Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Trzy imprezy w jednej gminie

  • 05.08.2017, 07:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trzy imprezy w jednej gminie arch.
Niby kalendarz imprez w gminie jest, a tu jednego dnia zorganizowane zostaną trzy imprezy. Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu chyba nie za bardzo potrafi poradzić sobie z koordynacją i informowaniem o imprezach. Nie wiadomo na co się zdecydować. Zabawę dziś, w sobotę 5 sierpnia 2017 r. organizują bowiem w Osinowie Dolnym i Starej Rudnicy. Dodatkowo aktywnie działające Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Lubiechowa Dolnego zaplanowało na dziś Dzień Lubiechowa Dolnego (o czym już wcześniej pisaliśmy dzięki informacjom przekazanym przez stowarzyszenie). Mamy więc tego samego dnia trzy imprezy w jednej gminie.

Program Dnia Lubiechowa Dolnego

- IV Turniej piłki nożnej o puchar sołtysa Lubiechowa Dolnego

- Występ zespołów: „Uśmiech” i „Malinki”

- Dmuchane zamki

- Malowanie buzi

- Zabawa z zespołem COVER

Początek godz. 16.00

Organizator: Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Lubiechowa Dolnego

 

Program w Starej Rudnicy

- uroczyste otwarcie Dnia Starej Rudnicy

- gry i zabawy dla dzieci

- dmuchane zamki i inne atrakcje dla dzieci

- wystawa fotograficzna pn. „Skarby Starej Rudnicy” autorstwa Arkadiusza Oleksiaka

- kuchnia staropolska - konsumpcja gratis

- prezentacje multimedialne pn. „Dolina Dolnej Odry” oraz „Wilk” autorstwa Cezarego Korkosza

- pokaz sprzętu strażackiego

- zabawa taneczna z DJ

Początek o godz. 15.00

 

Program w Osinowie Dolnym

- uroczysta msza św. w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Osinowie Dolnym

- przekazanie i poświęcenie wozu strażackiego dla jednostki OSP w Osinowie Dolnym (boisko sportowe)

- dmuchane zabawki

- gry i zabawy dla dzieci

- zabawa taneczna

- catering

Początek o godz. 19.00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rejs
rejs 06.08.2017, 15:58
Z tych naszych rozmów wyłania się idea występów i... jakich jeszcze nie było. Stworzenia czegoś zupełnie nowego. Nowa wartość może powstać jako synteza różnorodnych sprzecznych ze sobą wartości. Jeżeli chcemy osiągnąć nową wartość, musimy doprowadzić do konfliktu między tym, co fizyczne, a tym, co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to kultura jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć. Gdy ktoś z nas gimnastykuje się, reprezentuje naturę, więc tezę, jeśli ktoś z nas śpiewa, reprezentuje kulturę, więc antytezę. Chcąc stworzyć sztukę na naszą miarę, musimy zwiększyć w niej udział wysiłku fizycznego, a dla antytezy i duchowego. I to jest nowa strategia syntezy. I to jest nowa koncepcja sztuki.
folklor
folklor 05.08.2017, 18:19
ja pierdziu wieś tańczy i spiewa
Liber
Liber 05.08.2017, 11:44
Otwarcie McDonald'sa w Marwicach odbędzie się w niedzielę o 12.
widi
widi 05.08.2017, 11:54
A kto będzie Donaldsem?
macierzanka
macierzanka 05.08.2017, 11:17
i 5 lecie Macierzanek w Pacholętach!!!
widi
widi 05.08.2017, 11:55
Ale to zamknięta impreza dla zaproszonych gości, więc nie może być ogłoszenia.
jubileusz
jubileusz 06.08.2017, 07:19
to jakaś paranoja!!!!! jaka zamknięta???? mnóstwo ludzi na niej było!!!!! prosze nie siać zametu
krystian
krystian 05.08.2017, 13:44
Ale podać informację, ze w ogóle jest taki jubileusz to chyba by wypadało.
Andrew
Andrew 05.08.2017, 13:54
Krystian, jeśli to zamknięta impreza, to się o takich rzeczach nie informuje bo po co? Żeby innym żal było? No chyba, że o to chodzi organizatorom, ale to ich problem.
monia
monia 05.08.2017, 10:07
Ale macie fajnie, a u nas nic.
gryfiniak
gryfiniak 05.08.2017, 10:45
U nas? Czyli gdzie?
123
123 05.08.2017, 18:58
W Wąchocku xd

Pozostałe