Róże Europy też na Dni Gryfina

  • 17.04.2017, 14:50 (aktualizacja 17.04.2017, 16:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Róże Europy też na Dni Gryfina
Klaruje się lista gwiazd, które wystąpią na Dni Gryfina 2017. Oprócz Dżemu, Kobranocki i Sztywnego Pala Azji wystąpi jeszcze zespół Róże Europy. Problem jednak w tym, że za dwa tygodnie impreza, a nie ma dokładnego planu, który byłby podany do publicznej wiadomości. Oficjalnego komunikatu brak.

Dwa tygodnie temu wysłaliśmy zapytanie do wiceburmistrza Pawła Nkitińskiego i odpowiedzi nie otrzymaliśmy. O Dniach Gryfina pisaliśmy już tu:

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,22567,dni-gryfina-na-bogato.html

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wujt Gryfina
wujt Gryfina 18.04.2017, 23:20
Zrobić dla mnie taki program to bułka z masłem i chleb z Dżemem!
Gryf
Gryf 18.04.2017, 21:28
O kurcze,ale gwiazdy hehe wieś tańczy wieś śpiewa
zgorszony
zgorszony 18.04.2017, 18:57
Seks i golizna będzie królować?
pyt
pyt 18.04.2017, 23:18
Seks?!
a gdzie ten komentarz;)?
a gdzie ten komentarz;)? 18.04.2017, 16:36
To dlatego wójt Gryfina wstrzymuje udzielanie informacji jednemu portalowi, żeby drugi (skoligacony) zamieścił jako pierwszy? Wstyd niewójcie!
niebrat:)
brat brata kolegi;)
brat brata kolegi;) 18.04.2017, 16:41
Potwierdzam, rano był taki komentarz w odpowiedzi na zarzut że konkurencyjny portal opublikował a tu dwa tygodnie czekają na odpowiedź wicka - to żaden wstyd przegrywać z braterską firmą;)
cross
cross 18.04.2017, 12:07
Uważam, że to wszystko na jedno kopyto a powinno być zróżnicowane.
tak było
tak było 18.04.2017, 12:41
Ktoś lubi pieścić własne ego i uważa, że skoro się to jemu podoba, to MUSI się podobać wszystkim! Kiedyś na imprezy przyjeżdżali ludzie z całego województwa!
Tak jest
Tak jest 18.04.2017, 12:53
Sory do mnie przyjeżdża rodzina z Gorzowa i co głupio Ci ?
krewni i znajomi królika
krewni i znajomi królika 18.04.2017, 13:13
No to frekwencja zapewniona:) Ja, moje drugie ja, moje trzecie ja... I moi krewni:)
:)
:) 18.04.2017, 16:31
Tłum osobowości - tylko niewtajemniczeni postronni widzą jedną osobę:)
Uczestnik
Uczestnik 18.04.2017, 10:35
Szykuje się fajna impreza super zespoły a gryfińskie trolle zawsze mają wyjcie - nie musicie w niej uczestniczyć.
wspólne pieniądze!
wspólne pieniądze! 18.04.2017, 11:28
Gdyby to była impreza biletowana to kto zapłaci, ten się bawi. Ale ponieważ to jest ze wspólnych pieniędzy, zaproszenie zespołów dla "nastolatków po czterdziestce" - I TYLKO TAKICH, jest poniżej krytyki!
z pomorskiej
z pomorskiej 18.04.2017, 17:46
Były 'wojenki przy moście' bo burmistrz chciał się 'spełnić' i pobawić w żołnierzyka,postrzelać,pobiegać . Wicek spełnia swoje marzenia,zaprasza zespoły na które nigdy nie mógł iść..teraz pokręci marynarką,tak jak w ubiegłym roku,ale siara
anty vicek
anty vicek 18.04.2017, 11:52
Vicek spełnia swoje zachcianki, szkoda, że za nasze pieniądze. Łatwiej samemu kupić bilet na ich koncert. Tłumu nie byłoby
Uczestnik
Uczestnik 18.04.2017, 11:44
Krytyka jeszcze nie byłeś jeszcze nie widziałaś a naparzasz w ten komputer równo. Uważam że każdy znajdzie coś dla siebie a ty trollu " nastolatku " możesz zawsze zmienić lokal :))
wizje i misje wójta Gryfina
wizje i misje wójta Gryfina 18.04.2017, 12:40
Co to znaczy "zmienić lokal"? To nie wójt Gryfina sponsoruje ze swoich własnych pieniędzy imprezę, tylko to są również moje pieniądze!
wilczek
wilczek 18.04.2017, 10:56
Zespoły lat 80, zapraszali stosownie do swojego wieku?? ponoć młodych mieli przyciągać,tylko czym??
czas
czas 18.04.2017, 10:38
Właśnie "szykuje się", a już powinna być dawno gotowa!
wspólne pieniądze!
wspólne pieniądze! 18.04.2017, 11:28
Tydzień przed imprezą brak programu i zapewnienia "że się szykuje" - to skandal.
Gość
Gość 18.04.2017, 09:41
Organizacja imprezy na nabrzeżu to jakaś pomyłka. Tam hula wiatr i zamiast delektować się odczuciami artystycznymi człowiek myśli jak mu zimno, bo od Odry wieje.
kategoria zabawa
kategoria zabawa 18.04.2017, 09:24
Spokojnie wszystko będzie w odpowiednim czasie. Czas przedświąteczny był czasem na zadumę. Czas na zabawę nadchodzi właśnie teraz po Wielkanocy.
kategoria wójcina
kategoria wójcina 18.04.2017, 11:38
a ten dalej kompromituje Sawaryna
tydzień do imprezy!
tydzień do imprezy! 18.04.2017, 10:18
Jeden burmistrz "nie moja kompetencja" drugi wójt Gryfina "spokojnie w swoim czasie"? Jak z siłownią i wiatami, których nadal nie ma a komputery potrzebne do szkoły od września już są? Tak i tutaj na tydzień przed imprezą nie ma programu?
Widz
Widz 18.04.2017, 10:31
Jaki tydzień przed imprezą a tak nawiasem to co ciebie ta impreza obchodzi? Narzekasz narzekasz jak i tak ciebie tam nie będzie. Nie masz się czego czepiać po świętach to zajmij się robotą to ci dobrze zrobi.
Gwarancja 100 procent.
łaaa
łaaa 18.04.2017, 11:40
Widz wójcina pic
wspólne pieniądze!
wspólne pieniądze! 18.04.2017, 11:31
Lepiej wójcie popracujcie, bo znowu szef da reprymendę! Jest wtorek południe - w piątek za tydzień zaczyna się długi weekend. A programu imprezy wciąż nie ma!
:)
:) 18.04.2017, 16:32
No i proszę, wójt się obudził, i nawet konferencję zwołał! Lepiej późno niż wcale!
ubogacona
ubogacona 18.04.2017, 09:31
Dobrze, że Wielkanoc nie była jeszcze później, bo by wójt Gryfina zabronił informować o imprezie, która kiedyś przyciągała wielu ludzi spoza miasta!
barber
barber 18.04.2017, 00:35
To władze olewają zdanie mieszkańców.Żadnych konsultacji społecznych tylko narzucają swoje gusta i guściki. I nie byłoby w tym nic strasznego gdyby tego nie robili za nasze pieniądze.
:)
:) 18.04.2017, 11:32
Podstarzałe nastolatki chcą zatrzymać młodość:) I dlatego biorą zespoły z lat 80tych
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 18.04.2017, 00:08
Olewanie przez nasze władze tego portalu to jedyna droga by zmarginalizować maciusiowy hejt i ból jego wykopanej doopy
złów sam siebie
złów sam siebie 18.04.2017, 09:21
No wypisz wymaluj Białoruś - tam też wszyscy kochają władze!
Kirył
Kirył 18.04.2017, 00:12
Jasne lepiej wysłużyć się proburmitzrowskimi trollami. Tylko zastanawiam się kto za to płaci. Czy nie czasami pan, pani, państwo, społeczeństwo.
;-)
;-) 17.04.2017, 22:58
Zaprosili Róże bo to ukłon w kierunku miejskiego ogrodnika.
załamka
załamka 17.04.2017, 22:53
Jak zwykle zero konsultacji społecznych....
Hehe
Hehe 17.04.2017, 23:13
Konsultacji społecznych hehehe dobry jesteś. Może jeszcze z tobą ?
prawdziwe oblicze władzy
prawdziwe oblicze władzy 17.04.2017, 23:42
Ciekawe podejście do ludzi, którzy mają inne zdanie - pogarda i wyśmiewanie! Można nie skorzystać z pomysłu konsultacji społecznych, władza przecież wie lepiej, co mieszkańcy lubią.
Ale repertuar bardzo jednostajny.
polityka informacyjna wójta Gryfina
polityka informacyjna wójta Gryfina 17.04.2017, 20:41
Burmistrz Nikitiński nie odpowiedział na pytania zadane przez dziennikarza już 2 miesiące temu, więc teraz dwa tygodnie to nic. Odpowie w czerwcu...
prawdziwe oblicze władzy
prawdziwe oblicze władzy 17.04.2017, 23:44
Dwa miesiące temu wśród pytań były też te i o kulturę i budżet na kulturę. Ale widać taka kultura wiceburmistrza, żeby nie odpowiadać na pytania dotyczące jego pracy!
Ddd
Ddd 17.04.2017, 22:58
Co ma ci odpowiedzieć to chyba GDK jest organizatorem. Opanuj się.
do Ddd
do Ddd 18.04.2017, 16:34
No i popatrz, jak to czytanie proburmistrzowskich komentarzy poucza - czyli jednak to nie GDK decydował, skoro wicek rozsyła informację?
?
? 17.04.2017, 23:39
Jak rozumiem, uważasz, że wicek nie panuje nad gdkiem? To po co taki spec od kultury, który nie potrafi ogarnąć tematu?
Kic
Kic 17.04.2017, 23:02
GDK nie pierdnie nawet bez zezwolenia wicka, ten set to przecież jego fantazja
Ddd
Ddd 17.04.2017, 23:05
Taki pewny jesteś ? A jak się okaże że to ty fantazjujesz ?
;)
;) 17.04.2017, 23:08
Paweł ;)
Opuj
Opuj 17.04.2017, 23:18
Co Pawła wzywasz? Zwidy masz ?
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 17.04.2017, 21:38
Masz dużo czasu. Ponad dwa lata czekamy odpowiedzi na wnioski.
??
?? 17.04.2017, 22:52
Na jakie wnioski?
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 18.04.2017, 07:40
Przypomnisz sobie wójcino przed wyborami
wyborca
wyborca 17.04.2017, 20:45
Odpowie przed wyborcami razem z Sawarynem już za rok!
Hehe
Hehe 17.04.2017, 23:12
No pewnie przed tobą odpowiedzą już się pewnie boją nocy nie przespia. :))))
prawdziwe oblicze władzy
prawdziwe oblicze władzy 17.04.2017, 23:41
Ciekawe podejście do ludzi, którzy mają inne zdanie - pogarda i wyśmiewanie!
karamba
karamba 17.04.2017, 20:26
Jak już kiedyś pisałem repertuar dobry dla skaczących brudasów w glanach a nie dla ludzi.Tak więc organizację oraz lokalizację tegorocznych dni Gryfina z tymi wykwintnymi zespołami proponuję na wysypisku śmieci.Będzie dużo miejsca do skakania oraz będzie można nawet się wytarzać.A i sprzątać po skaczących nie będzie trzeba bo wszystko zostanie na miejscu.
Fanus
Fanus 17.04.2017, 23:03
Brudasem to chyba sam jesteś. Nie porównuj innych do siebie. Patrzcie lalus się znalazł. A kto tam ci pajacu każe przychodzić ?
gość
gość 17.04.2017, 21:19
Z całym szacunkiem, gdybyś był chociaż raz na koncercie Dżemu, Róż Europy czy na Sztywnym Palu Azji to z pewnością zauważyłbyś, że na tych koncertach raczej nie znajdzie się przed sceną "skaczących brudasów w glanach" jak śmiałeś nazwać bez szacunku te osoby. Te koncerty to przede wszystkim panujący wspaniały klimat oraz śpiewane przez wszystkich nieśmiertelne piosenki. Zwłaszcza na koncertach Dżemu panuje taki klimat. Kobranocka gra odrobinę mocniejszą muzykę, ale tak jak wyżej wymienione zespoły, zasługuje na szacunek bo również odegrała w historii polskiej muzyki znaczącą rolę. Rozumiem, że nie każdemu pasuje line up imprezy, ale naprawdę tegoroczny jest na wysokim poziomie i życzę każdemu dobrej zabawy, a zwłaszcza Tobie, jeśli tylko się wybierzesz. Pozdrawiam ;)
ubogacona
ubogacona 18.04.2017, 09:25
Szkoda tylko, że się pan wójt Gryfina nie wyedukuje na zespołach, których nie lubi. Może w drugą stronę byłoby bardziej skuteczne? Przekonywanie, że jak przyjdę na zespół, którego nie słucham, to będzie mi lepiej? To ja powiem - zaproście też jakieś zespoły dla innych gustów muzycznych, jak dawniej - i przyjdźcie posluchać sami - zobaczycie, że się "ubogacicie"
Wielki Muzyk, Słońce Gruzji
Wielki Muzyk, Słońce Gruzji 17.04.2017, 23:55
Ja wiem, że to pod twoje gusta układali, ale zauważ, że w Gryfinie ludzie lubią różne zespoły. Kiedyś była mieszanka stylów, teraz monotonia pod jednego Wielkiego Muzyka...
czasoumilacz
czasoumilacz 17.04.2017, 23:02
Król jest tylko jeden.Zenek Martyniuk a nie jakieś tam węże w nocy,kwiatki czy inne powidła.Poniał?.
Fanus
Fanus 17.04.2017, 23:08
Dżem porównujesz do Martyniuka?
Spadaj !!!!
Hela
Hela 18.04.2017, 21:56
A dalej mi jazda z tym Dżemem.
dwikowiec
dwikowiec 17.04.2017, 19:50
Hip hip.. Hurra!!!
pajcyk
pajcyk 17.04.2017, 19:48
W Gryfinie już nie tylko bratki ale i Róże?
memory
memory 17.04.2017, 18:34
Gdyby to było za czasów burmistrza Piłata, że 1,5 tygodnia przed jeszcze nic nie wiadomo to wówczas przewodniczący Sawaryn i wiceprzewodniczący Nikitiński suchej nitki by na władzach nie zostawili, a Miler w swojej gazetce jeździłby po Henryku Piłacie jak po łysej kobyle jak to bywało w innych [przypadkach.
prawda
prawda 17.04.2017, 19:52
Tak faktycznie byłoby. A teraz morda w kubeł i niech nikt nie odważy się skrytykować władzę za ten marazm organizacyjny i bałagan.
pro
pro 17.04.2017, 19:55
Zlikwidowali biuro promocji to niech cierpia
Generał
Generał 17.04.2017, 17:47
Dni Gryfina są biedne od jakiegoś czasu najlepsze były na kortach i tam zawsze powinny być
Frank Underwood
Frank Underwood 17.04.2017, 17:04
Te dni gryfina i tak są biedne
Ziutek
Ziutek 17.04.2017, 18:53
Błagam,błagam was na kolanach,błagam piszcie co bierzecie na kaca,piszcie,błagam błagam was na kolanach,bbbbbbłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
gosc
gosc 17.04.2017, 16:13
bo są "super organizatorzy"

Pozostałe