co z tą panią Dudar, na czym polegało to jej mocne wspieranie ?
Caritas oficjalnie twierdzi , że się rozlicza, ale to kłamstwo, bo żadne organy kontrolne państwa nie mogą ingerować w kościelne finanse. Wszystko co jest związane z KK to przekręt. Dlaczego państwowa organizacja PCK została zastąpiona kościelną Caritas ? bo nie można by było robić przekrętów bez odpowiedzialności karnej.
123
123 02.02.2017, 10:18
Ręce opadają jak się czyta taki debilny komentarz....Podać nazwisko obdarowanej rodziny ? Poważnie ? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ludzie zwyczajnie wstydzą się swojej złej sytuacji materialnej ? Osoby są zgłaszane przez innych, bo często przez swoją skromność wstydzą się poprosić kogoś o pomoc,choć bardzo jej potrzebują.
Może Ty podaj swoje nazwisko, wszyscy będą wiedzieć kto takie głupoty wypisuje.
Wszędzie wałki, wszystko przekręt... nie mierz wszystkich swoją miarą. Są jeszcze ludzie, którzy chcą czynić dobro. BEZINTERESOWNIE.
To nie jest Caritas ani PCK. Ideą szlachetnej paczki jest robienie potrzebującym prezentów na święta przez darczyńców.
Twoje "nie znam się, to się wypowiem" jest tutaj bez sensu. Nie lubisz pomagać - Twoja sprawa, ale nie przynajmniej nie przeszkadzaj w pomocy innym.
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka 01.02.2017, 08:47
Zapraszam do wolontariatu w 2017r zobaczyć to od środka poświęcić siebie i swój prywatny czas a później wypisywać takie bzdury.Dzięki Pani Ewie Dudar większość wolotariuszy i liderów mogło się przeszkolić, a oni są podstawą do tego aby paczka funkcjonowała.Proszę zauważyć, że mowimy tu o gali wojewódzkiej nie o Gryfinie ktore było jednym z 19 rejonów w zachodniopomorskim.
prawak
prawak 30.01.2017, 13:35
Szlachetna paczka to była dla rodaka na kresach. Zebrano równowartość milionów złotych i nikt sobie z tego autoreklamy nie robił.
Monia
Monia 30.01.2017, 14:04
Widocznie organizatorom nie zależało tak bardzo na akcji kresowej skoro zaniedbali informowanie.
Brzezina
Brzezina 30.01.2017, 14:24
Chyba telewizji nie oglądasz :-)
Kosiniaczek-Kamyczek
Kosiniaczek-Kamyczek 30.01.2017, 13:20
A jak paczkę wspierała Edyta Molasy-Malinowska ? Jakoś nie kojarzę jej ze zdjęć z finału akcji w Gryfinie....
Kosiniakowa
Kosiniakowa 30.01.2017, 16:23
oj stary , już się napiłeś i wypisujesz!
ops
ops 30.01.2017, 15:11
Pani Molasy-Malinowska raczej nie pracuje ale się pokazuje. No kobieta tak ma.. P Magda / Gryfinianka/z Urzędu Marszałka postarala się aby po jednej takiej akacji było dużo szumu no i było...
Aleksandra
Aleksandra 30.01.2017, 12:47
Pięknie wygląda reprezentacja naszej gminy. Brawo!

Pozostałe