Burmistrz podaje program Dni Gryfina

  • 18.04.2017, 12:29
  • Admin Admin
Burmistrz podaje program Dni Gryfina Z plakatu Dni Gryfina 2017
Szanowni Państwo, przesyłam informacje o tegorocznych Dniach Gryfina. W bieżącym tygodniu zaproszę Państwa na konferencję prasową i liczę na Wasze przybycie. Wówczas otrzymacie wszystkie ostateczne informacje razem z kartami akredytacyjnymi, oczywiście wszyscy zainteresowani współpracą przy relacjonowaniu imprezy - informuje Paweł Nikitiński, wiceburmistrz Gryfina.

Program przesłany został na plakacie...

O gwiazdach Dni Gryfina 2017 pisaliśmy też tu: 

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22721,roze-europy-tez-na-dni-gryfina

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

roussel
roussel 21.04.2017, 19:26
To maja być Dni Gryfina? Skandal!
śmiech na sali
śmiech na sali 19.04.2017, 09:19
3 Maja wyraźnie na siłę! CO ma Gmina czy GDK do tego, że bieg organizują?To mają być Dni Gryfina?
gość
gość 19.04.2017, 00:32
ja chyba mam sklerozę ale nie było tak, że obecna władza krytykowała poprzednią władzę za duże wydatki na majówkę? Proszę o podanie całkowych kosztów oraz kosztów w przeliczeniu na jednego uczestnika... za głowę sie złapiecie.
przysłowie
przysłowie 19.04.2017, 09:06
Zapomniał wół jak cielęciem był...
Ryszard Ochódzki
Ryszard Ochódzki 18.04.2017, 23:47
Przecież to jest MIŚ na miarę naszych możliwości
plakat
plakat 18.04.2017, 23:08
Ten trzeci dzień to jest dmuchany? Atrakcje dla garstki osób.
przypominajka
przypominajka 18.04.2017, 22:16
Jak już wójt Gryfina organizuje konferencję, to może wreszcie poda te odpowiedzi na pytania sprzed dwóch miesięcy? Tak/nie/liczby? Niech nie myśli, że ludzie zapomną - pytania zadał wickowi bezpośrednio dziennikarz!

Proszę o konkretne odpowiedzi (i krótkie: tak czy nie!):
1. Czy pytania zadane 10 lutego TRZEM OSOBOM trafiły do jednej, która odpowiedziała za pozostałe?
2. Czy pozostałe osoby (podwładne przecież) odpowiedzą?
3. Czy osoby te mają prawo odpowiadać dziennikarzom same, bez powiadamiania i akceptacji wiceburmistrza?
4. Pytania i sygnalizowanie „problemów organizacyjnych” 10 lutego, odpowiedź 14 lutego – wiceburmistrz w pierwszym zdaniu pisze: „nikt mi nie zgłaszał problemów”. Czy sam zapytał, czy są podstawy do obaw o „problemy organizacyjne?
5. Czy fakt „zakończenia projektu” z którego finansowany był teatr, o którym wspominał pan wiceburmistrz spowodował uszczuplenie innych wydatków GDK?
6. Czy w związku z „zakończeniem projektu” o którym wspomniał pan wiceburmistrz, gmina zwiększyła budżet GDK o środki przeznaczane na utrzymanie teatru?

7. Czy wiceburmistrz skontaktował się z kimkolwiek, żeby wyjaśnić sprawę?

8. Czy osobami, z którymi kontaktował się wiceburmistrz byli tylko podwładni, czy osoby związane z teatrem (rodzice, wykonawcy)?

9. Czy wiceburmistrz potwierdza, że teatr będzie w roku 2017 finansowany z budżetu gminy na poziomie nie niższym niż w roku 2016?

10. Czy „miejsce prób” będzie dostępne w 2017 roku w wymiarze nie mniejszym niż w roku poprzednim i na zasadach nie gorszych?

11. Czy gmina zapewni, że uczestnicy teatru dojadą na próby i przedstawienia busem dofinansowanym z PFRON w ilości adekwatnej do potrzeb?

12. Czy dostępność busa została zmniejszona przez dowożenie zaopatrzenia do żłobka?

13. Czy „gminny fundusz lekowy” powstał kosztem jakichś innych wydatków związanych z pomocą społeczną?

14. Czy program Senior Wigor jest programem rządowym?

15. Czy gmina przeznaczyła w 2017 dodatkowe środki własne na „rehabilitację dzieci”?

16. Czy słowa wiceburmistrza o wielości różnych nowych działań oznaczają zmniejszenie środków na dotychczas prowadzone?

17. Czy wiceburmistrz pisząc w ostatnim akapicie o „warunkach wzrostu aktorów” zapomniał, że są to w znacznej części ludzie dorośli?

18. Czy w ostatnim akapicie nie zgubił się sens wypowiedzi i gramatyka?;)

Proszę o konkretne odpowiedzi (i krótkie: tym razem liczbami!):
1. Ile dni będziemy oczekiwać na odpowiedź pozostałych podwładnych pana wiceburmistrza?
2. Ile pieniędzy z budżetu GDK przeznaczane jest na teatr?
3. Ile pieniędzy bezpośrednio na teatr przeznacza gmina?
4. Ile czasu/kilometrów przejeździł rzeczony bus w związku z działalnością teatru w roku 2016. Ile planowanych jest na rok 2017?
5. Ile kosztował w roku 2016 „gminny program lekowy”
6. Ile osób objął?
7. Ile kosztuje gminę (nie budżet państwa) program Senior Wigor?
8. Ile osób jest nim objętych?
9. Ile środków z budżetu gminy zostanie przeznaczonych w 2017 na „rehabilitację dzieci” a ile było w roku 2016?
10. O ile zwiększyły się wydatki z budżetu gminy na wydatki na zdrowie, pomoc socjalną, rehabilitację itp. w związku z nowymi działaniami? (czyli: ile środków pozostało na pozostałe działania, po opłaceniu tych wychwalanych przez wiceburmistrza)?
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Tyryry
Tyryry 19.04.2017, 11:35
Gruba agatka C ma problem z burmistrzem widać ;) mówił ci ktoś że w tym afro wyglądasz jak g...o ?
Nuda
Nuda 19.04.2017, 10:42
Napisał Ci ktoś kiedyś że jesteś już nudny?
myślisz, że się znudzą zadawaniem pytań?
myślisz, że się znudzą zadawaniem pytań? 20.04.2017, 06:41
A przeczytałeś ze zrozumieniem "misje i strategie" podpisywane przez wójta Gryfina? Dwa miesiące nie odpowiedział na pytania zadane za pośrednictwem dziennikarza. To nic, że kto inny jest autorem. Wicka pytał dziennikarz!
maciuś wykopany
maciuś wykopany 18.04.2017, 23:08
Dodam rze cierplifość mnie siem kuńczy wujcie wienc pszypominam jak zafsze
lekarz
lekarz 18.04.2017, 23:10
Maciuś masz znowu napad paranoi?
Nie prościej odpowiedzieć, zamiast szukać wciąż autora?
Nie prościej odpowiedzieć, zamiast szukać wciąż autora? 19.04.2017, 04:19
Psychiczne problemy ma kto inny, kto pisze pod tym nickiem! I na pewno nie ma na imię Maciej! O autorstwo tych pytań podejrzewał juz tyle osób, że mu się lista kończy! Nie prościej odpowiedzieć, zamiast szukać wciąż autora?
bufon
bufon 18.04.2017, 19:30
Ha, ha zaprasza bufon na konferencję, żeby dać karty akredytacyjne. Kabaretowo to wygląda. Co to będzie zjazd ONZ że na wiejskie święto potrzebna jest akredytacja? Napoleon znowu bredzi jakby zapomniał zażyć leków.
odlot!
odlot! 18.04.2017, 22:07
Może impreza dla kilku oldbojów - ale za to zadęcie z "kartami akredytacyjnymi" dla prasy, jako głównym punktem konferencji prasowej - odlot!
milton
milton 18.04.2017, 17:49
Pierwszy raz od kilku lat, że święto trwa 3 dni. Cud czy co?!
emigrant
emigrant 18.04.2017, 17:42
jak dla mnie *** oby pogoda byla i zycze wam Gryfinianom dobrej pogody bo ma ***c ;( ja niestety nie bede mogl uczestniczyc choc bardzo zaluje bo dzien drugi bym zaliczyl na bank :) pozdro z emigracji
Frank Underwood
Frank Underwood 18.04.2017, 17:13
Ale bieda XD
Zdumiony
Zdumiony 18.04.2017, 16:41
I po co było wypisywać bzdury jak program jest i to bardzo ciekawy program.
taki sobie
taki sobie 18.04.2017, 16:45
Masz prawo mieć dobre zdanie o programie - bo to kwestia gustów. Tylko że jak impreza ma taką tradycję, to jednak repertuar bardzo jednostajny! I to, że się tobie podoba, nie znaczy, że wszyscy są fanami tych zespołów. Najwyraźniej ktoś pod swój indywidualny (albo swojego szefa) gust ułożył!
Zdumiony
Zdumiony 18.04.2017, 18:50
Zawsze masz wyjście, zostać w domu ;)
oburzony
oburzony 18.04.2017, 19:04
A ty zapłacić za bilet na zamknięty koncert. A taka odpowiedź, jeśli koncerty są płacone z publicznej forsy to chamstwo!
odlot
odlot 18.04.2017, 22:09
Prawda, komentarz, "jak się nie podoba to nie idź" jest dobry dla imprez biletowanych albo sponsorowanych przez prywatnych sponsorów. A nie za publiczne - czyli za wspólne, jak już tu pisano, pieniądze!
burr
burr 18.04.2017, 15:33
Macie nieaktualny plakat ;)
heh
heh 18.04.2017, 20:03
Racja!
głodny
głodny 18.04.2017, 20:30
Kto ma rację ten stawia kolację!
Gryfinikgfhb
Gryfinikgfhb 18.04.2017, 14:32
Osobiście sadze, ze lepiej byłoby wcale nie organizować dni Gryfina, bo to co dzieje się od 3 lat,to porażka.
henias
henias 18.04.2017, 15:31
Wpisujcie miasta,wsie,osady i przysiółki które olały ciepłym moczem tegoroczne dni Gryfina,wpisujcie.
Żórawki
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.04.2017, 18:09
Kto dał ci prawo wypowiadać się za wszystkich mieszkańców. Ja leje ciepłym moczem na takich jak ty
sokole oko